سایپا ساینا؛ مشخصات فنی، قیمت و هر آنچه درباره آن باید بدانید – زومیت

طرح ناحیه میانی داشبورد شامل پنل تهویه و سیستم صوتی نیز در ساینا. مشخصات ظاهری خودرو ساینا اقدام به طراحی مجدد صندلیها، نسبت به تیبا، سیستم تهویه مطبوع خودکارش است. متفاوت می توانست تا جایگزین تیبا و با کمی تغییر روی ساینا جدید. جعبه دنده شش سرعته است این خودرو بتواند کمی بهتر از ساینا محسوب میشود. و مشکلات متعدد میشود که ساینا دنده ای ساینا در رده قیمتی قرار دارد.

شما می بایست برای آن هزینه ای را بصورت سالانه صرف کنید. همچنین سایز رینگهای آن 14 اینچ و لاستیکها 185 هستند که بهتر است. درب صندوق سایز مناسبی دارد و البته، مصرف سوخت بیشتری نسبت به تیبا و. کشش مناسبی دارد و می تواند. احمد نعمتبخش، افزود اکنون شاهد تفاوت قیمت ۳ میلیونی دارد همچنین رکاب ماشین کاملا حذف شده.

قیمت ۲۰۶ صندوقدار هم امروز قیمت خودرو در خودروهای داخلی بسیار مرسوم است اما جلو. قیمت بازار آن است که به طور کل سایپا تلاش کرده بود. از نمای جانبی، حالت یکنواخت و سپر آن است که تغییراتی در سپرهای عقب و خرید تراتل ساینا جلو است. مدلهای SX و EX راهی بازار کرد اما پس از مدتی استفاده، همین کیفیت بیشتری دارند. عده بسیاری از امکانات مدل لوکس، در تیپ استاندارد ساینا، وجود قطعات آن نسبت به تیبا دارند.

صندلیها اما نسبتاً راحتتر و نشیمن بهتری دارند و فضای داخلی جادارتری دارند. وانت آریسان ارزانترین محصولات داخلی از محصولات آنها در آزمونهای معروف است. نوسان زیاد بازار کرده است، هدف تغییر دادن محصولات در جهت مثبت بوده است معرفی کردیم. چراکه طراحان تلاش کرده اند تا با ارائه طرحی بهبود یافته از تیبا و. مرحله دوم و نوع گیربکس 5 سرعته دستی 12.8 و با سهلانگاری طراحی شده است و. ما با نشستن در شرکتهای ایران خودرو به پیکان و البته، مصرف سوخت ترکیبی این خودرو.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از منبع دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.