زیرنویس ها را در صفحه نمایش تغییر دهید

همین حالا تلویزیون را روشن کنید ، زیرنویس ها را پرتاب کنید و احتمال اینکه آنها در پایین صفحه شلیک شوند شانس دارند. اما ، این همیشه بهترین مکان برای زیرنویس ها نیست.

سورپرایز  اگر شما به زیرنویس فیلم اخبار  فکر می کنید ، سالی ییتس را اخراج کرده است

کالوم می گوید: “این یک مقدار غافلگیرکننده است.” “به عنوان مثال ، اگر کسی در حال نشان دادن چگونگی خرد کردن پیاز در نمایشگاه آشپزی باشد ، اما زیرنویس وجود دارد که می گوید:” این همانطور است که پیاز را درست روی پیاز خرد می کنید ، این نظر را مسدود می کند و مردم می توانند کل آن را بدست آورند. اشتباه است. ”

بنابراین ، چگونه می توانید از بروز همه گیری در سراسر کشور درمورد آسیب های خرد شده پیاز جلوگیری کنید؟ زیرنویس ها را جابجا کنید. با استفاده از یک صفحه کلید دیگر می توانید متن را به یکی از 22 خط روی صفحه تغییر دهید.

چرا به این تعداد زیادی احتیاج دارید؟ خوب ، در صورت زیرنویس مصاحبه برای یک کانال خبری ، به عنوان مثال.

در مورد آن فکر کنید: برای جلوگیری از ریختن قسمت پایین در زیر قسمت ، زیرنویسها قبلاً کمی جمع شده اند – و در صورت وجود هشدار خبری “خبر” در صفحه ، حتی بیشتر نیز باید افزایش یابد. در این مرحله ، این زیرنویس های بلند ممکن است نماینده مخاطب مخاطب باشد ، که هیچ موردی برای هیچ زیرنویس ها نیست – بسیاری از بینندگان ناشنوا به خواندن لب اعتماد می کنند.

فقط برای افزودن به این چالش ، زیرنویس هایی که شما فقط از دهان خبرنگار دور شده اید ممکن است در عکس بعدی مصاحبه شونده را پوشش دهد. این بدان معنی است که شما باید دوباره آنها را جابجا کنید. و دوباره وقتی ضربه به عقب می افتد.

ما هرگز قول داده ایم که آسان باشد.

چند میانبر صدا را برنامه ریزی کنید
شاید از ساعت زیر تماشای زیرنویس های مشتاق تان متوجه شده باشید که این کلمات یکپارچه ای هستند که بیشترین مشکلات را به وجود می آورند: به عنوان مثال “مورچه ها” می توانند به عنوان “ands” عنوان شوند. و اگر یک مرتبه اشتباهی رخ دهد ، احتمالاً دوباره به وجود می آید …

کالوم می گوید: “یکی از سخت ترین کارهایی که من مجبور شدم انجام دهم زیرنویس آزمایش های اسب بدمینتون از چند سال پیش است.” وی گفت: “این ورزشی است که من از آن چیزی نمی دانم ، به همین دلیل سده های زیادی را صرف تحقیق در این نمایش کردم ، یادگیری همه اسامی اسب ها ، اسکله ها ، جهش ها و حرکات مختلف. و هنگامی که هوا پخش شدم ، متوجه شدم که نرم افزار گفتار کلمه “اسب” را تشخیص نداد. این نمایش به عنوان “شنیده” تمام شد. من مجبور بودم که در اطراف آن کار کنم – من عباراتی مثل “جانوران اسب” و “این حیوان خوب” را می گفتم.

برای عادلانه بودن ، این می توانست خیلی بدتر بازی کند …

بنابراین ظاهرا بی بی سی باید برای ترجمه آنها برای زیر نویس کار کند …؟

خوشبختانه ، نرم افزار زیرنویس اکنون با یک راه حل ضد صدا ارائه شده است. در حالی که پخش در حال خاتمه است ، شما باید یک ماکرو سریع را برنامه ریزی کنید تا هرگونه لغزش مجدد را برطرف کنید.

این یعنی پر کردن یک فرم کوچک در رایانه در مقابل شما برای ایجاد میانبر صوتی. به جای تلاش برای گفتن کلمه “اسب” ، فقط می توانید “کلان” را بگویید ، و این نرم افزار جایگزین “کلان” به “اسب” می شود.

انجام به راحتی به خودی خود. کمتر از زمان دوباره شروع به کار ، اضافه کردن نقطه گذاری ، تغییر رنگ متن ، موقعیت و سایر موارد زیر.

پژوهش. تحقیقات زیادی انجام دهید
و اگر می توانید این کار را انجام دهید. برای چی؟ خوب ، برای هر یک از پخش های خود باید پیش بینی کنید که چه کلمات فریبنده ای ممکن است پیش بیاید.

آماده سازی برای این بهترین راه برای جلوگیری از ایجاد یک ضد خشونت است (سوء تفاهم یک عبارت و تکرار با یک نسخه مشابه) – فکر کنید متن ترانه جیمی هندریکس “ببخشید در حالی که من این مرد / آسمان را می بوسم”).

برای مثال…

گفته شده است که عدنان جانوزاج می تواند 10 میلیون پوند از منچستریونایتد خارج شود.
امیدوارم زیرنویس های بی بی سی توجه داشته باشند.

 

بنابراین ، قبل از یک بازی فوتبال که در حال زیرنویس است ، دیویدسون نام همه بازیکنان را می آموزد و میانبرهای برنامه را برای همه آنها می خواند. و اگر جان کراون برای نمایش در مورد یک باکتری خاص برای نمایش در مورد یک باکتری خاص به نمایشگاه The One (Show One) بیاید ، او هر کاری که می تواند در مورد آن باکتری ها ، به علاوه آنچه اخیراً کراون انجام داده است ، می آموزد تا از بروز هیچگونه لغزش قبل از پخش هوا جلوگیری کند.

اما یک مشکل اساسی در این مورد وجود دارد: شما وقت نخواهید داشت که کاملاً آماده شوید. استفاده از کلمات احتمالی که می تواند بیش از هشت ساعت تلویزیون را خراب کند ، کار بزرگی است. بنابراین اغلب زیرنویس ها مستقیماً در هوا جبران می شوند. در حالی که همه کارهای دیگر را انجام می دهند ، وب را در مورد موضوع مورد نظر پاک می کنند و محاسبه می کنند که آیا ممکن است عباراتی باعث ایجاد مشکل شود.

بدون فشار ، اما اگر واقعاً به دنبال زیرنویس هستید ، باید بتوانید این کار را با فضای ذهنی انجام دهید تا از این امر صرفه جویی کنید – “دیویدسون می گوید:” من افرادی را می شناسم که می توانند در آنجا بنشینند و لیست خرید خود را انجام دهند. ”

در واقع متوجه آنچه اتفاق می افتد روی صفحه است
همانطور که در بالا می شنوید ، درک هرگونه فهم در مورد آنچه اتفاق می افتد بسیار ذهنی دشوار است ، به عنوان وقتی که دوباره در حال بازگشت هستید ، در اصل در حال صحبت کردن با شخص دیگری هستید. نیم ثانیه بعد از صحبت کردن ، شما شروع می کنید ، به این معنی که همزمان صحبت می کنید.

اما چرا واقعاً باید آنچه را که از طریق پچ پچ گفته می شود را عملی کنید؟ این یک روش اصلی برای پیش بینی اینکه کلمات حیله گرانه در افق همگرا هستند چیست