قانون جاذبه با استفاده از صدا و سحر و جادو از 432hz

[ad_1]

به عنوان بسیاری از شما می دانید ارتعاشات هسته بسیار از قانون جاذبه و در واقع در حال اساسی به جهان چگونه عمل می کند, پس از آن خواهد آمد به عنوان کمی تعجب بسیاری است که صدای شگفت آور ابزار قدرتمند که تمایل به کار با انرژی در جهان است.

صدا در طول قرون به رسمیت شناخته شده به عنوان قدرتمند روش درمان معنوی سفر و یا روشنگری ابزار و به عنوان جزء کلیدی در تجلی روند. آن است که حتی اظهار داشت که “در ابتدا کلمه بود”.

مردان و بانوان در کت سفید (کوانتوم دانشمندان) در حال حاضر ما گفتن دقیقا مشابه از نقطه نظر آنها. که تعامل صدا و ارتعاشات و ماده خلقت جدا نیست.

علم Cymantics جذاب شعبه مقابله با صدا و ارتعاش انسجام و الگودهی.

آن را به ارزش ‘گوگل’ آنها (داشتن یک نگاه در اینترنت به صورت غیر techies).

اگر ما نگاهی واقعی کلمه جهان آنچه در آن است گفت: به ما ؟ من قیاس از یک آهنگ….. این آهنگ از خلقت شاید…

هنگامی که ما نگاه کنید که چگونه صدا تاثیر می گذارد فیزیکی ماده آن سخت است برای دیدن این اتصال حتی بدون دانستن علم در پشت آن است. یک خواننده اپرا می توانید شکستن شیشه ای با برگزاری برخی از توجه داشته باشید, توجه داشته باشید ارتعاش مولکول های شیشه ای به آنها انرژی اضافی تا زمانی که اوراق قرضه است که نگه داشتن آن همه با هم در حال غلبه و آن را میشکند و به یک هزار قطعه است.

صدا دارای توانایی را به شما معرفی انرژی به منظور بالا بردن ارتعاشات و علت زمینه ای بیماری است که همیشه یک ناهماهنگ الگوی انرژی.

کار دکتر ماسارو ایموتو یکی دیگر از مثال برجسته از صدا چگونه فکر و قصد انتقال به آب تبدیل آن.

دکتر ایموتو به ما نشان می دهد که آب در معرض کلمات / افکار از عشق (یا نفرت) در واقع تغییرات فیزیکی الگوی آب کریستال با wtare شده است که در دعا بر یا خوش شانس نشان دادن کاملا زیبا کریستال الگو و آب است که فریاد زد یا افکار بد به کارگردانی و در آن unorganised و نمایش تکه تکه تحریف و تقریبا بی ریخت اشکال.

به عنوان بدن ما ساخته شده تا حدود 80 درصد آب آن را می سازد حس خوب به نظر کار خود و تاثیر صدا به طور کلی به عنوان یک ارتعاش منبع بسیار با دقت.

در حال حاضر اجازه می دهد تا نگاهی کمی در 432 هرتز من فکر می کنم شما خواهد بود حیرت زده کرد. پیامدهای این عظیم هستند و بیش از حد به طور کامل در اینجا, اما من فقط می خواستم به شما سر است ‘ در مورد آن لذت ببرید.

فیزیکدانان کوانتومی در حال حاضر به ما گفتن که زمینه ای فراوانی ایجاد 432hz که در اطراف تمام فرکانس های دیگر در حال سازماندهی شده در طبیعت است. باستان مصر و دیگر پیشرفته فرهنگ تا به حال مقدس سازهای کوک به حدس بزنید چه… 432 هرتز… بدون حوادث هی!

پس چرا از آن است که بسیار مهم است در حال حاضر ؟

راه بازگشت در سال 1939 تبلیغات نازی ها وزیر جوزف گوبلز دیکته شده که 440Hz بود که استاندارد تنظیم زمین برای توجه داشته باشید به جای آن 432hz و تمام موسیقی / آلات موسیقی باید تنظیم بر اساس A= 440 هرتز است.

این بود که در نهایت پذیرفته شده و در عین حال نه بدون مقاومت قابل توجهی در قالب یک همه پرسی که توسط امضا شد 23,000 نوازندگان فرانسوی. تاثیر حرکت تنظیم 8hz بسیار زیاد است. به نگه داشتن آن ساده آن را تنها اجازه می دهد تا مردم برای دسترسی به کسری از قدرت به طور طبیعی هارمونیک, موسیقی, بر, جهانی, فرکانس 432hz. آن را محدود مردم فکر و احساس در یک شیوه ای خاص و نگه می دارد آنها را به طور موثر یک زندانی خاص آگاهی است.

از خودتان بپرسید آیا شما ارتعاشی درونی خود را جهانی آهنگ یا شما طنین با خارجی 440hz بر اساس فرکانس ?

در حال حاضر شما می دانید… و اگر شما می خواهید برای دسترسی به بیشتر از جهان پس از آن گوش دادن به موسیقی بر اساس 432hz آن را التیام شما از داخل به خارج و خیلی بیشتر. وجود دارد چند نمونه از 432hz موسیقی ظاهر در سراسر اینترنت یک پسر به نام برایان Collins تولید عالی CD بابی لوین دیگری است که شما می توانید نمونه آنلاین و من مطمئن هستم که بیشتر به سطح برای کمک به ما به عنوان ارتعاش این سیاره همچنان به افزایش است.

اگر شما نوازنده / تکنسین صدا و یا اگر شما می داند کسی که سهام مورد علاقه خود را در این موضوع من دوست دارم به ملاقات و کشف امکانات جادویی فقط با من تماس بگیرید.

از پایه اهم صدا خلقت به این مجموعه هارمونیک است که می تواند ایجاد قدرت در مکان های ساخته شده بر اساس هندسه مقدس.

شما می توانید ببینید اتصالات ؟ مقدس, صدا, مقدس Geomentry الگوهای جهان هستند و در همه جا به جز که در آن غلط و مرد در پا و ایجاد ناهماهنگ اماکن, تجهیزات صدا, انرژی و غیره. خنده دار که نیست ؟ در حال حاضر ما دوباره یادگیری آنچه که ما با استفاده از به می دانم به معنای واقعی کلمه که در هماهنگی با جهان ما می تواند دستیابی به چیز غیر ممکن در نظر گرفته شده توسط متعارف محدود فکر می کردم.

اگر شما می خواهید خود را برای افزایش ارتباط با منبع تمام مظاهر و سپس نگاه به داخل و استفاده از صدا به عنوان یک پورتال به واقعیت خود را ایجاد کنید.

[ad_2]