رزین هنر – آموزش گام به گام برای هنر اپوکسی خود را

صابون یا صمغ اپوکسی چیست؟

در استفاده تخیل ، زمین به طور خاص به شیره اپوکسی اشاره می کند. این مورد برای ساختن موارد کار مورد استفاده قرار می گیرد و شامل یک چارچوب دو بخش ، شیره و سخت کننده است. این بخش ها با هم ترکیب شده اند ، که یک پاسخ مصنوعی را قبل از طولانی می کند – این ترکیب جامد می شود.

در پی تحکیم ، تمایل دارد که علاوه بر این در رفتارهای مختلفی نیز انجام شود. به عنوان مثال ، خیلی خوب ممکن است ماسه زده یا تمیز شود و حتی رنگ شود. در اصل حتی با وجود اینكه سازندگان بی شماری از ضمانت آن متوقف می شوند حتی در پناهگاه نیز قرار دارد. این بیشتر به دلایل مرتبط با پول است ، زیرا تأیید هزینه بر است.

صمغ یک ماده به ویژه سازگار است که فقط در کار طرحی مورد استفاده قرار نمی گیرد. توسعه دهندگان کشتی ، صنعتگران و تولید کنندگان دکوراسیون علاوه بر این به محکم بودن ، سادگی در تهیه و چشم اندازهای مختلف ساختار بستگی دارند. به همین ترتیب از نظر آب و هوایی بی خطر بوده و از خاصیت سیمانی بالایی در سطوح مختلف برخوردار است.

گذشته از آن ، قطعات جدیدی از جنس اپوکسی یک جشن واقعی برای چشم ها است. این ماده دارای سطح صاف و شفاف است و از دیدگاههای بی شماری در بیان ها و آثار هنری قابل استفاده است.

صنایع دستی آدامس چیست؟

صنایع دستی آدامس کارهای هنری ساخت اشیاء کار با قلم اپوکسی را به تصویر می کشد. اصطلاح به کلیه عناوین این صنایع دستی اشاره دارد. از تار می توان برای ساختن خلاقیت های هنری استفاده کرد ، همانطور که برای تهیه لاک ها ، سنگهای قیمتی ، ظروف پتری و انواع مختلفی از ریخته گری ها استفاده می شود.

آخرین مورد در غیر این صورت “تار پرتاب” نامیده می شود. نزدیک به بازیگران شفاف و سبک قدیمی نیز می توانید طیف گسترده ای از مطالب مانند مواد معمولی ، سنگ ، جرقه و چیزهای مختلف مختلف را بازیابی کنید. این صنعتگر می تواند به ذهن خلاق خود اجازه دهد دیوانه شود. نتایج حاصل از سؤالات مربوط به صنایع دستی زیبا است که به اندازه خود یک صنعتگر یک نوع و فردی است.

کاردستی اپوکسی

وسایل مورد نیاز

برای کاردستی آدامس به مواد و تجهیزات خاصی نیاز دارید. در حالی که چارک خود را انتخاب می کنید سعی کنید بیش از حد مقرون به صرفه نباشید. این شایستگی قرار دادن منابع در آدامس درجه یک از سازندگان قابل توجه است – قطعات اپوکسی متوسط ​​معمولاً بعداً کاملاً واضح نیست بلکه بعداً صاف و زرد می شوند. تحریک کننده خواهد بود اگر آهنگ های دقیق پرتاب شده شما بعد از نیم ماه سایه روشن به نظر برسند و درخشندگی سایه دار خود را از دست دهند.

لینک منبع