سعادتمند: فیش‌های جعلی کار باشگاه استقلال نبود

[ad_1]

«احمد سعادتمند» در گفت‌وگویی اظهار داشت: در سال‌های گذشته شرکت‌های زیادی در قالب کارگزار، اسپانسر با باشگاه استقلال وارد مذاکره شدند و قراردادهایی منعقد شده است که در یک ماه گذشته جلسات فراوانی را با این شرکت‌ها داشته و گفت‌وگوهای مفصلی داشتیم، برخی از آنها همکاری کردند و از شرکت‌هایی که از نام استقلال سوءاستفاده و منفعتی برای استقلال نداشتند حرف زدیم تا در صورت عدم همکاری قطع ارتباط کنیم و به طور حتم از حق و حقوق استقلال دفاع خواهم کرد.

وی افزود: در مقطع فعلی استقلال اتحاد و همدلی از هر چیز دیگری مهم‌تر است و اگر همه مجموعه باشگاه کنار هم بوده و از حمایت هواداران برخوردار باشیم در جاده موفقیت قدم گذاشته و به سمت موفقیت‌های بزرگ حرکت خواهیم کرد.

مدیرعامل استقلال خاطرنشان کرد: فرهاد مجیدی مسافرت خارج کشور بود و بعد از بازگشت به تهران به زادگاه پدری‌اش سفر کرد و چند روزی نیز من درگیر امور باشگاه بودم و به همین دلیل ملاقات با وی به تاخیر افتاد اما امروز در فضایی دوستانه با یکدیگر به صحبت پرداختیم. مجیدی یکی از شناسنامه‌های استقلال است و حامی او هستم. با کنار گذاشتن موانع می‌توانیم به موفقیت دست پیدا کنیم.

سعادتمند تصریح کرد: «هروویه ‌میلیچ» و شیخ‌ دیاباته از بازیکنان تاثیرگذار استقلال بوده و به طور حتم در جمع آبی‌پوشان خواهد ماند. تلاش می‌کنم تا مطالبات آنها را پرداخت کنیم.

وی درباره فیش جعلی پرداختی‌‎های دیاباته و میلیچ ‌که از سوی فرد ایرانی خارج از کشور در اختیار باشگاه استقلال قرار گرفته بود، اعلام کرد: فردی استقلالی که در خارج از کشور زندگی می‌کند ادعا کرد تا مطالبات این دو بازیکن را پرداخت کند اما متاسفانه اقدام مثبتی نبود، او فیش برای ما فرستاد و من فیش ارسالی را برای وکلای دیاباته و ‌میلیچ فرستادم که نتیجه استعلام منفی درآمد، این فیش‌ها را باشگاه استقلال صادر نکرده بود که خدای ناکرده بخواهد جعل کند. من بابت این اتفاق پوزش می‌خواهم.

مدیرعامل استقلال اظهار داشت: با تیم حقوقی پیگیر ورزشگاه مرغوبکار هستیم و با همکاری مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران به استقلال واگذاری قطعی خواهد شد تا بتوانیم آز آن استفاده لازم را برده و گام بلندی به سودی خصوصی ‌سازی برداریم.

سعادتمند  افزود: پادوانی ‌زحمات زیادی برای استقلال کشید و در زمان حضور در این تیم مصدوم و دچار نقص عضو شد و ا ز او خواستیم تا شماره حساب به باشگاه استقلال اعلام کند تا بتوانیم مطالبات این بازیکن را  از طریق فیفا پرداخت کرده و شرمنده این بازیکن نشویم. من به دنبال این هستم مراسمی را تدارک و از پادوانی تقدیر و او را به صورت افتخاری به عضویت دائمی باشگاه استقلال درآوریم.

وی در پایان گفت: در روزهای اخیر بخشی از مطالبات مجموعه استقلال را پرداخت کردیم و فردا مطالبات تیم‌های پایه‌ای را پرداخت می‌کنیم چرا که نگاه ویژه‌تری به آکادمی استقلال داریم.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *