قانون جاذبه و همچنين درمان

[ad_1]

این فرض اساسی از قانون جاذبه است “مانند مانند جذب” و یا به عنوان آن را رسما اعلام کرد “این است که نزد خود کشیده شده است.”

به یاد داشته باشید که همه چیز انرژی است و تمام انرژی ارتعاش در فرکانس های خاصی.

بنابراین طبق قانون جاذبه پایین تر ارتعاشی انرژی جذب بیشتر پایین انرژی ارتعاشی. (فکر می کنم ترس و نفرت و حسادت و غیره.) ارتعاشی بالاتر انرژی بیشتری جذب انرژی ارتعاشی بالاتر, مانند, عشق, شادی, شادی, و غیره.

اغلب کسانی که آگاه هستند از قانون جاذبه و استفاده از آن در زندگی روزانه خود را تمرکز بر روی آنچه که آنها در حال جذب به خود را دارند.

که دست کشیدن سست عنصر کلیشه “misery loves company” یک مثال از این قانون جهانی در عمل است. هیچ چیز باعث می شود یک قربانی شادتر از پیدا کردن قربانی دیگری که با آنها می توانید commiserate. و هیچ چیز باعث می شود آنها را ناراحت کننده از بودن در میان مردم خوشحال هستند که با رضایت خود و زندگی خود را.

قانون جاذبه یک نیروی قدرتمند در جهان است. اما آن را با این نسخهها کار در راه مخالف است. همانطور که همه ما می دانیم برای هر نیروی وجود دارد مساوی و در مقابل زور.

همچنين درمان می تواند به نام ضد زور از قانون جاذبه است. به جای جذب یا مغناطیسی به شما چه شما می خواهیدآن میشود شما دور از آنچه شما نمی می خواهید.

با استفاده از هویج در مقابل چوب نظریه قانون جاذبه خواهد بود هویج و همچنين درمان است ،

مثال: زمانی که من در ترک سیگار از سال پیش, من استفاده می شود گریزی درمان به اطلاع همه بد چیزهایی که من نمی خواهم در مورد آن عادت تند و زننده. بوی لباس های من و در من پول من به معنای واقعی کلمه سوخته تا هر زمان من و سیگار, چگونه نفس من شدن و افزایش ابتلا به برونشیت است. من با استفاده از قانون جاذبه به کشیدن من به آنچه که من می خواستم – سلامت بهتر توانایی تنفس آزادانه تر و به بوی بهتر! این کار فوق العاده خوب و به این روز من هیچ میل به سیگار.

به عنوان استر هیکس/ابراهیم می گوید: “به شما داده شد دو احساسات. شما آنها را به بسیاری از چیزها – و خشم و ترس و شادی و خوشبختی – اما وجود دارد و تنها دو. یک احساس خوب و احساس بد است.” ما با توجه به این دو احساسات برای استفاده به عنوان سیستم هدایت.

قدرت خود را آشکار و ایجاد آنچه شما می خواهید سریع تر است. استفاده از بیزاری درمانی برای سوق دادن شما به دور از آنچه را احساس نمی کند خوب است و که شما نمی خواهید. استفاده از قانون جاذبه برای جذب به شما چه احساس خوب و آنچه شما می خواهید.

[ad_2]