قانون جاذبه: چگونه به دانستن چه اقداماتی را

[ad_1]

چه اقداماتی باید من را به آشکار با استفاده از قانون جاذبه?

پاسخ به این سوال این است که در درون شما. فقط شما می دانید زندگی خود و مسیر شما در حال بدست گرفتن. فقط شما می دانید که در آن شما می خواهید در زندگی… چه تفاوتی است بین آن شما در حال حاضر و که در آن شما می خواهید به. فقط شما باید اطلاعات لازم برای برنامه ریزی چگونه به “از اینجا وجود دارد.” فقط شما از این قدرت برای اجرای این طرح هنگامی که شما ساخته شده است.

حالا که حرف این اطلاعات ؟

وجود دارد چند مکان در درون شما است که پاسخ به این سوال از عمل:

  • ذهن خودآگاه شما

  • ذهن ناخودآگاه شما و

  • شهود خود را / غریزه

در ذهن خودآگاه شما

روزانه خود در افکار و اعمال این پاسخ ممکن است در چشم ساده پنهان. به عنوان شما را از طریق هر روز نگه داشتن آگاهی از آنچه شما انجام می دهند و تفکر است. وجود دارد چیزی است که نگه می دارد ظاهر? هر چیزی که به نظر می رسد مانند یک مزاحم به شما و یا نیاز است که مردم ممکن است که پر نشده است? این ممکن است یک شروع خوب برای برخی از اقدام برای گرفتن و یا طرح خود را.

در ذهن ناخودآگاه خود را

تکراری افکار آگاهانه منجر به ناخودآگاه ذهن “مصرف” سوال و یا مشکل و پردازش آن است. این چیزی است که می تواند مورد استفاده بسیاری سودمندانه شما برای باز کردن این سوال ، تکرار به خودتان یک سوال در مورد آنچه شما نیاز به انجام به آشکار مانند “من چه کاری باید انجام دهید برای دریافت… ?” تکرار این کار را چند بار در روز به خصوص زمانی که شما در حال رفتن به خواب. پس از تکرار ناخودآگاه شروع به کار خواهد کرد در پاسخ به این سوال. نگه داشتن در ذهن است که ذهن ناخودآگاه عمل خیلی سریع تر و کارآمد تر از ذهن خودآگاه پس از آن می توانید تمام اطلاعات شما ذخیره شده اند در زمینه سوال شما آن را می خواهم برای پاسخ به. زمانی که پاسخ به آن را معمولا “در یک فلش” در طول زندگی روزانه خود را. اطلاع هنگامی که این اتفاق می افتد و در عمل آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. مصرف این عمل معمولا منجر به نتایج مثبت است. آن را نیز اجازه دهید ذهن ناخودآگاه خود را می دانم که شما به آن اعتماد کنند. این منجر به نتایج بهتر و سریعتر از هر زمان شما را تبدیل به الهام به عمل آورند.

در شهود خود را

مانند ذهن ناخودآگاه خود را شهود خود را که بسیار قدرتمند است و نیاز به “می دانم” که به شما اعتماد و قدردانی از همه آن را برای شما. بهترین راه به ما را از شهود خود را برای شروع اعتماد به آن و اقدام خود را “افکار.”

تصدیق است که کمک به سرعت بخشیدن به این فرایند

شما می توانید با استفاده از اظهارات مثبت در زیر (و یا برخی از تغییرات است که برای شما کار می کند) به کمک طلب کردن از هر سه بخش از ذهن خود را در این فرایند کمی سریع تر است.

من اعتماد شهود من به من بگویید آنچه که من نیاز به انجام است.

من ناخودآگاه ذهن من نشان می دهد مسیر به موفقیت

هر روز من متوجه فرصت ها برای رسیدن به اهداف من است.

من دنبال من افکار خود را با پاداش های بزرگ.

ایده های بزرگ فلش به ذهن من در همه زمان ها.

من همیشه فقط می دانم که چه باید بکنید.

بیمار و مداوم هنگامی که فعال کردن بخش هایی از ذهن خود را. اگر آنها از عمل, پس به صحبت می کنند ممکن است کمی زمان است. قطع در آن وجود دارد رفتن نگه دارید و شما به زودی می دانید دقیقا چه شما نیاز به انجام به رویاهای خود را آشکار.

در نهایت عمل می کنند! هنگامی که شما می دانید چه باید بکنید در آن عمل می کنند. حتی اگر شما فقط کمی هر روز آن را تمام تفاوت.

[ad_2]