ردیاب شخصی مدل GM100 – خرید جی پی اس سالمندان و کودکان

سرقت موتور سیکلت و دوچرخه در کشور ما به بیش از 85000 عدد در سال اتفاق می افتد. اگر موتور سیکلت دارید این دستگاه را در آن مخفی کنید و دیگر نگران دزدیدن چگونه با جی پی اس گوشی شخصی را پیدا کنیم آن نباشید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که این دستگاه را خریداری کرده سپس مکان دقیق دستگاه را روی نقشه مشاهده کنید. ردیابی کودکان به این معنا نیست که شما به حریم خصوصی آنها تجاوز می کنید، بلکه آنها کمک می کنید تا در امن باشند.

علاوه بر این مزیتهای تخصصی GPS خودرو، مقرون به صرفه بودن این وسیله نیز از مزایایی است که موجب شده تا طرفداران بسیاری پیدا کند. ردیابها امروزه از مهمترین تجهیزاتی هستند که به منظور حفظ امنیت و آسایش خودرو، اشخاص و اماکن مختلف مورد استفاده قرار میگیرند. علاوه بر این، در زمان سرقت و حین حرکت ماشین، میتوانید به کمک کنترل از راه دور، ماشین را از حرکت نگهدارید و مانع از دور شدن بیشتر خودرو شوید.

خانوادههایی که سالمند بیمار قلبی یا فشار خونی داشته و این امکان وجود دارد که در زمان بیرون رفتن از خانه دچار حمله قلبی شده و به بیمارستان منتقل شوند. یکی از قابلیت های خوب ردیاب تنظیم کردن محدودیت جغرافیایی آن است که در صورت رفتن کودک در مکان یا مسیر غیر از محدوده تعریف شده از آن با خبر خواهید شد. اطمینان از مکان فرزند یا والدین سالمند خود که در صحت و سلامت مشغول فعالیت خود هستند، ارزش بسیار زیادی دارد و میتواند شما را از دغدغههای روزانه و وسواس فکری نجات دهد. کافی است ردیاب را در کیف یا جیب آنها بگذارید و هر زمان که نیاز داشتید از مکان آنها با خبر شوید.

در صورتی که ردیابی با ابعاد کوچکتر از ng55 یافتید، یک ng55 رایگان از نیکان جی پی اس دریافت کنید! با استفاده از ردیاب شخصی شما قادر خواهید بود از کودکان و سالمندان خود حفاظت کنید. ردیاب شخصی IR160 به عنوان کوچکترین ردیاب و مسیریاب قابل استفاده برای افراد دارای ویژگی های بسیار مناسبی است تا به خوبی پاسخگوی نیاز شما از یک جی پی اس اشخاص باشد. از کوچک ترین ردیاب دنیا برای ردیابی حیوانات نیز استفاده میشود. ردیاب شخصی آن قدر کوچک است که تقریبا هر جایی میتواند پنهان باشد.