رفوگری فرش در نظام آباد

رفوگری فرش در نظام آباد

رفوگری فرش در نظام آباد

 

 

فرش ها مانند سایر اجزا دکوراسیون منزل از شر آسیب های مختلف در امان نیستند . سوختن با زغال، پارگی، از بین رفتن شیرازه و… همگی جزو مواردی است که می تواند به ساختار و زیبایی فرش های شما آسیب برساند . رفوگری فرش عملی است که می تواند در بهترین وجه ممکن این مشکلات را برطرف سازد. با این وجود رفوگری باید توسط افراد حرفه ای و توانا انجام شود از طرفی یافتن افراد حرفه ای اندکی دشوار است . قالیشویی ملکه از معتبر ترین مراکزی است که توانسته رفوگری فرش در نظام آباد را به مشتریان خود ارائه دهد.

 

 این مرکز دارای نیروهای متخصصی است که به خوبی با ساختار و اجزا فرش آشنایی دارند و می دانند که مشکلات هر فرش چگونه ترمیم می شود . ما در ادامه ی این متن قصد داریم مروی بر رفوگری فرش در نظام آباد داشته باشیم لذا اگر شما هم جزو ساکنین این ناحیه هستید، بهتر است تا انتهای این متن با ما همراه شوید چرا که بدون شک برایتان مفید خواهد بود . 

 

رفوگری فرش چیست؟

 

قبل از اینکه بخواهیم مروری بر رفوگری فرش در نظام آباد داشته باشیم، بهتر است ابتدا با ماهیت رفوگری آشنا شوید چرا که این موضوع می تواند تاثیر زیادی در درک شما از این مطلب داشته باشد . رفوگری در واقع به مجموعه ای از اقدامات گفته می شود که برای رفع مشکلات فرش انجام می شود . کارهایی همچون افزودن تار و پود، اصلاح ریشه ها و… همگی جزو مواردی است که می تواند به رفع مشکلات فرش کمک کند .

 

این اقدامات به منظور رفع مشکلاتی همچون سوختگی فرش در مقیاس محدود ( مانند سوختن با زغال)، پارگی های محدود، از بین رفتن حاشیه ها ، آسیب دیدن ریشه ها و…. انجام می شود . تمام این مشکلات می توانند به نحوی ظاهر فرش را از بین ببرند . به دلیل ظرافتی که در این کار وجود دارد ، باید حتماً توسط نیروی های متخصص انجام شود . قالیشویی ملکه سعی کرده تا رفوگری فرش در نظام آباد را ایجاد و بدین طریق نیاز ساکنین این ناحیه به رفوگری را برطرف سازد . 

عوامل موثر بر قیمت رفوگری فرش

 

رفوگری فرش در نظام آباد مانند سایر نقاط دیگر دارای مولفه های مختلفی برای قیمت گذاری است . نوع آسیب یکی از مهم ترین فاکتور هایی است که در این کار دیده می شود . برای مثال هر اندازه که میزان سوختگی فرش بیشتر باشد، قیمت آن هم افزایش می یابد . از طرفی دیگر قیمت تعمیر سوختگی بیشتر از ترمیم حاشیه های فرش است . این موضوع باعث می شود تا دامنه ی قیمت ها بسیار گسترده تر باشد . 

 

نوع فرش فاکتور دیگری است که می تواند بر روی قیمت رفوگری فرش موثر باشد . برای مثال قیمت رفوگری فرش در نظام آباد برای فرش های دستباف بیشتر از فرش های ماشینی است. دلیل این موضوع حساسیت بیشتر مدل های دستباف نسبت به مدل های ماشینی و یا فانتزی است . البته در این رابطه باید میزان و وسعت آسیب هم بررسی شود . 

بهترین مرکز برای رفوگری فرش در نظام آباد

قالیشویی ملکه را می توان یکی از معتبر ترین و البته پیشتاز ترین قالیشویی ها در تهران دانست . این مرکز که اخیراً دامنه فعالیت های خود را به منطقه ی نظام آباد هم گسترش داده، سعی کرده تا رفوگری فرش در نظام آباد را هم به لیست خدمات خود اضافه نماید . کیفیت بالای رفوگری این مرکز و داشتن نیرو های متخصص ، سبب شده تا این قالیشویی به عنوان بهترین مرکز رفوگری فرش در نظام آباد شناخته شود. اگر شما هم جزو ساکنین این ناحیه هستید و به دنبال یک مرکز ایده آل برای رفوگری فرش هایتان می باشید، می توانید هم اکنون با کارشناسان قالیشویی ملکه تماس حاصل فرمایید .