قانون جذب جعلی است ؟

[ad_1]

در این فیلم راز پیام اصلی این است که افکار تبدیل به همه چیز است. بنابراین با تفکر مثبت تر شما می توانید ایجاد یک زندگی بهتر ؟ این است که بازاریابی کرک یا این یک علم واقعی?

قانون جاذبه در اطراف بوده است برخی از زمان. ناپلئون هیل ساخته اصطلاح محبوب در سال 1937 در کتاب خود فکر می کنم و رشد غنی اما آن را در اطراف طولانی قبل از آن بیش از حد. فکر کردم “رهبران” استفاده از اصطلاح در موفقیت, مقالات و این تصور به رشد کرده از آموزه های فینیاس Quimby در اوایل قرن 19:

“مشکل این است که در ذهن برای بدن است که تنها خانه برای ذهن به ساکن و ما با قرار دادن یک مقدار در آن با توجه به ارزش آن است. بنابراین اگر ذهن شما بوده است فریب برخی نامرئی دشمن به اعتقاد شما باید آن را به شکل یک بیماری با یا بدون دانش خود را. من نظریه یا حقیقت من در تماس خود را با دشمن و بازگرداندن شما به سلامتی و شادی. این من تا حدودی ذهنی است و تا حدودی با صحبت کردن تا درست کنم اشتباه برداشت ها و ایجاد حق و حقیقت است و درمان است.” – فینیاس Quimby.

بنابراین اگر حقیقت این است که درمان نادرست تفکر به عنوان Quimby قرار می دهد و آن را با اصلاح باورهای غلط ما نگه داشتن در ذهن ما ما می تواند صحیح زندگی ما و آنها را بهتر. Quimby بود صحبت کردن در مورد بیماری خود را در اینجا پس از او تا به حال به سل. او بهبود با وجود درمان های پزشکی کار نمی کند و آن را به تفکر خود را.

علم است برای حمایت از قانون جاذبه بیش از حد و دو شکاف آزمایش استفاده می شود به آن را توضیح دهید. دو شکاف آزمایش نشان می دهد که الکترون عمل متفاوت با توجه به اینکه آنها مشاهده می شود یا نه. بنابراین ذهن وارد کردن به چیزی است که تغییرات آن در سطح اتمی. بدون اینکه مشاهده الکترون به عنوان دیده می شود به عنوان یک موج ، در حالی که در حال مشاهده رفتار خود را تغییر و آنها به عنوان ذرات.

اما آیا این توضیح قانون جاذبه و چگونه آن را به تصویر کشیده است در این فیلم ، شاید شما را دیده ام راز و صرف بعد از ظهر تصور همه کسانی که رویاهای شما قبلا داد تا در. من می دانم که زمانی که من برای اولین بار شاهد این راز است که دقیقا آنچه که من انجام داد. پس از یک در حالی که در زمانی که هیچ چیز اتفاق افتاده است, من تصمیم گرفتم که آن را تکمیل زباله. تنها زمانی که من بازگشت به ایده و شروع به مطالعه آن آن شروع به احساس بیشتر.

راز یک نمای کلی از قانون جاذبه است و اگر چه بسیاری آن را دیده اند در یک نور ضعیف آن است که یک تحقیق عمیق به این ایده. می توان گفت به یک کمی کرکی’. سخنرانان در این فیلم همه با تجربه راز از دیدگاه موفقیت است. اما آنچه در مورد ما فنا پذیران که در حال مبارزه برای دریافت کنم ؟ چرا ما نمی توانیم آشکار کسانی که چیزهای زیادی به ما می کند ؟ می کنیم ؟

Joe Vitale, (یکی از مجریان در راز) برای مثال نبود همیشه یک موفقیت است. او می گوید در کتاب خود که او در واقع تلاش برای چندین سال و حتی بی خانمان. او در مورد این موضوع و همچنین می گوید: او ‘ایجاد’ مبارزه به زندگی خود را به خاطر او بر این باور است که آنچه نویسندگان باید انجام دهید!

پس قانون جذب جعلی است ؟

در اینجا یکی دیگر از چشم انداز. چیزی به نام تایید تعصب است که می تواند توضیح دهد که بسیاری از چیزها در زندگی است. تایید تعصب است و تمایل طبیعی به دنبال شواهدی که پشت ما موجود اعتقادات. بنابراین اگر شما یک ملتهب مؤمن در چیزی شما بعید است که به دنبال شواهد به خلاف. در عوض شما به دنبال شواهدی که بک آپ های موجود خود باورها.

دارونما قرص همچنین می توانید توضیح دهید که قانون جاذبه است. اگر شما باور جعلی قرص بسیار, ترفند شما ذهن خود را به ساخت خود را به خوبی. قرص دارونما که چیزی بیش از قند نشان داده شده است برای تولید اثرات شگفت انگیز در مردم به سادگی زیرا آنها بر این باورند بسیار در آنچه به آنها گفته شده توسط یک دکتر. پرداخت derren Brown را نشان می دهد تلویزیون “ترس و ایمان” برای یک بینش در این.

اگر قانون جاذبه کار می کند شاید به این دلیل است که ما آن را باور خواهد کرد. قطعا اگر ما باور نمی کنیم که در آن ما هرگز اعمال آن در زندگی ما است.

نیز وجود دارد که عمق درک قانون جاذبه است که مهم ترین. در سطح سطحی شما به راحتی می توانید از تخفیف این فیلم راز به عنوان برخی از بازاریابی کرک. اما در یک سطح عمیق تر به اعتقاد من همه ما تجلی زندگی ما بر اساس چه چیزی اعتقاد داریم. دارونما قرص ثابت می کند این. بنابراین اگر این در حال حاضر ثابت مانند آزمایش ساده به عنوان دارونما مطمئنا باید چیزی وجود دارد که بیشتر به قانون جاذبه?

یکی دیگر از ایده مشابه است که خوش شانس است. در کتاب خود به عامل شانس ریچارد وایزمن پرتاب برخی از نور در این موضوع موفق باشید. او نشان می دهد که آن کسانی که باور دارند که آنها خوش شانس هستند که خود را ایجاد کنید موفق باشید. کسانی که فکر می کنم آنها ‘lucky’ تمایل به بیشتر های خروجی را بیشتر فرصت برای دیدار با مردم و انجام کارها و در نتیجه ایجاد فرصت های بیشتر برای مواجهه با آنچه آنها باور دارند که به “شانس”. از این رو آنها فکر می کنم آنها خوش شانس هستند!

کسانی که باور آنها بدشانسی مخالف است. آنها شریک چیزهای بد اتفاق می افتد به جای خوب با تعامل بیشتر. به طوری که آنها از بیرون رفتن و ملاقات با افراد جدید. آنها تمایل به کمتر ریسک و سرمایه گذاری کمتر است. به عنوان یک نتیجه آنها برای پیدا کردن کمتر تجربه در سراسر کمتر فرصت ها و در نتیجه ایجاد بازخورد ‘حلقه’ از آنها “بخت برگشته”. این چرخه همچنان ادامه دارد و آنها ثابت هستند ،

پس قانون جذب جعلی است ؟ شما را انتخاب کنید. اما با توجه به این شواهد مراقب باشید آنچه که شما تصمیم می گیرید!

[ad_2]