عملکرد فرمانداران مازندران در جهش تولید مورد ارزیابی قرار می‌گیرد

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایرنا، احمد حسین زادگان روز پنجشنبه در جلسه مشترک شورای اداری شهرستانهای عباس آباد ، تنکابن و رامسر در عباس آباد افزود :‌ این موضوع  باید در اولویت کاری فرمانداران  قرار گیرد چرا که عملی کردن شعار رهبری به خاطر شرایط بد اقتصادی کشور نیازمند تلاش و برنامه زیری مناسب است.

وی  با تاکید بر اینکه نشست های کارگروه تولید و رفع موانع تولید هم باید هر ۲ هفته یک بار تشکیل شود ، گفت : در این جلسات باید مشکلات جامعه کارگری و واحدهای تولید صنعتی بررسی و برای رفع آنها تصمیم گیری شود.

نماینده عالی دولت در مازندران با بیان این نکته که تعداد زیادی از واحدهای تولید استان با  پیشرفت فیزیکی حدود ۶۰ درصدی وجود دارند ، اظهار داشت : با رفع موانع مشکلات این واحدها می توان آنها را تکمیل کرد و وارد چرخه تولید آورد تا از این طریق در جهت تحقق شعار سال گام برداشت.

وی با اشاره به اینکه طی ۲ سال گذشته حضور مدیران استانی در غرب مازندران بسیار پررنگ تر شده است،‌ افزود : نباید به این استان تعصبی و جزیره ای نگریست چرا که چنین نگاهی ما را از واقعیت ها دور می کند.

حسین زادگان گفت : اینکه گفته می شود حضور مدیران در غرب مازندران کمررنگ تر از شرق استان است ، مورد تائید نیست و انتخاب یکی از معاونانم به عنوان معاون معین اقتصادی استانداری در غرب مازندرن گواه بر این ادعا است .

وی با اشاره بعد مسافت و خطرات جاده ای و مشکلات زیست محیطی شهرستان ها با مرکز استان ، گفت : تفویض اختبار مدیران کل به مدیران شهرستانی سبب می شود تا مردم کمتر برای رفع مشکلات به مرکز استان سفر کنند و مسائل و مشکلات آنان در شهرستان محل سکونتشان بر طرف شود.

استاندار مازندران افزود : وزارت کشور حدود ۲۰۰ اختیار به استانداران کشور تفویض کرده است و مدیران کل استانی هم می توانند بخشی از اختیارات خودشان را برای تسهیل در امور به مدیران شهرستانی واگذار کنند.

حسین زادگان با اشاره به سال پایانی فعالیت دولت تدبیر و امید ، گفت : باید از همه ظرفیت ها برای انعکاس عملکرد دولت بهره برداری کرد تا مردم در جریان عملکرد خدمات و عمکرد دولت قرار گیرند.

[ad_2]

Source link