روحانیت برخواسته از دل مردم است

[ad_1]

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی روز دوشنبه در آیین معارفه مدیر کل جدید مرکز خدمات حوزه های علمیه لرستان اظهار داشت: تمام مجاهدت ها و کوشش های روحانیت در عرصه های مختلف در طول سال های متمادی، برای حفظ دین، جمهوریت، نظام و عزت روزافزون مردم ایران اسلامی بوده است.

وی ادامه داد: مجاهدت طلاب و روحانیت را در تمام عرصه ها به ویژه در خدمت رسانی به مردم در روزهای شیوع ویروس کرونا شاهد بوده ایم.

شاهرخی افزود: ایران اسلامی با توجه به حضور جهادی و خودجوش نیروهای بسیجی، خیران و طلاب و مبلغان کشور، در بحث پیشگیری از شیوع ،خدمت رسانی به مردم و بیماران نسبت به دیگر کشورها موفق تر عمل کرده است.

امام جمعه خرم اباد بیان کرد: در نشست های متعدد با مسئولان بهداشتی و درمانی و گروه های جهادی و روحانیون ، تمامی اعمال مربوط به غسل، خاکسپاری و در مجموع تجهیز اموات کرونایی به خوبی انجام شده است.

وی اظهار کرد: هیچ بیمار کرونایی بدون در نظر گرفتن اعمال شرعی به خاک سپرده نشده و در این راستا روحانیت رسالت خود را به خوبی انجام داده است.

شاهرخی افزود: طلاب و مبلغان همواره خادم و خدمتگزار مردم هستند و در خدمت رسانی مستمر به مردم تلاش خواهند کرد.

وی گفت: بالا بودن نرخ تورم‌، مشکلات اقتصادی و عدم رونق تولید کسب و کار ، رمق مردم استان لرستان را برای زندگی گرفته است و نیاز است مسئولان در این رابطه چاره اندیشی کنند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان خواستار کاهش نرخ مسکن برای مردم استان شد و اظهار داشت: در این راستا نیز مسئولان باید نگاه ویژه ای به استان لرستان داشته باشند و به فکر مردم ولایی این استان باشند.

شاهرخی افزود: امید می رود با عزم جهادی همه نیروهای خادم و خدمتگزار در نظام جمهوری اسلامی ، شاهد سربلندی روزافزون ایران اسلامی بوده و باید با عزم جهادی و تلاشی مضاعف در خدمت رسانی مخلصانه به مردم در صحنه باشیم.

وی با اشاره به اینکه به روز بودن و پاسخگویی به نیازهای دینی و فرهنگی مردم از ماموریت های اصلی مبلغان و فعالان حوزه دین و فرهنگ است گفت: با همت جهادی در این عرصه ها شاهد موفقیت و پویایی روزافزون حوزه های علمیه باشیم.

[ad_2]

Source link