قانون جاذبه – گام به گام برای جذب و ارتقای شغلی

[ad_1]

قانون جاذبه می تواند برای تعدادی از چیزهایی که جدا از این آشکار است که هر کس می خواهد برای جذب بیشتر ، اگر شما در حال کار برای یک شرکت است و ارتقای شغلی شما می توانید اعمال قانون جاذبه برای جذب است که ارتقاء شغلی برای خودتان. در اینجا مراحل.

1. انجام هر کاری که لازم است برای ارتقاء

به عنوان به زودی به عنوان شما می دانید در مورد امکان ارتقاء و شروع به تمرکز بر روی انجام هر آنچه لازم است خودتان را به ایستادگی کردن از دیگران. کار خود را حتی بیشتر به طور جدی و سعی کنید به یک کار کامل از آن است. در صورت امکان سعی کنید به بیش از ارائه در نتیجه با هر آنچه که شما انجام می دهند.

هنگامی که شما در حال انجام برخی از کار خاص در این شرکت به خودتان می گویید که خود را برتر و یا رئیس اصلی بسیار خوشحال خواهد شد زمانی که آنها را ببینید-نتیجه نهایی. این است که خود تاکید و یک روش است که شما نیاز به استفاده از به اعمال قانون جاذبه است.

بر این باورند که هر آنچه که شما در حال انجام است مفید و سودمند برای شرکت. با این خود تاکید و باور شما به خودتان پیدا کنید بسیار با انگیزه برای انجام کار خوب. شما احساس انرژی جریان از بدن خود را.

این است که چگونه شما را خاموش ارتعاشات خود را. این ارتعاشات مثبت است که شما در حال انتشار و جهان را دریافت دستورالعمل های خود را و عمل به آن.

2. تجسم قدردانی از شما بزرگواران

هنگامی که شما در حال تجسم تصور کنید که خود را مافوق به دنبال کار خود را که شما فقط به دست آنها و تصور آنها صحبت کردن در میان خود. نگاهی به چهره خندان به آنها احساس آرامش است که آنها در واقع می تواند اعتماد یک کارمند به کار به طور کامل.

تصور کنید که خود را مافوق صحبت کردن به خود است که آنها کردم هیچ گزینه ای دیگر اما به ترویج شما از آنجا که شما در حال تولید کار است که مایل جلوتر در کیفیت نسبت به دیگران است.

آنها تجسم نوشتن نام خود را به تایید می کنند که شما در حال رفتن به ارتقاء.

3. تصور کنید که گرفتن ارتقاء در روز

قبل از اینکه شما به خواب رفتن هر شب تصور کنید که خود را برای رفتن به این شرکت با همه همکاران خود تبریک به شما در گرفتن ارتقاء و است که شما نیاز به خرید آنها صرف شام.

ببینید خودتان در داخل خود برتر اتاق و گوش دادن به آنها به شما گفتن چه مقدار از آنها قدردانی خود را با کار سخت در این شرکت است. گوش دادن به صدای خود را به عنوان آنها به شما بگویم در مورد ارتقاء و دیدن خود ضمن تشکر از آنها و تکان دادن دست خود را.

4. تجسم شما در حال حاضر ارتقاء

در طول روز زمانی که شما در حال کار بر باور و عمل به عنوان اگر شما در حال حاضر ارتقاء. خودتان را برای انجام کار اضافی و ببینید خودتان نشسته جدید میز و صحبت کردن به کارکنان خود را که در حال حاضر گزارش به شما.

تصور کنید خودتان را با یک کارت کسب و کار خود را با عنوان جدید بر روی آن. شروع به توجه به پروژه و یا کاری که در آن شغل جدید نیاز دارد.

به یاد داشته باشید که شما نیاز به عمل به عنوان اگر شما در حال حاضر ارتقاء. قانون جاذبه کار می کند سریعترین زمانی که شما در واقع به اعتقاد شما در حال حاضر آنچه مورد نظر شما.

با استفاده از مراحل بالا شما می توانید تمرین به طور منظم با ایمان و بدانید که بدون سایه شک توسعه همه شماست. باور و انجام آنچه لازم است به آشکار خود را میل و ارتقاء.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *