شما حق رای دادن ،

[ad_1]

به دست آوردن حق رای دادن می تواند بهترین انتخاب شما را; آن بوده است entryway به دستاورد برای میلیون ها نفر از مردم جهانی که تحقق رویاهای خود را از مالکیت کسب و کار. حق آن را دریافت و شما خواهد بود خوشحالم که شما در زمان جهش.

بررسی خود را اعتبار:

اجازه دهید ما با شما شروع شود. همه شما نیاز به درخواست برخی از تفکر انتقادی به وضعیت خود انجام یک ارزیابی شخصی اگر شما می خواهم. آن را قابل توجهی برای اندیشیدن به این که آیا شما در حال برش دادن به یک franchisee. آیا شما یک franchisee طرز فکر ؟ Franchisees نیاز به هر دو کارآفرینی و سازگار – آن را در یک نقش است که مناسب همه است. فکر می کنم از طریق چه خانواده خود را پیش بینی از یک کسب و کار و چقدر حمایت خانواده و دوستان شما مهم خواهد بود به موفقیت خود را حق رای دادن عملیات پس از دریافت آنها را در هیئت مدیره در ابتدا. آیا شما مناسب و سالم و عدل را در چالش های مالکیت کسب و کار? آیا شما آماده برای ساعت های طولانی و سخت کار می کند ؟ آیا به نفع خودتان و راستگو را با پاسخ.

شما انجام می شود بودجه ؟

درک فقط آنچه ظرفیت مالی شما را و چگونه شما می توانید کمک های مالی برای خرید یک حق رای دادن; شما نیاز به صداقت در مورد بدهی های خود و دارایی. این مهم است که به تاکید بیش از حد – عدم جریان نقدی شده است سقوط بسیاری از کسب و کار با پتانسیل برای رفاه. شما نیاز به سرمایه در گردش به شما جزر و مد در حالی که کسب و کار است که در مراحل اولیه توسعه است.

نقد franchisor

همچنین شما می خواهد نیاز به franchisor و پیدا کردن که تیم مدیریت است, چه شغلی خود تاریخ است و چگونه آنها در نظر گرفته در حق رای دادن شبکه. آنها تا به حال هیچ قانونی اختلافات مالی یا مشکلات ؟ آیا franchisor باید یک چشم انداز برای کسب و کار ؟ آنچه که آنها می توانند به شما بگویم در مورد روند کسب و کار و چگونه به نام تجاری خواهد بود قرار است در این بازار در آینده ؟ چه راهنما ارائه خواهد شد در سایت انتخاب, اجاره نامه, مذاکره, زنجیره تامین و استخدام کارکنان? پیدا کردن از دیگر franchisees آنچه شما می توانید انتظار از نظر پشتیبانی و چقدر توجه به شروع مرحله.

درک بازار بالقوه

در نظر بگیرید که محصول یا خدمات و آنچه بالقوه است که در طول چند سال آینده. گارنر اطلاعات از منابع خارجی و صنعت, انجمن شرکت های تحقیقات بازار, عمومی و رسانه ها را برای به دست آوردن یک درک روشنی از این بخش شما می خواهید به سرمایه گذاری و موقعیت نسبی هر مارک های شما با توجه به.

پیدا کردن یک حق رای دادن

ببینید چه فرصت های موجود در امتیاز بخش قبل از چیدن برندهای خاص شما علاقه مند در. وجود دارد مقدار زیادی از مکان برای شروع به تحقیق در مورد مسائل کلیدی در این بخش رابطه حق رای دادن و به دست آوردن یک نمای کلی از مارک های. رفتار صادقانه ارزیابی خود را تجربه و مهارت است که اجازه خواهد داد که شما را به چین استعدادهای خود و نیاز با حق رای دادن است که ارائه این سطح از پشتیبانی و آموزش شما نیاز به. هر سیستم حق رای دادن خود را کامل franchisee مشخصات اما به عنوان یک قاعده, با برخی از ویژگی های استثنا franchisors به دنبال جذب برای رفتن گرفتن نگرش به جای موجود استعداد.

آیا می دانید که در آن به نوبه خود برای مشاوره ؟

این واقعا بسیار مهم است برای گرفتن مشاوره حرفه ای. پیدا کردن یک وکیل معتبر و حسابدار که تجربه در امتیاز بخش. شما همچنین ممکن است به دنبال راهنمایی از دیگر منابع مانند مشاوران متخصص. مطمئن شوید که وکیل شما تصویب قرارداد حق رای دادن و این که خود را حسابدار یا مشاور راضی به این آمار و ارقام. تحقیقات کامل و یا سعی و کوشش به دلیل واقعا ضروری است قبل از سرمایه گذاری در هر کسب و کار فرصت یا نه که حق رای دادن. البته استفاده از خرید یک حق رای دادن است که دانش و تجربه در دست برای کمک به شما در انتخاب مناسب کسب و کار در وهله اول و پس از آن برای نگه داشتن شما در مسیر اجرای یک عملیات موفقیت آمیز.

وجود دارد بسیاری از سودآور استاد فرصت حق رای دادن در دسترس برای کسب و کار به دنبال رشد و گردش. آن را بسیار ضروری به دانستن نقاط قوت و پتانسیل های قبل از بیان هر شرکت آن را به عنوان کاهش خطر پلکان آن است که به همان اندازه مهم است که مطمئن شوید که نام تجاری و یا شرکت حق رای دادن شما در حال برنامه ریزی برای دیپلم دارای یک جایگاه بزرگ در بازار است.

[ad_2]