قانون جاذبه بین مردان و زنان

[ad_1]

آیا شما تا به حال غریزی “دانستن” است که رابطه خود را بیش از به سادگی یک اتصال با شخص دیگری ؟ که وجود دارد این است که یک هدف در آن اتصال است ؟ که آن را یک کانال برای جذب آنچه شما می خواهید در زندگی هر چه که بدان معنی برای شما – که گرامی خوب, سلامت, کسب و کار موفق و سالم امور مالی? من می دانم که این درست است و باید آن را بنابراین من می خواهم به شما بگویم در مورد آن.

من مطمئن هستم که شما همه شنیده ایم فیلمهای مستند “راز” توضیح داده شده است که چگونه قانون جاذبه در زندگی خود کار. در یک کلام معلمان در این فیلم می گویند این فرآیند شامل:

1) دانستن آنچه شما می خواهید (که در ارتباط با تمایل);

2) برای آن درخواست.

3) سپاسگزار بودن قبل از شما آن را دریافت کند (“نگرش قدردانی.”);

4) ماندن از “چگونه” آن را (به عنوان مثال, چگونه آن را نشان می دهد);

5) در حال حاضر به آن را دریافت.

یک داستان شخصی

چه اتفاقی می افتد زمانی که شما در افزایش این انرژی خلاق توسط مکمل آن را با پیوند عاطفی است که وجود دارد بین مردان و زنان در ارتباط است ؟ من اعتقاد دارم که آن را ایجاد یک نوع “سوپر شارژ” ارتباط با جهان مانند یک تقویت کننده تقویت قدرت سیگنال الکتریکی. این افزایش یک زن و شوهر طبیعی توانایی به جلو و به آنچه آنها می خواهند به زندگی خود را.

صدا کمی بستنی قیفی? اجازه دهید آن را به پایین به زمین است. برای سال گذشته یا بیشتر من را تحمل یک بیماری مزمن و آزار دهنده موضوع سلامت. حدود یک ماه پیش من ناراحت و نا امید که مشکل نبود بهتر و پزشکی راه را برای برخورد با آن به نظر می رسید خسته است. من هم احساس به شدت در مورد استفاده از درمان های جایگزین مانند هومیوپاتی و نه دارو.

چگونه این جا به قانون جاذبه مراحل ذکر شده در بالا ؟ اولین آرزوی من روشن بود – برای خلاص شدن از این مشکل به طور طبیعی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. بعد من نا امیدی من بود “درخواست” کمک از شریک زندگی, Jason. در آن لحظه با توجه به Jason او حل شود که ما را در پیدا کردن یک راه حل است. برای او که به معنای ایجاد درآمد اضافی از طریق کسب و کار ما به راحتی پوشش هزینه هر شکل از درمان من می خواستم. او نمی دانست که چگونه این اتفاق می افتد اما او به آن متعهد است.

ترکیبی از تمایل روشن و جیسون متمرکز تعهد و تمایل به عمل قدرتمند بود. که در همان روز که من پیدا کردم آنلاین ساده درمان طبیعی است که تا به حال نتایج امیدوار کننده. در طی چند روز آینده دو کسب و کار تماس با ما برای امکان مشارکت. این ارتباطات موجب یک چشم انداز برای سرمایه گذاری جدید ما راه اندازی خواهد شد بعد از آن در سال 2010. ما همچنین روشن کردم در یک محصول جدید ما ارائه خواهد شد در ماه های آینده. نمی توانیم به طور خاص نسبت به هر یک از این اما Jason متمرکز بود و متعهد به یک نتیجه…هر نتیجه…در تراز با میل من است. چیزهای قدرتمند!

آنچه در اینجا مهم است که آن را فقط جیسون تمرکز و یا فقط آرزوی من است که تولید نتایج. آن را ترکیبی از تمرکز خود را در تراز با میل و علاقه من است که حیاتی بود. لحظه انرژی خود را تراز وسط قرار دارد با معدن جهان شروع به پاسخ دادن.

علم می گوید: جنسيت اثر واقعی و قابل اندازه گیری

تحقیقات از دانشگاه پرینستون را پرینستون مهندسی ناهنجاری آزمایشگاه تحقیقاتی (گلابی آزمایشگاه) نشان می دهد ما تجربه بیش از افکار واهی و پوچ و یا تصادف. در آزمایش های متعدد بین سال های 1979 و 2007 گلابی محققان رابرت جان و برندا دان کشف کرد که “پیوند” زوج (یعنی ارتباط جنسی, در رابطه) سعی در نفوذ خروجی الکترونیکی مولد عدد تصادفی با استفاده از تنها افکار خود را تلاش مشترک به همراه داشت میانگین اثرات بیش از دو برابر کسانی که از “unbonded” جفت و نزدیک به شش برابر بیشتر از زمانی که مردان و زنان در نظر گرفته شده به طور جداگانه.

به گفته یک تحلیلگر “یاهن و دان پیشنهاد کرد که نزدیکی عاطفی ممکن است ایجاد رزونانس بین افراد و در نتیجه نفوذ قوی تر فقط به عنوان دو موج است که در فاز و یا همگام سازی تقویت سیگنال.”

نزدیکی عاطفی + رزونانس = قدرت خلاق

در صورتی که نقل قول به نظر می رسد مانند یک دسته از علمی خرافات شما آن را از دست رفته. عدم دریافت نقطه از این نقل قول این است که چرا روابط بنابراین اغلب رخ می دهد به مردم به عنوان قانع و کم عمق بدون هدف و خسته کننده…و چرا بسیاری از روابط شکست. دوباره آن را بخوانید و به دنبال عمیق تر کاهش دهد.

آیا شما آن را ببینید در این زمان ؟ نزدیکی عاطفی ایجاد رزونانس که در نتیجه نفوذ قوی تر. عاطفی و صمیمیت فقط گام اول است. رزونانس یا ارتعاشی هماهنگی با شریک زندگی خود را شرح زیر است. نتیجه یک تقویت اتصال به جهان است که به شما می دهد نفوذ قوی تر برای ایجاد آنچه شما می خواهید برای زندگی خود را.

برای اکثر افراد, اما, ایجاد صمیمیت عاطفی است که همه وجود دارد در ارتباط است. این فقط گام اول است اما فقط گام. آن چیزی است که آنها فکر می کنم “رابطه” است. آن را در آغاز زمانی که عشق باعث می شود زندگی درخشش و صدای ترق و تروق. این انرژی قدرتمند است. دوست ماست به عنوان مثال گفت: ما در مورد یک همکار که در زمان شرکت خود را توسط طوفان تبدیل شدن به شماره یک هرزه فروش تقریبا بلافاصله پس از استخدام. او همچنین به تازگی ازدواج کرده است. تصادف است ؟

چه اتفاقی می افتد زمانی که اوایل شور محو? در عرض یک سال یا بیشتر به این هرزه فروش تعداد کاهش یافت و به طور چشمگیری. بعد از آن کشف شد که این کاهش در تولید همزمان با بسیار خشن زمان خود را در ارتباط با یکی که تهدید به ازدواج. نور عشق بود و نور و وجود دارد هیچ چیز جدید به نگه داشتن آن در حال سوختن است. به عنوان یک نتیجه, مناطق دیگر از زندگی رنج می برد بیش از حد. که دقیقا به همین دلیل جیسون و من آنچه ما انجام دهد. ما می خواهیم برای کمک به زوج های اقامت در همگام به طوری که آنها می توانید دوباره آتش که جرقه عاطفی تقریبا در اراده و حفظ رزونانس است که تولید شگفت انگیز زندگی می کند.

قانون جاذبه بین مردان و زنان

اما چگونه قانون جاذبه کار بین مردان و زنان ؟ چرا زوج های که شرکت در گلابی آزمایش تولید یک نفوذ قوی تر از مردان و زنان بودند که در رابطه یا نسبت به مردان و زنان به طور جداگانه ؟

عاطفی صمیمیت زوج های ذکر شده در بالا کلید است. احساسات قدرتمند هستند.

جیسون و من اعتقاد دارم که بیشتر در جریان است. در اینجا آن است. مردان و زنان متفاوت است. زنان تمایل. مردان در حال تولید است. هنگامی که مردان و زنان عمل با توجه به که آنها به طور طبیعی – به عنوان مثال زنان به روشنی در خود میل و مردان متعهد به متمرکز عمل آنها در تراز با جهان را قصد. این چیزهای قدرتمند است.

بنابراین ما می تواند تغییر روند فوق برای چگونه قانون جاذبه کار می کند به توضیح دهید که چگونه این عمل در بین مردان و زنان شبیه به این:

1) زنان تبدیل به روشنی در مورد آنچه آنها می خواهند (و تمایل);

2) آنها از شریک زندگی خود را برای آن را در برخی از راه (شفاهی; از طریق سرخوردگی خود را; از طریق شور و هیجان خود را; و غیره.)

3) آنها سپاسگزار قبل از آنها آن را دریافت کنید. (نشان از اعتماد به شریک زندگی خود);

4) آنها نگران نباشید در مورد چگونه آن را نشان می دهد. آنها اجازه ندهید که “چگونه” تداخل با تجربه خود را;

5) مردان متعهد به متمرکز اقدام به دریافت آنچه او می خواهد (تعهد و عمل یک شکل از “تمایل به دریافت”).

ضمنی در این مقاله این است که با استفاده از قانون جاذبه برای روابط نیست فقط در مورد جذب یک رابطه بزرگ. آن را عمیق تر و گسترده تر از آن است. آن را در مورد کار با شریک زندگی خود را برای ایجاد زندگی شما می خواهید. آن را در مورد یک انرژی است که وجود دارد بین شما و شریک زندگی خود را و جهان و چگونه به حداکثر رساندن آن است.

بسیاری از شما خواندن این مقاله را به طور غریزی می دانیم که قانون جاذبه بین مردان و زنان واقعی است. ما امیدواریم که شما به آن عمل خواهد کرد و رابطه خود را از زندگی و درخشش و صدای ترق و تروق دوباره. ایجاد “نزدیکی عاطفی” است که اولین گام (و سرگرم کننده ترین!).

[ad_2]