سیاست بیمه عمر برای زندگی قانون جاذبه

[ad_1]

ما در چهار جهان – روانی و عاطفی و معنوی و فیزیکی. فکر می کنم از آن به عنوان یک درخت با روحانی به عنوان ریشه و فیزیکی میوه ما. اگر ما نگاه کنید و پس از مراقبت از ما و روانی و عاطفی قطعات پس از آن ما خواهد شد با لينک مستقيم موفقیت و فراوانی در همه اشکال به خودمان. این یک سیاست بیمه عمر و رایگان برای شما به راه اندازی.

اجازه دهید نگاه ما به هرس دور احساسات منفی و اظهارات که ما گناه ساخت و خوراک ذهنی ما بودن با شخصی نقل قول. ما می دانیم که اظهارات مثبت جذب نتایج مثبت (میوه ها) و افکار ما منجر به احساسات که منجر به اقداماتی که منجر به نتایج نتایج فوق العاده.

خودتان برخی از پشتیبانی و رستگار با تغییر طرز فکر خود را و یا راه تفکر است. دوباره افکار خود را از عدم حمایت اظهارات به توانمند سازی خود را. ما واقعا شایستگی این را شاد و خوشحال تر و بیشتر رایگان. بله من شایستگی این را من می خواهم به من می شود من خواهد بود من هستم.

که در آن من یک بار فکر کردم: “شما باید به کار سخت برای پول” من در حال حاضر می گویند: “در آن طول می کشد خلاقیت به پول من خلاق. بله من هستم قدرتمند و مدبر و خالق است.”

که در آن به من گفته شد بیش از و بیش از “پول روی درختان رشد نمی کند” من در حال حاضر می گویند “پول به طور مداوم جریان به من از منابع متعدد. زندگی من در حال حاضر پر از رفاه و فراوانی است.”

و به یاد داشته باشید “ما نمی توانیم آن را” من می گویم به جهان “من می توانیم هر چیزی من تمرکز قدرت من من تغییر زندگی من, من ثروتمند و موفق در همه است که من انجام دهد.”

تغییر راه خود را از تفکر و ایجاد تصدیق و یا نقل قول است که باور به شما – خوراک احساسات خود را با تکرار خود را تصدیق و یا اظهارات روزانه به طوری که آن را تبدیل به یک واکنش طبیعی. ‘من هستم’ اظهارات قدرتمند ترین تصدیق شما می توانید استفاده کنید. بالا بردن آگاهی خود و پوستر خود را, نقل قول نمایش آنها را بر روی یک صفحه نمایش بزرگ لپ تاپ یا دسکتاپ. آنها را تبدیل به بیمه نامه خود را برای آینده ایجاد یک زندگی بی حد و حصر بالقوه است.

این بیانیه بعدی نیست در مورد پوشیدن لنزهای تماسی اما توضیح دیدگاه خود را:

“چشم انداز بدون یک وظیفه است که تنها یک رویا است. یک کار بدون یک چشم انداز است اما خرحمالی. اما چشم انداز با یک وظیفه است یک کرم برآورده شده است.” ویلی سنگ

من دنیای درونی ایجاد می کند من جهان بیرونی است. من می تواند نوع دوست داشتن متعادل و واقعا غنی است. من بزرگتر از هر گونه مشکل. من می تواند هر گونه مشکل.

من انجام تمام اهداف مالی خود را با سهولت. من می تواند به رشد خودم و یادگیری راه برای موفقیت است. من باهوش و انجام هر وظیفه من و ذهن به تجارت در بازار فارکس. من عمل علی رغم ترس و عدم اطمینان, ناراحتی, ناراحتی در وجود همه چیز! من مسئول همه چیز است که اتفاق می افتد در زندگی من است. زندگی من مثل زندگی در پمپنو بیچ.

آنچه که شما در تمرکز بر روی گسترش این قانون جهانی است. شما ببینید در ذهن ایجاد می کند آنچه شما را در آن ارائه شما را پاک هر متناقض ناخودآگاه بلوک. سعی کنید برخی از پاکسازی تکنیک های خود را برای روشن شدن احساسات منفی است. شما نمی نیاز به مدرک آنلاین به دانستن آنچه که باعث می شود شما احساس شادی به آنچه آسانسور روح خود را.

سپاسگزار و جشن موفقیت خود را. این خواهد شد در نتیجه افزایش کلی شادی.

سنت آگوستین گفت: “ایمان به باور آنچه شما نمی بینم; پاداش این ایمان است که به آنچه شما باور دارم.”

من واقعا خوشحال هستم و من سزاوار بود با تشکر از شما. من خوشحالم و سپاسگزار بود به طوری هوشمندانه در ایجاد فرصت های. من هستم در حال حاضر که پول به من می آید در افزایش مقادیر از طریق منابع مختلف بر اساس مداوم. من خیلی خوشحال هستم که جهان را فراهم می کند نشانه های روشن به من را دنبال کنید. من سپاسگزار برای عشق و سعادت واقعی. من باهوش من رسیدن به همه چیز من قرار داده و ذهن من به طوری که من می توانم همه چیز را ميخواهم. زندگی من پر است از شادی با تشکر از شما. من خیلی خوشحال هستم که من چیزهای بزرگ اتفاق می افتد. من زندگی از فراوانی با تشکر از شما. من تشخیص فرصت ها همه در اطراف من با تشکر از شما. من سپاسگزار برای استحکام خانواده من به من می دهد. من سپاسگزار برای به اشتراک گذاشتن زندگی فوق العاده مراقبت از مرد است. من واقعا خوش شانس هستم با کودکان سالم با تشکر از شما. من با داشتن بسیار سرگرم کننده ایجاد, با تشکر از شما. من باید آزادی کامل بیش از زمان من است که باعث می شود من بسیار خوشحال و سپاسگزار از شما.

ایجاد جهان خود را و زندگی می کنند!

“برخی از مردم در بیست و پنج و نه به خاک سپرده شد تا آنها هفتاد و پنج.” — بنجامین فرانکلین

[ad_2]