روش Sedona نقد و بررسی: این احتمالا می تواند بسیاری از اعتیاد به مواد مخدره?

[ad_1]

خاص این روش Sedona نظر می آید از خود من تجربه اولیه با این برنامه بیش از شش سال پیش. برای کسانی که هرگز به عنوان خوانده شده هر چیزی در همه در گذشته در رابطه با روش Sedona این دوره است که در واقع ایجاد شده توسط Hale Dwoskin از سدنا آموزش همکاران برای کمک به افراد در توسعه به طور قابل توجهی بیشتر از شادی و سلامتی و موفقیت و خوب بودن. این است که از طریق “رها” و یا انتشار محدود, افکار, احساسات و عواطف است که ممکن است در ادامه به نگه داشتن شما را از نتایج است که شما باید به.

روش Sedona اولین بار بود در واقع تاسیس شده توسط لستر Levenson در سال 1952 زمانی که در زمان بیماری و بدبختی پس از آن موجب او را به تبدیل زندگی خود را در اطراف. پزشکان او فرستاده بود او را به خانه برای تصویب دور اگر چه پس از تنها 3 ماه از یادگیری منحصر به فرد خود را آزاد روش Lester شد به طرز حیرت انگیزی سالم و بیش از همه آرامش با خود و جهان. پس از آموزش تعداد زیادی از مردم این روش بیش از 20 سال فاصله, او تصمیم به رسمی روش Sedona به یک روش سازمان یافته در سال 1973. لستر در سال 1994 درگذشت, اما, حال Dwoskin در زمان بیش از شرکت و آمد به در یک موقعیت به کمک این روش به بسیاری از هزاران نفر از افراد قطعا بیشتر از آن با ورود اینترنت.

تجربه شخصی من

فقط به عنوان من قبل از صحبت در مورد زیر روش Sedona بررسی آغاز چند سال پیش درست بعد از من شد در ابتدا از آن آگاه است. من تا به حال خیلی خوب بود و واقعا به مراقبه در Holosync برنامه هنگامی که بیل هریس ارسال یک ایمیل به ترویج روش Sedona. روش Sedona اساسا تعارف مدیتیشن بسیار خوبی به دلیل آن کمک می کند تا شما آزادی هر منفی افکار درونی که ممکن است می آیند تا در طول مدیتیشن. من در واقع هنوز هم با استفاده از روش Sedona حتی به این روز اما نه به عنوان به طور منظم به عنوان من برای شروع با. من برای پیدا کردن زیبایی این روش این است که: آن است که بسیار ساده و نتایج نهایی در واقع خیلی سریع تر از دیگر انواع خود کمک کند. من اساسا استفاده از آن در حال حاضر برای افزایش و بهبود بیشتر پیشرفت که من تولید شده در طول 6 سال گذشته است.

مزایای

در میان مزایای انجام این روش این است که خود را 180 روز گارانتی بازگشت پول در مورد شما کاملا راضی با آن است. با این که به یاد داشته باشید این واقعیت است که این برنامه راه اندازی شد رسما در سال 1973 و قبلا در وجود برای بیش از بیست سال قبل از آن… به طوری که خواهد شد بیشتر یا کمتر از 60 سال به طور کلی در عملیات. این واقعا یک مناسب و معقول سابقه برای تقریبا هر محصول اجازه دهید به تنهایی یک چالش صنعت به عنوان توسعه شخصی. آن است که “اجرا می شود در هیئت مدیره” آن را به عنوان شد.

کل آموزش جامع دوره توزیع شده است با بیست و سی دی های صوتی و 198 صفحه کار کتاب را قادر می سازد شما را به گوش دادن اغلب به آهنگ های به منظور هضم مواد. و کار-کتاب شما می شود به پیاده سازی اطلاعات شما یاد بگیرند و به طور کامل تجربه به موفقیت شما می خواهید.

معایب

در $298, روش Sedona البته شاید ممکن است خارج از دسترس برای برخی از افراد است. به سادگی با در نظر گرفتن که در پایان نتایج است که شما دریافت خواهید کرد با این برنامه کاملا سایه این قیمت…. و یک بار دیگر اگر این واقعا نمی شما را قادر به دریافت نتایج: از شما انتظار می رود شما ممکن است ارسال آن را برای بازپرداخت کامل. همچنین برای هر سودمند برنامه خارج وجود دارد, شما نیاز به استفاده از محتوا و انجام برخی ملموس و کار به منظور به دست آوردن نتایج: از شما می خواهم. حقیقت این است که کاملا چند مردم با شکست مواجه خواهد شد حق دور و از آنجایی که آنها به سادگی نمی خواهد پیاده سازی دقیقا همان چیزی است مورد نیاز است.

من شخصا برداشت یک مقدار باور نکردنی از روش Sedona برنامه بیش از 6 سال است که من از آن استفاده کرده اند و من از صمیم تایید آن است. شما رو مطلقا هیچ چیزی برای از دست دادن با 180 روز گارانتی بازگشت پول است که آنها ارائه می دهند و فقط در مورد همه چیز را به دست آورید. با تشکر برای خواندن روش Sedona نقد و بررسی. مراقبت خوب.

[ad_2]