صحبت کردن در مورد رابطه جنسی به بچه ها

[ad_1]

آن را گیج کننده برای کودکان خردسال به دانستن آنچه که طبیعی است و چه چیزی نیست. این است که ابتدا خود را سرکوب انرژی جنسی است که بسیاری از نهایت گرفتار بعدها در زندگی و لذت نمی sex. و اغلب بیش از حد مانند هر سرکوب انرژی آن می تواند در راه های دیگر مانند خشم یا خشونت چون شما آموخته بودند از سنین پایین است که احساسات جنسی باید سرکوب زیرا آنها نیست ، آن خواهد بود که همان گفتن بدن خود را به شما نمی دهد به نوشیدن آب است. بدن شما ولع آب و تشنه است تمام وقت. بدن شما اشتیاق لذت جنسی بیش از حد و نیاز به تحریک شود.

نکته مهم این است که آن را آسان برای پدر و مادر برای تشخیص انرژی جنسی در نوجوانان خود را. زمانی که آنها می رسند در این محل آنها در مورد مراقبت از ظاهر خود محبوبیت خود را و آنها می دانند که چگونه به ارسال این سیگنال را با صدای بلند و روشن است. آنها هستند که انسان 100%. بدن خود را پر انرژی و نیرو و خواسته ها را کشف کرده اند جفتگیری بازی. جریان انرژی بین دو انسان بزرگ است و باید اذعان کرد که پس و نه شرم و قرار دادن در پس زمینه به عنوان اشتباه و یا حکومت سن و یا خود را دکترین مذهبی.

بسیاری از پدر و مادر را انتخاب کنید برای قرار دادن نقطه نظر خود را در فرزندان خود. “شما باید صبر کنید تا زمانی که شما ازدواج این چیزی است که من آن را انجام داد.” اول از همه آنها نیست و شما نمی توانید انتظار آنها را به همان انتخاب است. نه هر کس را پیدا خواهد کرد خود را کامل همسر روح و سوار کردن به غروب آفتاب مثل شما بود.

اگر شما به آنها بگویید به صبر و ازدواج خود را بیش از. طلاق خود را خواهد آنها اشتباه است. شما وقت خود را تلف انتظار برای یک حق که شد و سپس یک اشتباه است. چه اگر آنها صبر کنید و سپس پیدا کردن آنها سازگار نیست با ازدواج خود را شریک. آنها فکر می کنم آنها محکوم به زندگی در حال حاضر.

انرژی جنسی و قانون جاذبه

این است که احتمالا مهم ترین بخش از مکالمه خود با شما ، آنها نیاز به دانستن آنها با استفاده از قانون جاذبه حتی اگر آنها می دانند که هیچ چیزی در مورد چگونه انرژی خود را منتقل می شود. ما ارسال سیگنال های ما را در هر ثانیه از روز است. آنها را جذب این شخص و یا آن تجربه را در زندگی خود را. آیا شما ترجیح دارند خود را یک تجربه مثبت با sex آیات آنهایی که آنها ممکن است پشیمان دروغ در مورد, احساس, استفاده, مورد, احساس شرمساری در مورد احساس خجالت در مورد و پس از آن خواست آنها آن را انجام نداده برای شروع با.

همه این احساسات منفی را جذب مشابه دیگر انرژی را به زندگی خود را. این قانون جاذبه که به طور خودکار می کند که برای ما. این می تواند به نوبه خود نوجوان خود را که مایل به آزمایش با مواد مخدر, جرم, سرقت, و یا تنها بودن در محل اشتباه در زمان اشتباه است.

این سوال شما نیاز به خودتان بپرسید و پاسخ. “من باید به نوجوانان و شرکت در sex یا نه؟” از همه مهمتر بپرسید. “چگونه شما می خواهید نوجوان خود را به احساس در طول و پس از این رویداد اگر آنها را درگیر در sex?” داشتن رابطه جنسی هم می تواند انرژی شما را با هیجان و یا نایاب شما اگر آن را همراه با احساس گناه و شرم و نگرانی.

بسیاری از شما خواهد شد فکر می کنم – هیچ کدام!… یا امید آن است NONE. از آنجا که شما هنوز هم هستند کسانی که از همان قضاوت است که به شما دست پدر و مادر خود را در جامعه و یا خود را رهبران مذهبی. اگر شما متوجه شده اند ‘انرژی جنسی’ در اطراف کودک خود را, آن است که وجود دارد چرا که خود انرژی طبیعی به سمت sex در حال توسعه چگونه قرار است به طور معمول و در ‘قوانین طبیعت است که 100 ٪ طبیعی.

[ad_2]