ردیاب مگنتی (آهنربایی) سینوترک مدل ST-905 – سبدجت

هم زمان علاوه بر این امکان ،این قبیل ردیاب ها علاوه بر ردیابی موقعیت جغرافیایی، امکان شنود اطراف ردیاب را نیز برای شما فراهم می کند. به عبارت بهتر شما با این مدل از ردیاب هم فرصت ردیابی فرد یا شخص مورد نظر را دارید و هم می توانید علاوه بر موقعیت یابی از صدای محیط هم بهره مند شوید. از ردیاب آهنربایی برای ردیابی مخفیانه موتورسیکلت و حتی اشخاص هم می توانید استفاده کنید. ردیاب آهنربایی GM2500 بدون نیاز به سیمکشی امنیت خودروی شما را دو چندان میکند. فقط کافی است با شماره سیم کارت دستگاه تماس گرفته تا صدای محیط برای شما پخش شود.

۲-قدرت نصب بالا تا جایی که در برابر باد و طوفان نیز به راحتی از نقطه و محل متصل شده جدا نمیشود. ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی مینویسم. جی پی اس GM100 مسیر حرکت تا ۱ الی۳ سال گذشته در حافظه داخلی خود را ذخیره میکند. جی پی اس مگنتی مخفی خودرو : باید خاطر نشان کرد، این مدل ردیاب به دلیل اولا” حجم کم و اندازه و سایز بسیار کوچک و دوما” مغناطیس قوی در هر نقطه ای از کیف یا فلزی خودرو قابل نصب می باشد و نیازی به سیم کشی ندارد.

از مزایای عمده این ردیاب ها سایز بسیار کوچک و کم حجم بودن آن ها می باشد و همین باعث می شود به راحتی داخل جیب و با کیف کودک و هر چیز دیگر به راحتی جا و مخفی سازی کرد. ارسال می شود. از جمله ویژگی های این دستگاه استاندارد و در عین حال سبک راحتی نصب آن می باشد و به تخصص خاصی نیاز ندارد. این ردیاب به شما این اجازه را می دهد تا در صورت قرار گرفتن ردیاب در محیط یا منطقه آزاد شما به عنوان کاربر نهایی آن از فرصا دید ردیاب هم استفاده کنید.

به این معنی که در هر نقطه ای از کیف یا جیب افراد و یا خودرو شخصی خودتان، که این ردیاب را به آن وصل کرده اید ، این ردیاب قابلیت شنود و انعکاس صدای اطراف برای شما به عنوان کاربر فراهم خواهد کرد. در این محصول شما از این امکان برخوردار هستید تا بتوانید در صورت نیاز با استفاده از خاصیت آهنربایی این مدل ردیاب ، آن را در هر نقطه دلخواه از کیف یا جیب افراد یا خودروی شخصی خودتان یا مشترک مورد نظر قرار دهید و از موقعیت جغرافیایی آنان مطلع شوید.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از ردیاب آهنربایی اصفهان ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.