قانون جاذبه: سه ثانیه حکومت

[ad_1]

من اغلب به صرف زمان با دوست عزیز و استاد کونگ فو استیون Rueberer. استیون نیز یک مرد شیرین کاری بازی در فیلم مسابقه مرگ و مجازاتگر. در هنگام مکالمات طولانی بین لحظات خالص گناه تقریبا کودکانه خنده ما بحث در مورد راه هایی که در آن ما در واقع می تواند آشکار تر از آنچه می خواهید در زندگی ما است. همچنین ما می خواهم که قادر به ایجاد معجزه در افراد دیگر زندگی می کند.ما هر دو اعتقاد به قدرت افکار و ذهن قوانین بیش از ماده است.

استیون گفت: من در مورد درس او استفاده می شود به زمانی که آموزش یک دوره ، این است که به نام سه ثانیه حکومت. چه آن را می گوید در واقع این است که به عنوان به زودی به عنوان یک انسان می بینیم که دختر او را می خواهید به بخواهید در یک تاریخ; او باید راه رفتن و صحبت کردن با او در عرض سه ثانیه است. دلیل که در آن سه ثانیه بدن در حال حرکت به سمت یک نتیجه مثبت و تردید در ذهن نداشته است و در عین حال زمان به پا زدن با افکار منفی در مورد عمل. بنابراین در داخل قاب زمان که فرد با اعتماد به نفس است در مورد نتیجه احساس می کند کاملا مثبت می دهد و از انرژی است که او را قادر به موفقیت. گذشته سه ثانیه شک شروع می شود نگران عمل و همان فرد ممکن است به نظر می رسد بسیار کمتر اعتماد به نفس که به عنوان یک نتیجه احتمالا ایجاد شرایط دختر امتناع از آنچه که او را مجبور به توافق هنگامی که مرد با اعتماد به نفس بیشتر.

استیون سپس پیشنهاد ما اعمال می شود که به قانون جاذبه است. به عنوان بسیاری از شما می دانید, به خصوص اگر شما را به تماشای “راز” قانون جاذبه در مورد جذب را در زندگی خود همه چیز را که شما مورد نظر, آن است که آیا, عشق, پول, بهداشت و درمان و بقیه. قادر به جذب آنچه شما می خواهید تنها با تخیل خالص و یا مهارت های روانی; بسیاری از انواع مختلف از توانایی های ذهنی مورد نیاز است. شما باید وسواس و آنچه شما می خواهید در عین حال سپاسگزار از آنچه شما; شما نیاز به احساس مثبت در مورد داشتن آنچه شما می خواهید و در واقع احساس شادی از داشتن آن را در حالی که فکر کردن در مورد آن حتی اگر شما آن را ندارید و در عین حال شما باید پذیرا و وفادار که جهان شما را به هر چیزی شما را نیز جدا از “چگونه” شما در حال رفتن برای به دست آوردن آنچه شما می خواهید و فقط اجازه رفتن از نتیجه.

مشکل ما اغلب با سه قانون دوم. اگر من فکر می کنم از چیزی است که من می خواهم, من تقریبا می توانید احساس می کنید واقعا خوشحال در مورد داشتن آن تا زمانی که ذهن من در ضربات با آن منطق و شروع به پرسیدن من چگونه من می خواهم برای به دست آوردن وجود دارد که آنچه من می بینم حالا نمی نگاه های امیدوار کننده; و یا آن را شروع می شود که تا وسواس در مورد دیدن نتایج بلافاصله که اعتماد به نفس در گرفتن وجود دارد از دست داده است به همان نسبت سریع است. و سپس احساسات منفی در راه دریافت کنید و اگر این پیامی است که من در نهایت ارسال به, جهان, خوب, این چیزی است که من می خواهم.

استیون پیشنهاد کرد که قدرت در کشش سه ثانیه به طوری که ما در واقع ارسال پیام حق را از آنچه ما می خواهیم به جهان است. چگونه ؟ ما در حال کار بر روی آن اما من نمیفهمد که بهترین راه این است که خودم را برای اولین بار در یک خلق و خوی شاد و سپس فکر می کنم در مورد آنچه که من ميخواهم. به عنوان به زودی به عنوان من احساس مانند احساس شاد من پس از آن من خودم را در عمل و متوقف کردن فکر کردن در مورد خواسته های من است. من و ذهن به انجام یک عمل کوچک است که می تواند منجر به هدف مورد نظر مهم نیست که چقدر کوچک است. ساده هر روز صبح ذهنی تجسم ورزش به عنوان مثال. با ورزش جسمی ما را بهتر از هر زمان و ذهن ورزش توابع با توجه به قوانین. همچنین من اجازه رفتن از نتیجه. من به آن و تکرار یک جمله من به عنوان خوانده شده در “بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن”: من به وزن این بار در مورد (هر آنچه در آن است) به عیسی مسیح در من و به راه مستقیم رایگان.” که امتداد سه ثانیه از آنجا که ذهن من نمی تواند شروع به آزار من با “چگونه” سوال و یا حداقل من ضد حمله در هر زمان با همان جواب. که راه من نیز حاضر به پروژه در حال حاضر من در آینده به عنوان ذهن به عنوان یک تمایل به انجام زمانی که کنترل نمی شود.

یکی دیگر از راه های بزرگ من در بر داشت قادر به نگه داشتن مثبت احساس شاد برای بیش از سه ثانیه است به یاد داشته باشید من موفقیت های گذشته در هر لحظه از شک. من به عقب نگاه کنید و ببینید که چگونه سریع برخی از مثبت تغییرات در زندگی رخ داده است. به حتی بیشتر احساس اعتماد به نفس من درخواست دوستان برای استفاده از قانون جاذبه و درخواست برای تجلی از چیزهای خوب در زندگی من و من همین کار را برای آنها. همانطور که می دانید آن است که همیشه آسان تر برای آشکار موفقیت در دیگر مردم زندگی می کند چرا که ما کمتر متصل به نتیجه بنابراین ما اجازه رفتن آسان تر است که به نوبه خود کمک می کند تا تظاهر.

من همچنین متوجه شدم که اگر من یک مقدار زیادی از خواسته های متفاوت و یا اهداف از من می تواند آنها را ساده تر از من متمرکز بر یک نتیجه. اجازه دادن به رفتن بسیار آسان تر است اگر شما بستگی دارد به طور کامل از نتیجه وضعیت خاص است. که راه شما می توانید بیشتر بیمار و نتیجه می آید سریع تر است. در یکی دیگر از دست ما اغلب تمایل به فکر می کنم که نتیجه ما تصمیم مطلق یکی است که باید باشد. چگونه می توان مطمئن بود که آنچه در خارج وجود دارد است فوق العاده شگفت انگیز تر از آنچه ما فکر می کنیم برای ما بهتر است. تصمیم گیری مطلق, نتیجه, ما ممکن است برش خودمان را بیشتر از فرصت های شگفت انگیزی.

ما هنوز در حال جستجو در راه به دست آوردن آنچه که ما می خواهیم برای ما و دیگران سریع تر و سریع تر و من شما را حفظ خواهد کرد ارسال شده در خود ما شیوه از قانون جذب و موفقیت در تجلی همه بهترین در زندگی ما و کسانی که از نزدیک ،

[ad_2]