سرنوشت قانون جاذبه و مایکل فلپس

[ad_1]

آیا قانون جاذبه به کمک مایکل فلپس برنده طلای المپیک بود یا این سرنوشت ؟

در اوت 15, 2008 من به تماشای مایکل فلپس برنده مدال طلا برای 100 متر پروانه در بازی های المپیک 2008, ضرب و شتم از صربستان را میلوراد john kerry تنها 0.01 ثانیه است. فلپس برنده در ادامه به سکته مغزی تا زمانی که او را لمس دیوار در حالی که john kerry glided به دیوار. مصرف اضافی نیمه سکته مغزی چه برنده فلپس طلا.

این درس را در خود دارد البته به ادامه عمل تا زمانی که شما به معنای واقعی کلمه لمس هدف خود را, اما من غافلگیر شده بود وقتی بعد یکی از ورزش گوینده اظهار نظر در چقدر کوتاه است که زمان شد با مقایسه آن را به یک مداد: فاصله ای که فلپس برنده است که در طول یک مداد پاک کن و قسمت فلزی که آن را نگه می دارد در محل. سپس او گفت: “به من بگویید که نه سرنوشت.”

من با شما موافقم. می توان گفت که آن را در خود بالاتر خود طرح را به نفع خود است که طلا (و او قطعا همه چیز را در درون خود قدرت بدنی به چین با این طرح). هماهنگی خود را با روح طرح (سرنوشت خود) چیزی است که من درک قانون جاذبه کار می کنند.

اجازه بدهید توضیح دهم. بالاتر از خود و شخصیت خود را خود (گاهی اوقات به عنوان خود را “نفس”) گاهی اوقات به نظر می رسد به اهداف مختلف برای زندگی خود را. روح خود را هدف اصلی است برای یادگیری و رشد بیشتر آن می تواند با تجربه همه چیز دست اول لزوما به “آنچه شما می خواهید” و یا به ساده ترین راه است. اما اگر شما می توانید نظرات خود را با بالاتر از خود (در حال توسعه یک رابطه واقعی با آن و پس از آن هدایت به طور مداوم شما را پیدا خواهد کرد که شما آنچه شما نیاز به انجام طرح خود را.

هنگامی که شما دوباره به هم متصل با بالاتر از خود شما, شما در حال اتصال مجدد به انرژی پتانسیل اصلی برنامه ریزی برای موفقیت شما. اتصال خود را با بالاتر از خود نیز بهترین و قابل اطمینان ترین راه برای تجربه بیشتر در جریان خلاق در زندگی خود را–که اغلب جادویی گریزان دولت تجربه شده توسط ورزشکاران (مانند Phelps) و هنرمندان که در آن همه چیز به نظر می رسد کاملا. در کوتاه زمانی که شما اتصال شگفت انگیز همه چیز شروع به اتفاق می افتد در زندگی خود را.

پس از آن بود که قانون جاذبه یا سرنوشت بود که مایکل فلپس برنده است که طلا ؟ من می خواهم بگویم قانون جاذبه و سرنوشت یکی و همان است. و هنگامی که شما تراز خود را با بالاتر از خود برنامه (سرنوشت خود) قانون جاذبه شروع به کار در زندگی خود را.

[ad_2]