قانون جاذبه در حال حاضر در حال حاضر

[ad_1]

همه چیز شما را در زندگی خود ایجاد کنید این است که در حال حاضر در حال حاضر از طریق فرآیند قانون جاذبه است. شما توجه خود قرار داده و در خواسته های خود را در حال حاضر در حال حاضر و قانون جاذبه به ارمغان می آورد آنها را به شما در حال حاضر در حال حاضر.

این واقعا نیاز به تلاش آگاهانه بنابراین شما نیاز به بیدار و آگاه از روند دریافت سود نیست پاداش ارزش جزئی تلاش و توجه آن طول می کشد ؟

یک بار دیگر آن است که در درک فرایند است که شما قادر خواهید بود به جستجو و پیدا کردن این لحظه آگاهی است.

سعی کنید آن را در حال حاضر. فکر می کنم یکی از خواسته های خود را تصور کنید که احساس شما وقتی که میل به دست آمده است و پس از آن بود که احساس و می دانم که آنچه مورد نظر شما به دست آمده است. نگه دارید که احساس. احساس می کنید آن را در حال حاضر. فقط فکر نمی کنم که شما در حال بازی یک بازی و یا فقط انجام یک ورزش است. آن خواهد بود. آن را خود. می دانم که در آن شما در حال حاضر. نگه دارید که تصویر آن را احساس و لبخند, از آنجا که شما چنین قدرتمند خالق.

حدس بزنید چه. در حال حاضر در این حال از هم اکنون شما را دارای جسم تمایل خود را. آشكار یا نهان میل که شما انتخاب کرده اید را به خود واقعیت است که در حال حاضر در حال حاضر خود را به واقعیت است.

شما می توانید آن را احساس ؟ اگر شما نمی توانید سپس شما نمی بودن آن است. استراحت و لذت بردن از دریافت نمی مقید در مورد آن. این یک مسابقه است. این است که شما آنچه شما واقعا ایجاد یک ماشین است. شما تنها با متصل کردن به روند جز شما متصل به آن را آگاهانه.

زیبا و آسان در حال حاضر بود و احساس می کنید که شما تمایل. اجازه دهید احساس جریان بیش از شما و شادی در مورد آنچه شما در حال از آنجا که شما در حال حاضر دارای این تمایل است. وای نمی کند که احساس می کنید خوب است ؟ با آن بماند و می دانم که در آن است مال شما. دیگر شما قادر به نگه داشتن این احساس در لحظه اکنون دیگر شما دارای تمایل خود را. اگر شما می تواند آگاهانه نگه دارید که بودن و احساس چند بار در روز شما شروع به می دانم که تمایل خود را در حال حرکت است به شما.

جهان است و از آنجا که این مفهوم ما تماس بگیرید “زمان” وجود دارد “تاخیر زمانی” بین زمانی که ما به این نیت کردن (یا در) و زمانی که آنها نشان می دهد تا در واقعیت فیزیکی. بیشتر به شما اقامت در حال حاضر بیشتر به شما کمک جهان در آوردن شما خواسته های خود را.

تنها چیزی که از شما مورد نیاز در طول این زمان تاخیر بین زمانی که شما قرار داده مقاصد خود را و یا میل کردن (یا در) وجود دارد و زمان آن است که به شما تحویل داده است که این مفهوم به نام ایمان. ایمان به شما می گوید که شما اعتماد به روند و ایمان همراه با قدردانی می فرستد یک پیام قوی به جهان در مورد درک و پذیرش معتبر توانایی های خلاق شما را داشته باشد.

آگاهانه بودن در لحظه حال خود را بهبود می بخشد آگاهی از آنچه که در واقع در زندگی خود را. شما باید بسیاری از خواسته ها وجود دارد (یا در اینجا) و همه آنها مانورهای رندانه برای موقعیت برای آشکار برای شما. گاهی اوقات آنها نشان می دهد تا در عجیـب بار و شما حتی نمی تحقق آنها وجود دارد.

هنگامی که شما می توانید اقامت به طور کامل در حال حاضر شما قادر به دیدن خواسته های خود را زمانی که آنها نشان می دهد. این در حال حاضر لحظه ای آگاهی است آگاهی سطح است که فقط آگاه تر از خود زندگی عادی روزمره سطح از آگاهی است.

ما زندگی می کنند در بسیاری از سطوح از آگاهی ما به عنوان سفر در این صورت انسان. توسط عمد متصل کردن به این سطح بالاتری از آگاهی است که شما رسیدن به زمانی که شما در حفظ حال آگاهی شما حذف فیلتر از قضاوت محدودیت, برچسب ها شک و سوء ظن و بی اعتمادی. در حال حاضر به طور کامل در حال حاضر باز می شود شما را به سطوح بالاتر هوشیاری و آگاهی و اجازه می دهد تا فرایند خلاق به آشکار شدن قبل از اینکه شما به عنوان شما به طور فعال اذعان کرد که آنچه شما در حال حاضر چه طوری.

چه شده است تا در هر لحظه از هم اکنون روح است. روح خالص ساکن در حال حاضر به عنوان نفس ساکن در گذشته و آینده است. بیشتر به شما اقامت در این لحظه بیشتر تو چین با روح بیشتر تو چین با روح واضح تر زندگی می شود به شما به خاطر روح حقیقت است و حقیقت این است که شادی و شادی عشق است و عشق است که شما واقعا هستند.

جشن عشق است که شما واقعا به یک تلاش آگاهانه برای نگه دارید که فضایی که در حال حاضر به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید و درک خود را از روند زندگی را شکوفه به فاش کردن عالی زیبایی بودن. نگه دارید که احساس اما نمی تواند به آن متصل است.

[ad_2]