عملیات ساخت خوابگاه دانشجویان فنی لارستان پس از ۱۶ سال توقف، آغاز شد

[ad_1]

مدیر اداره فنی و حرفه‌ای شهرستان لارستان، چهارشنبه با بیان این مطلب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این خوابگاه در زمینی با زیربنای حدود یک هزار و ۲۰۰ متر مربع احداث خواهد شد و با پیگیری‌هاییی که مدیریت اجرایی این شهرستان انجام داده و همچنین با حمایت مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان فارس، ۱۳ میلیارد ریال اعتبار لازم برای اتمام این طرح نیز تامین شده است.

قدرت یادگاری فرد بیان کرد: فاز دوم این طرح که شامل، دیوارچینی و محوطه سازی است از بیست و چهارم تیرماه ۹۹ با تجهیز کارگاه از سوی پیمانکار آغاز شده و با توجه به تامین اعتبار لازم، این طرح تا پایان سال ۹۹ به طور کامل به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی گفت: با بهره‌برداری از این خوابگاه، بیش از یک هزار تخت به شمار تخت‌های خوابگاه‌های ۱۴ دانشکده فنی و حرفه‌ای استان فارس افزوده می‌شود.

یادگاری فرد ادامه داد: تربیت نیروهای کار ماهر و نیمه ماهر و همچنین تامین نیروهای مورد نیاز در بخش‌های صنعت، کشاورزی و خدمات به شکل رایگان، در مدت زمان کوتاه، برای اقشار مختلف جامعه و بر اساس استانداردهای بین‌المللی از اهداف و رویکردهای اصلی سازمان فنی و حرفه‌ای است.

شهرستان لارستان به مرکزیت لار در فاصله ۳۷۸ کیلومتری جنوب شیراز قرار دارد.

[ad_2]

Source link