راه های خلاص شدن از چربی سینه برای آقایان

آزمایش سیستم غدد درون ریز ممکن است برای یافتن علائم دیابت ، اختلالات تیروئید، کمبود هورمون رشد، پوکی استخوان ، فشار خون بالا و چاقی انجام شود. سیستم غدد درون ریز : گروهی از غدد سازنده هورمون هستند که به کنترل فعالیت های بدن مانند تولید مثل ، متابولیسم، رشد و نمو کمک می کنند. درست است، هورمون رشد میتواند رشد ارگان های داخلی بدن را افزایش دهد اما در مورد تورم غیرعادی شکم که در بدنسازان می بینید باید گفت که مسئله به ترکیبی از مصرف انسولین، استروئید ها، هورمون رشد و حجم زیاد غذاخوردن و تنبلی در فیگور گرفتن مربوط میشود. برداشتن بافت در مواردی توصیه می شود که برای اصلاح ژنیکوماستی ، بافت پستانی غده ای یا پوست اضافی باید برداشته شوند. طی این جراحی، چربی ناخواسته از سینهها برداشته میشود، در نتیجه سینهها کوچکتر، سفتتر و جذابتر خواهند شد. علل ژنیکوماستی شامل یک لیست بلند بالا از بیماریها و داروهای مختلف میشود که ذکر تمام آنها از حوصله این بحث خارج است. در این صورت ، یک کانول از طریق چندین برش کوچک در داخل بافت سینه قرار می گیرد ؛ کانول با حرکتی کنترل شده به عقب و جلو حرکت می کند تا چربی اضافی شل شود ، سپس با مکش خلا از بدن خارج می شود.

جراحی ژنیکوماستی ، به منظور از بین بردن و حذف بافت چربی اضافی از پستان در مردان انجام می پذیرد و به طور معمول بعد از این عمل جراحی ، در اطراف لبه نوک پستان یک زخم ایجاد می شود. الگوهای برش ؛ بسته به شرایط خاص و ترجیحات جراحی ، متفاوت است. با توجه به اینکه روش های درمان ژنیکوماستی متفاوت می باشد و بسته به: شدت بزرگی سینه ها، سن بیمار، شرح حال و سوابق بیماری فرد انتخاب می شود؛ هزینه ها متغیر است. اگر بزرگی بافت پستان یکطرفه باشد، باید تشخیص دیگری به جز ژنیکوماستی مدنظر قرار گیرد. گاهی اوقات جراحی ژنیکوماستی با ترکیبی از روش های لیپوساکشن و برداشتن بافت انجام می شود. لیپوساکشن : لیپوپلاستی یا لیپکتومی ساکشن نیز نامیده می شود ، چربی موجود در زیر سطح پوست را مکش می کند. عارضه دیگری که معمولا با مصرف استروئیدها در پوست نمایان می شود آکنه و جوشهای پوستی است. این عارضه که ناشی از نوسانات هورمونی است که با رشد و یا پیری همراه می باشد ، قابل پیشگیری نیست. آیا این عارضه اعتماد به نفس شما را گرفته است؟ این شرایط باعث شده باشد اندامهای مختلف آنها از نظر اندازه با یکدیگر تناسب نداشته باشند.

بزرگی سینه باعث ایجاد ناراحتی فیزیکی برای آنها شده باشد. لازم به ذکر است که ژنیکوماستی ( اختلال بزرگی سینه در آقایان ) ، معمولا بعد از پایان دوره بلوغ و بدون مداخله درمانی برطرف می شود. بزرگی سینه آنها تثبیت شده باشد. سینه آنها دارای پوست اضافی باشد. آرئولا : پوست رنگی اطراف نوک سینه. هماتوم : جمع شدن خون در زیر پوست. داروها نه تنها ممکن است باعث بزرگ شدن سینه در مردان شوند، بلکه امکان دارد باعث شوند جراحی برای بیمار خطرناک باشد. در روز های ابتدایی امکان احساس درد و التهاب در سینه ها امری طبیعی است و جای نگرانی ندارد و با مصرف مسکن هایی که جراح سینه تجویز نموده است قابل تسکین خواهد بود. همانند سایر جراحی ها، در این جراحی زیبایی نیز امکان عفونت وجود دارد. جراحی تومور یا پستان و غدد لنفاوی را نیز از بین خواهد برد. زیبایی صورت خود، این عمل زیبایی را انجام می دهند که جراح مطابق با چهره و صورت فرد عمل می نماید. از انجام فعالیت های ورزشی بالا تنه تا زمانی که جراح سینه توصیه می کند، خودداری نمایید. آرنجتان را خم کنید و تا جایی که می توانید پایین بیایید، سپس به سمت بالا فشار بیاورید تا به حالت شروع برگردید.

غالبا این داروها، به طور غیرقانونی و مخفیانه، در باشگاههای ورزشی، به غلط تجویز میشوند و گاها با عوارض جبرانناپذیری همراه هستند.اکثر بیمارانی که به پزشک مراجعه میکنند، یا از نوع ژنیکوماستی بلوغ هستند که خود به خود بهبود می یابند و یا از نوع دارویی هستند که با قطع دارو، تدریجا خوب میشوند.ژنیکوماستی حقیقی با چه بیماری ممکن است اشتباه شود؟ استفاده از مواد مخدر در کنار عوارض دیگری که برای مغز و بدن دارد می تواند نقش موثری برای ابتلا به ژنتیکوماستی باشد. کیفیت مراقبتهای بعد از عمل، در بروز برخی از عوارض جراحی ژنیکوماستی تاثیرگذار است. آیا شما فرد مناسبی برای جراحی ژنیکوماستی هستید؟ از مصرف الکل خودداری کنید؛ برخی مطالعات و تحقیقات بر تاثیر نوشیدن الکل در بروز ژنیکوماستی دلالت دارند. به مدت دو هفته قبل از جراحی سینه از استعمال دخانیات و نوشیدن انواع مشروبات الکلی خودداری نمایید. دلایل و علل بزرگ شدن سینه مردان، روشهای پیشگیری، داروهای موثر برای ژنیکوماستی، جراحی ژنیکوماستی چگونه است؟

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت عمل ژنیکوماستی با لیزر.