ردیاب قلاده ای حیوانات

ردیاب سگ GPS ، که به شما امکان می دهد سگ خود را در زمان واقعی ردیابی کنید ، در هر زمان که شما را ترک کند. موقعیت مکانی حیوان خانگی رادر هر لحظه به موبایل صاحب حیوان خانگی می فرستد. صاحب حیوان می تواند موقعیت حیوان را برروی نقشه به طور کامل از طریق موبایل خود ببیند.

از دیگر جی پی اس های موجود می توان به جی پی اس زیرپوستی حیوانات اشاره کرد. اگر هم از حیوانات زینتی در خانه خود نگهداری کنید حتما همیشه یکی از نگرانی های شما فرار کردن، گم شدن و یا به سرقت رفتن این حیوانات است. با استفاده از آن فناوری شما میتوانید برای حیوانتان یک محدوده جغرافیایی امن تعریف کنید تا در صورتیکه حیوان از آن خارج شد، بلافاصله از طریق ردیاب مطلع شوید و از طریق ماهوارههای مکانیابی جی پی اس بصورت بلادرنگ و همزمان با حرکت حیوان، آن را بر روی دستگاه تلفن همراهتان مشاهده کنید.

دستگاههای مکانیاب حیوانات این امکان را به صاحبان خود میدهد تا بتوانند در هر لحظه از موقعیت جغرافیایی پت مطلع شده و ازین طریق از نگرانی گم شدن آن رهایی یابند. این دستگاه از یک تراشه کوچک و الکترونیکی تشکیل شده است که هر کدام دارای یک شماره شناسایی منحصر به فرد هستند.

ردیاب حیوانات خانگی قطعه کوچکی است که به معمولا به قلاده حیوان خانگی نصب می شود. می توان به وسیله ردیاب های متصل به قلاده حیوانات در هر لحظه این حیوانات را ردیابی و کنترل کرد و از نابودی بیشتر این حیوانات تا حد زیادی جلوگیری کرد. ردیاب حیوانات خانگی یک قطعه الکترونیکی و یکی از انواع ردیاب های ماهواره ای است که جهت ردیابی حیوانات اهلی و خانگی استفاده می شود. از همه مهم تر این است که حیوان خانگی مان با نصب ردیاب حیوانات اذیت نشود و راحت باشد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد ردیاب حیوانات خانگی قیمت لطفا از سایت ما دیدن کنید.