رساله در داستان های علمی تخیلی, فانتزی, نویسندگان و داستان

[ad_1]

یک رمان و یک مورد علاقه Godbody توسط تئودور ماهیان خاویاری منتشر شده توسط دونالد I. خوب, Inc., املاک و کپی رایت سال 1986 با به جلو توسط Robert Heinlein و آخر توسط Stephen R. Donaldson, بررسی واکنش انسان به مسیح مانند شکل Godbody. قضیه از این داستان عشق بی قید و شرط و چه زمانی که در مواجهه با این افراد پاسخ دهند. این نهاد این است که دیده می شود از طریق چشم از هشت نفر از یک شهر کوچک تمام فصل های نوشته شده در اول شخص مفرد به جز آخر که نوشته شده است از علام دیدگاه.

ماهیان خاویاری نه تنها می شکند تمام قوانین او فراتر از آنها با ترکیب چند نقطه نظر و در نهایت علام است در فصل آخر. در راه هر فصل یک شکل است که در نهایت باعث می شود تا کل کتاب. تنظیم این داستان بی انتها شهر کوچک در آمریکا است. به نظر من تمام شخصیت ها رنگی غنی و منحصر به فرد خود را صدای. هر فصل و هر vignette, بررسی که فصل خاص شخصیت و پاسخ خود را به این بودن بی قید و شرط دوست دارم. هر یک از شخصیت به جستجو در درون خود و یا نه (با توجه به شخصیت) و آمده است تا با آنها چگونه احساس می کنید در مورد Godbody که مانند مسیح شکست تمام قوانین اجتماعی از روز خود را.

آنچه بسیار قابل توجه در مورد تئودور ماهیان خاویاری است تمام نشدنی خود توانایی بگویید لعنتی خوب داستان به سادگی. نوشتن برای من است و هیچ چیز بدون داستان است. این داستان به خوبی باید دایره کامل آمده است. چرا ؟ من می توانم به شما بگویم که دیگر از من آن را می دانم. آن را مانند یک چیز است. یک دایره نشان دهنده اتمام است. یک داستان خوب نشان دهنده یک دایره در یک فرد مرتب کردن بر اساس-از-راه. آن را تکمیل و آن را کامل و شما ترک آن را مانند پس از میز شام در روز شکرگزاری پر شده و آماده برای چرت زدن.

به اعتقاد من داستان یکی از بزرگترین معلمان و کجا دیگر می تواند شما ایستاده در بالای یک جعبه صابون و اسپوت دیدگاه های خود را حتی اگر آنها مخالف? اگر شما آن را به خوبی به اندازه کافی شما حتی ممکن است پرداخت می شود. من فکر می کنم واعظ در من زنده است و به خوبی و خواستار وقت خود را, بنابراین من باید به صفحات و موعظه نظر من در میان تمثیل و داستان و شعر و آهنگ.

و آن را نه لزوما در چیست گفت: کلمه به کلمه بر روی صفحه که در آن داستان گفته است. داستان از طریق درگیری بین شخصیت های, در میان خود و یا با ایده ها و احساسات و یا موقعیت آنها در حال مبارزه با. من فکر می کنم بهترین داستان مانند ماهیان خاویاری را Heinlein یا McCaffrey را می توان به راحتی به عنوان خوانده شده. آنها آسان بر روی چشم و گوش ذهن. من برای یک, نمی خواهم به تلاش برای به عنوان خوانده شده. اگر من یک خواننده خوب من نمی خواهم به عنوان خوانده شده همان جمله را بارها و بارها به این دلیل که نویسنده در تلاش بود تا به بیش از حد تصور و یا بیش از حد فصیح و یا بیش از حد لعنت متکبر. کلمات بزرگ هستند اما آنها نمی تحت تاثیر قرار دادن من.

در حالی که کار در روزنامه به من آموخته تفاوت از سبک نوشتن و چه “گروه سنی” به نوشتن. آن است که درک من این است که خواننده را هضم نوشته شده است به 6-درجه 8 سطح خواندن در حالی که بیمه سند (خسته کننده به عنوان جهنم) است نوشته شده در 13th سطح کلاس. من در تلاش; هر چند همیشه نمی توان آن را به ساده نوشتن من. من خودم مدل سازی پس از برخی از جهان موفق نویسندگان: S. King, R. Ludlum و آن McCaffrey. (من عاشق Vonda مک اینتایر و همچنین).

من که ماهی خاویار است honed هنر و صنعت خود را مانند یک blademaster برخوردار شمشیر خود را: هنری سویفت و به نقطه است. من مثل ماهی خاویار چرا که او پنجه فرسوده موضوعات از یک دیدگاه و داستان است که رفت و در برابر هنجار به خصوص برای روز و زمان.

در میان اولین بار از اولین نویسندگان داستان های علمی تخیلی در امریکا, شده, بود, به نظر من (من می تواند اشتباه) به عنوان شناخته شده به عنوان برخی از دیگران: L. Ron Hubbard (که توسط راه برنده شرط بندی خود را با داستان های علمی تخیلی دوستان در حال قادر به شروع یک دین) Sprague ده اردوگاه و Heinlein. این افراد در میان دیگران استفاده می شود به اویختن با هم و در دیدار شنبه شب. شما ممکن است تماس با این گروه یکی از اولین SF نویسنده ،

من می دانم آن را موهن بمقدسات اما من تحت تاثیر قرار گرفته و در همه توسط آسیموف هر چند که می تواند تغییر کند. شروع کردم به پایه سه گانه بیش از 25 سال پیش بود و کاملا بی حوصله و تلاش کرده اند از. دیوید برین بهتر از آسیموف. من هم پیدا لری نیون بزرگ قصه گو. آندره نورتون نیز بسیار عالی است. وقتی که من خواندن جادوگر جهان سری من شیفته. فرانک هربرت سابق روزنامه نگار ایجاد یک جهان غنی با دو معنی در خود تلماسه سری اما او نوشته است دیگر کتاب های خوب به عنوان به خوبی. من آویزان بر تکنو-تلخه داستان به دلیل آن است که اسباب بازی به نظر من که مردم را به یک داستان خوب. یک داستان خوب را در تمام ژانرها و کار به جریان اصلی هر آنچه در آن محل است. زمانی که من پیدا کردن یک هنرمند است که من می خواهم, من صدای بوقلمون در اوردن آنها را به طور کامل. من خواندن بسیاری از کتاب های من گاهی اوقات خودم را به یاد داستان و نه نویسنده.

من به عنوان خوانده شده بیشتر از هر چیزی اما من اصلی عرصه فساد است SF سپس فانتزی. من فکر می کنم یکی از کتاب های مورد علاقه من در تمام دوران (بیش از یکی) به استفان کینگ ایستاده. به عنوان هر mainlining خواننده می داند که یک چربی خوب کتاب سخت است برای پیدا کردن. من نیز با خواندن تری Goodkind است جادوگر سری و رابرت اردن چشم از جهان اما خودم این را در اردن نهم یا دهم کتاب. بیش از حد از یک چیز خوب می تواند به سادگی قرار دادن بیش از حد. من نیاز به رفتن در اردن رژیم غذایی برای لحظه ای.

در حال حاضر این اواخر و من خودم را سرگردان دور در صحرا از انتخاب کار در دست هر چند من فکر می کنم من به شما یک ایده در مورد خودم من توانایی نوشتن (یا فقدان آن) و فهم من و نه باید در مورد این موضوع. بنابراین در حال حاضر من ثبت نام کردن.

[ad_2]