«سِر»، کلوپ را بابت تماس ساعت ۳:۳۰ دقیقه صبح بخشید

[ad_1]

کلوپ پس از رساندن قرمزهای آنفیلد به عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلیس بعد از ۳۰ سال، روز گذشته (دوشنبه) عنوان برترین مربی سال را نیز از آن خود کرد.

فرگوسن که در دوران مربیگری پنج بار این عنوان را از آن خود کرده است، با تبریک به کلوپ بابت این دستاورد، از تماس شبانه مرد آلمانی پرده برداشت.

سرمربی اسبق شیاطین سرخ در گفت‌وگو با اسکای اسپورتس گفت: یورگن، شگفت انگیر بود. در مورد لیدزیوناتیدی حرف می‌زنیم که ۱۶ سال در چمپیونشیپ بود اما لیورپول بعد از ۳۰ سال این عنوان را از آن خود کرد؛ فوق العاده بود.

وی ادامه داد: کاملا سزاوار هستی اما سطح عملکرد تیم تو درخشان بود. شخصیت تو در تک تک سلول‌های باشگاه دیده می‌شود. فوق العاده بود. راستی، بابت اینکه ساعت ۳:۳۰ دقیقه صبح مرا از خواب بیدار کردی تا بگویی قهرمان شدی، تو را می‌بخشم! ممنون اما بهرحال کاملا سزاوار بودی؛ مرحبا.

لیورپول در جریان فصل ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ در مجموع ۹۹ امتیاز کسب کرد و فصل را با فاصله ۱۸ امتیازی نسبت به منچسترسیتی رده دومی به اتمام رساند.

شاگردان کلوپ در حالی قهرمانی خود را جشن گرفتند که هفت هفته تا پایان فصل باقی مانده بود؛ در واقع شکست ۲ بر یک سیتی برابر چلسی در ۲۵ ژوئن، قهرمانی قرمزها را تثبیت کرد.

لیورپولی‌ها فصل تاریخی خود را با پیروزی سه بر یک برابر نیوکاسل در سن جیمز پارک به پایان رساندند.

[ad_2]

Source link