رضایی: نام پرسپولیس برای همه حریفان ترسناک است

[ad_1]

شیث رضایی روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به رویارویی استقلال و پرسپولیس در نیمه نهایی رقابت‌های جام حذفی اظهار داشت: بازی حساسی را شاهد خواهیم بود. شهرآورد همیشه بازی حساسی است و خوشحالیم که یک بازی حساس دیگر را شاهد خواهیم بود.

وی افزود: تجربه بازیکنان و مربیان رسپولیس کفه ترازو را به نفع این تیم نسبت به حریف سنگین‌تر می‌کند. بازیکنان پرسپولیس از تجربه بالایی برخوردار هستند اما تنها موضوعی که ممکن است به پرسپولیس ضربه بزند، غرور کاذب است. 

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد غیبت هواداران در این شهرآورد اضافه کرد: به طور حتم این موضوع به ضرر پرسپولیس است. هواداران همیشه حضورشان باعث جذابیت یک دیدار فوتبال به ویژه در شهرآورد می‌شود و اگر قرار باشد تیمی از غیبت هواداران متضرر شود، آن تیم پرسپولیس است.

رضایی در خصوص تقابل ۲ مربی ایرانی در این مسابقه گفت: در شهرآورد دیگر تفاوتی ندارد که چه فردی روی نیمکت باشد. البته تجربه یحیی گل‌محمدی از سرمربی حریف بسیار بیشتر است و امیدوارم در این بازی هم گل‌محمدی موفق عمل کند.

وی در خصوص موضوع بی انگیزگی بازیکنان پرسپولیس گفت: طبیعی است تیمی که با اختلاف امتیاز بالا مقتدرانه قهرمان شده، به طور ناخواسته انگیزه نفراتش کاهش ‌یابد اما به نظر من همین رویارویی با استقلال انگیزه مضاعفی را به بازیکنان خواهد داد تا با بهترین شرایط ممکن پای به این مسابقه بگذارند. البته نام پرسپولیس همیشه لرزه به تن رقیبان می‌اندازد. حالا فرقی ندارد این رقیب استقلال باشد یا تیم‌های دیگر.

کاپیتان اسبق پرسپولیس در مورد نگرانی سرخپوشان از اشتباهات داوری بازی‌های قبلی استقلال تصریح کرد: استقلال در بازی‌های قبلی خود از داوری سود برده و این موضوع غیر قابل انکار است اما در شهرآورد پیش رو امیدوارم داور بهترین روز خود را تجربه کند و اشتباه تاثیرگذاری نداشته باشد.

وی در پایان در مورد پیش بینی‌اش از نتیجه شهرآورد پیش رو خاطرنشان کرد: پرسپولیس بازی را با گل وحید امیری روی پاس مهدی شیری با برد پشت سر خواهد گذاشت. شجاع خلیل‌زاده هم بهترین بازیکن زمین خواهد شد.

[ad_2]

Source link