“راز” توسط روندا بایرن – من باید خرید کتاب و یا دی وی دی?

[ad_1]

اپرا وینفری می گوید او زندگی می کند توسط آن Rhonda Byrne می گوید: بزرگترین مردم در تاریخ – افلاطون نیوتن بتهوون شکسپیر و حتی انیشتین می دانستند و استفاده “راز”. در حال حاضر آن را’s خود را به نوبه خود به یادگیری اصول موجود در “راز”!

شما’ve احتمالا شنیده ام که وجود دارد یک دی وی دی و یک کتاب و بدانم چه تفاوت که یکی باید به شما خرید ؟ من به تازگی خریداری شده هر دو بنابراین من می تواند کمک کند.

“راز” کتاب

184 صفحات پر شده با اطلاعات در مورد قانون جذب – از افرادی که با استفاده از آن هر روز. افرادی مانند جک کنفیلد خالق “سوپ مرغ برای روح” سری و لی Brower مدیر عامل قدرت و ثروت و توضیح تکنیک های مختلف و مفاهیم راز. وجود دارد (ولی ساده) نمودار در این کتاب که بر روی دی وی دی که واقعا کمک به درک مفاهیم است.

“راز” دی وی دی

دی وی دی است که اساسا افراد برجسته در کتاب خواندن در حدود 90 ٪ از این کتاب به شما. گم شده 10 درصد از نقل قول های الهام بخش و خلاصه ای از کتاب. به اندازه کافی عجیب نویسنده, Rhonda Byrne, می کند را ظاهر (یا 2) اما صحبت نمی کنم به بیننده مانند دیگر مردم است.

وجود دارد برخی از جالب ویژگی های خاص بر روی دی وی دی مانند: پشت صحنه های حذف توالی زوج و بیشتر.

چه برای خرید ؟

خرید هر دو – اما کدام یک از شما خرید برای اولین بار به شما بستگی دارد. اگر شما یک فرد که به طور منظم خواندن کتاب توصیه من به شما خرید این کتاب ($19.95 در کتابفروشی های محلی خود را) ، اگر شما یک فرد است که خواندن کتاب به طور منظم – خرید دی وی دی ($29.95 که فقط می توان از http://www.thesecret.tv) برای اولین بار. اگر شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن “راز” تجربه با دیگر دوستان و اعضای خانواده توصیه من خرید دی وی دی اول – به عنوان می توان آن را سخت برای همه شما را به خواندن همان کتاب در یک بار.

همین’t حتی زحمت خود را به هدر رفتن زمان تماس الکترونیکی/فیلم در بخش بهترین خرید شهر مدار هدف یا وال مارت برای دیدن اگر آنها را به دی وی دی – آن’s اتلاف وقت! من می دانم که من به نام هر یکی از این فروشگاه در داخل شعاع 30 مایل از من به دنبال این دی وی دی. آن را خسته کننده بود. به اعتقاد من شما می توانید تنها با خرید این دی وی دی از این سایت.

در حال حاضر اگر شما واقعا می خواهید به تماشای فیلم در حال حاضر و نمی توانید صبر کنید برای دی وی دی می رسند (معدن آمد و در 4 روز کسب و کار) شما می توانید تماشای تمام فیلم در یک زمان از طریق سایت برای $4.95. تا زمانی که شما در یک اتصال ثابت (پهنای باند DSL) شما باید بدون مشکل تماشای فیلم آنلاین.

[ad_2]