طلق دوجداره پامنار – طلق زنبوری- پلی کربنات دوجداره- 02188068352-

این نوع کرکره برای حفظ امنیت کسب و کار مانند دفاتر و شرکت ها و منازل مناسب می باشد. در فروش پلی کربنات از خاصیت آنتی استاتیک ورق ها غافل نباشیم زیرا تمیز نگه داشتن سازه یکی از مسائل مهم و حتی می توان گفت دغدغه بسیاری از صاحبان کسب و کار می باشد. فروش پلی کربنات به علت عواملی مانند شفافیت، ضربه پذیری و مقاوم بودن ورق پلی کربنات، بیشترین میزان استفاده از این نوع مصالح را به خود اختصاص داده است. بیشترین مقدار عبور طیف نور مریی در حدود ۸۶ درصد و نزدیک IR را دارا می باشد. ابعاد یک ورق کامل و استاندارد برای این محصول در فروشگاه پلکسی گلاس 205 در 305 بوده و شما می توانید این ابعاد را تهیه کنید. همچنین شما می توانید برای انتخاب بهترین محصول که منتاسب با نوع پروژه و کاربری مورد نظرتان باشد از مشاوره حرفه ای متخصصان ما بهره مند شوید . به طوری که می توانید، رنگ کرکره برقی خود را هماهنگ با رنگ ساختمان به رنگ های عسلی، قهوه ای روشن، طوسی، شیشه ای، صورتی، یا بنفش سفارش دهید.

پلی کربنات قلعه مرغی از جمله این عوامل می توان کیفیت و برند مواد اولیه، ضخامت تیغه شفاف و وزن هر متر مربع، جنس لوله بین تیغه ها و رنگ آنها اشاره کرد. از مهم ترین ویژگی هایی که در فروش پلی کربنات تاثیر بسیار زیادی دارد کاهش انرژی در فصول مختلف سال است زیرا این ورق عدم تبادل حرارتی دارد به این صورت که در فصل تابستان مانع از ورود هوای گرم به داخل می شود و همچنین در فصل زمستان مانع از ورود سرما به داخل می شود. ورق پلی کربنات مانع از ورود اشعه های مضر و سرطان زا می شود و به بهینه سازی مصرف سوخت و انژی الکتریکی کمک بسیاری می کند. همانطور که می دانید جنس آنها، پلی کربنات است که می تواند به صورت ترکیبی با تیغه های دیگر استفاده شود. فروش پلی کربنات به چه عواملی بستگی دارد؟ فروش پلی کربنات به عوامل متعددی بستگی دارد.

نکته بعدی اندازه ورق است که معمولا در سایز استاندارد یعنی همان 205 در 305 به فروش می رسد، این مسئله در خصوص پلی کربنات دو جداره و چند جداره نیز صدق می کند. یکی دیگر از عوامل موثر در فروش ورق پلی کربنات عایق صوتی می باشد این سازه از آلودگی صوتی جلوگیری کرده و یک صداگیر کاربردی است. مهمترین عوامل موثر بر قیمت ورق پلی کربنات چیست؟ امروزه با پیشرفته شدن صنعت معماری و ساختمان سازی از پلی کربنات به جای شیشه در بخشهای مختلف ساختمان به خصوص برای پوشش سقف پاسیو، و در خانه های ویلایی که اکثرا دارای استخر رو باز هستند به عنوان سقف استخر نیز استفاده می کنند. نکته اول اینکه باید توجه داشت که میزان ضخامت این ورق ها با قیمت آنها رابطه مستقیمی دارد این بدین معناست که هرچقدر ضخامت ورق بالاتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. میزان ضخامت، طول و عرض قطعه پلی کربن و قطر لوله نوع این نوع کرکره برقی را مشخص می کند. از مهمترین عوامل تعیین و انتخاب مصالح ساختمانی مناسب می توان به عوامل جوی و حوادث طبیعی مانند زلزله اشاره کرد. تجهیز شدن سازه ها به حیاط خلوت باعث می شود تا سازه ها در طی روز از مقدار نور طبیعی بیشتری برخوردار شده و از فضای زیبای پاسیو در زندگی خود لذت ببرند.

ورق پلی کربنات یکی از جایگزین های مناسب و کاربردی شیشه در صنعت ساختمان سازی و سایر صنایع است. ورق های پلی کربنات در دو نوع ساده و چند جداره تولید می شوند و به علت سبکی، هزینه کم و مقاومت زیاد، می توانند جایگزین شیشه شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد پلکسی گلاس اینجا کلیک کنید . برعکس سایر محصولات مانند پلکسی گلاس و سایر محصولات وارداتی قیمت این محصول زیاد وابسته به قیمت ارز نیست و خوشبختانه نوسان زیادی ندارد. در صورتی که ضخامت کوچکتر یا بزرگتر از این اعداد مد نظر شماست می توانید با کارشناسان فروشگاه پلکسی گلاس تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید. پوشاندن بالکن با پلی کربنات – یکی از دلایل استفاده از پلی کربنات برای نورگیر و سقف استخر این است که این در طراحی ورق های پلی کربنات یک لایه ضد Uv برای مخافظت در برابر نور آفتاب استفاده می شود.

پلی کربنات قیمت تبریز
اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد پلی کربنات لانه زنبوری بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.