علی‌نژاد:‌ ملی‌پوشان تیراندازان به فشنگ‌های باکیفیت نیاز دارند

[ad_1]

«مهدی علی نژاد» عصر امروز (یکشنبه) با حضور در فدراسیون تیراندازی در اردوی تیم ملی نیز حاضر شد و اظهار داشت: تیراندازی از آن دسته رشته‌هایی است که می‌توان در المپیک به آن امیداور بود. جوانان تیرانداز ما با وجود تحریم‌ها و مشکلات به قدری با انگیزه تمرین می کنند که قابل تحسین است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، ادامه داد: به طور قطع  وزارت ورزش و فدراسیون تلاش می‌کنند که این ورزشکاران بدون دغدغه و با تجهیزات به روز در المپیک حضور یابند.

وی افزود: امیدواریم این فدراسیون با مدیریت و ورزشکاران توانمندی که دارد به رشته‌های مدال آور ما در المپیک اضافه شود تا شاهد موفقیت‌های بیشتر این رشته باشیم.

علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی در ادامه، گفت: تیراندازی با حمایت های وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک موفقیت های زیادی بدست آورده و در حال حاضر ما با کسب ۶ سهمیه در راس فدراسیون‌های ورزشی در این زمینه هستیم.

وی خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی‌های بهتر بدنبال آن هستیم که نخستین مدال المپیک در تیراندازی را در توکیو کسب  کنیم و با توجه به توان ورزشکاران و مربیان‌مان به کسب این مدال بسیار امیدواریم.

 دادگر در ادامه  از نحوه فعالیت و موفقیت‌های اخیر این فدراسیون گزارشی را ارائه و برنامه های آتی این رشته را تشریح کرد.

علی نژاد در ادامه این بازدید از محل تمرینات المپین های کشورمان با مربیان و ورزشکاران دیدار و از نزدیک روند تمرینات تیراندازان را مشاهده کرد و با آنان به گفت‌وگو پرداخت.

در این بازدید علیرضا خسروی مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی، رضا حسنی خو عضو هیات رییسه فدراسیون، مهدی باقری بازرس، رضا ملک محمدی دبیر و سعید مرادی مسئول سازمان امور بین المل نیز حضور داشتند که از امکانات، تجهیزات و بخش های مختلف این فدراسیون بازدید کردند.

[ad_2]

Source link