قانون جاذبه: راز بالا بردن ارتعاشات خود را و تجلی رویاهای خود را

[ad_1]

لرزش خود را تغییر دهید زندگی خود را تغییر دهید…

انتظار می رود برای پیدا کردن آنچه شما دنبال آن هستید و شما را ناامید خواهد شد.

کشف من معنویت چندین سال پیش من به یاد داشته باشید بهترین دوست من در آن زمان توضیح به من بود در اطراف مکان شما می خواهید برای زندگی, قرعه کشی یک شرح از خانه شما می خواهید برای زندگی و پیدا کردن تصاویر از کسی که به نظر می رسد مانند یکی از شما خواهم بود. آن را در مورد که در اطراف احساس و پاک کردن نیت از آنچه شما می خواهید را به زندگی خود جذب. او به خوبی در این کار به راحتی نشست و ازدواج با او دلبر که او نیز اتفاق افتاده بود به زمین گرم دل میلیونر.

ما همه می خواهم به فاش کردن بیشتر به زندگی ما برای لذت بردن از کار ما و احاطه شده با عشق و فراوانی است که می تواند درک شده در راه های مختلف. یک راهب ممکن است مطالب و پیدا کردن فراوانی از طریق معنویت سه وعده غذا در روز, لباس گرم قرار دهند و روح به رشد ،

یک کودک ممکن است پیدا کردن فراوانی از طریق یک خانواده شاد یک مدرسه خوب و حمایت دوستان است. دیگری ممکن است با حوصله این کار و پیدا کردن فراوانی خود را با اسباب بازی های بیشتری بود بهتر از دوستان خود و یا برای تبدیل شدن به یک achiever بالا در ورزش است. که کودک خواهد شد شادترین داخل ،

وجود دارد یک زن و شوهر از ابزار ساده شما می توانید استفاده کنید برای کمک به دقیقا آنچه شما می خواهید را به زندگی خود یک چشم انداز هیئت مدیره. قرار دادن آنچه شما می خواهم برای جذب به زندگی شما مانند آن وجود دارد در حال حاضر در آلبوم عکس خود را شامل مقدار کمی از پول خانه شما مانند دوستان و همکاران و یا یک کودک صورتی که آنچه شما دنبال آن هستید. شما می توانید تصاویر را از خلوت و یا تعطیلات مکان شما عشق معنوی تصاویر و یا نقل است که طنین – خلاق باشید و آن را خود شما.

دیگر برای نوشتن توضیحات از آنچه شما می خواهید را به زندگی خود را مانند شما در حال نوشتن به یک دوست در مورد چیزی شگفت انگیز است که فقط اتفاق افتاده است.

در هنگام نوشتن خاص باشد و شامل همه چیز — شما نمی خواهید 80% شما می خواهید 100%. هر روز همچنان به احساس این فرد محل خانه و یا کسب و کار جدید مانند آن را در حال حاضر اتفاق افتاده است. صبر و توان دریافت.

“من ملاقات my soulmate! هنگامی که ما مسیرهای عبور من می دانستم که چیزی در حال اتفاق است. او به نظر می رسد… “

“کسب و کار من به ارتفاعات جدید; من می توانم سفر کمک به مردم و در نهایت انجام آنچه که من دوست دارم را انجام دهد. من پشتیبانی در هر راه ممکن و خیلی خوشحال… “

فراموش نکنید که برای تاریخ بنابراین شما می توانید به عقب نگاه کنید و ببینید که چگونه زمان نقل برای شما.

من دوست دارم زیر پیام و تصدیق به اشتراک گذاشته شده توسط بتی Pegues معنوی برقرار یوتا, شهرستان.

الهام بخش قانون جاذبه پیام توسط آبراهام هیکس:

“از خود انسان دیدگاه شما اغلب بر این باورند که شما باید به کار سخت برای غلبه بر موانع و برآورده کمبود و حل مشکلات هستند که قبل از اینکه شما; اما اغلب در این نگرش یا رویکرد شما در مقابل کار خود را بدون تحقق آن.

توجه به موانع باعث می شود آنها را بزرگتر و بیشتر لجبازی; با توجه به کمبود باعث می شود آنها را بزرگتر و افزایش آنها – و با توجه به مشکل مانع از هر گونه حل فوری و یا راه حل است.

دادن توجه خود را به تنفس خود و به ریتم طبیعی بدن خود را هر گونه مشکل ارتعاشی فعال سازی را به سادگی متوقف می شود. و در شرایطی که مقاومت در برابر لرزش خود را به طور طبیعی شروع به افزایش تا آن را از چین با ارتعاش بالاتر از راه حل های شما شده اند اشتیاق برای.

در صورت عدم وجود اشتیاق در صورت عدم وجود شک در صورت عدم وجود موانع و کمبود ها و مشکلات خواهد بود و راه حل های فراوانی است که شما به دنبال.

مدارک خود ارتعاشی تغییر تبدیل خواهد شد آشکار به دو روش: اول اینکه شما احساس می کنید بهتر است; و بعد شواهد فیزیکی مالی بهبود خواهد شروع جریان به شما از انواع جهات مختلف است.”

تاکید: من یک آهنربا با توانایی جذب هر چیز و همه چیز را به من بر اساس ارتعاش سیگنال من دادن از طریق افکار من.

شما تنها کسی است که باعث ایجاد تجربه خود را – هیچ کس دیگری. همه چیز می آید که به شما می آید با قدرت اندیشه خود را. اگر تغییرات شما می خواهم به آن را از ارزش های بزرگ شروع به گفتن یک داستان متفاوت – نه تنها در مورد شما بلکه در مورد همه موضوعات شده است که نگران کننده به شما است. همانطور که شما شروع به مثبت تمرکز گرفتن احساس خیلی خوبی در مورد بسیاری از افراد شما شروع به احساس قدرت است که باعث ایجاد رابطه جریان از طریق شما.

قانون جاذبه می گوید: “آن که مثل این است که نزد خود کشیده شده است.”

هنگامی که شما با فعال کردن لرزش در درون شما قانون جاذبه آغاز می شود در پاسخ به این که لرزش و شما خاموش و در حال اجرا-این که آیا آن چیزی که می خواستم و یا ناخواسته.

قانون جاذبه و هنگامی که آن را به شما گفت: “بپرسید و آن داده شده است” با وجود قوی تر در بیانیه ای که در اساس آنچه که باعث می شود همه چیز اتفاق می افتد.همه چیز معتبر است و همه چیز راستگو به خاطر قانون جاذبه اجازه می دهد تا همه چیز بود.

در درون دانه از میل شما است همه چیز لازم برای آن را به شکوفه به تحقق و قانون جاذبه است که موتور کار می کند.

اگر شما را شل کنید و اجازه می دهد که قانون جاذبه به سازمان مدیریت پس از آن شما می توانید زمان خود را صرف انجام کارهایی که به شما لطفا.

~ آبراهام هیکس

این هیچ راز کنه… مراقب باشید از آنچه شما واقعا می خواهید برای به خاطر شما می دانید چه ؟ آن را به اتفاق می افتد.

من دوست دارم به گوش افکار خود را و یا تجارب xo

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *