قانون جذب عالی تکبر یا واقعی ؟

[ad_1]

تصور کنید اگر هر کس تا به حال قدرت به هر چیزی که می خواستم اتفاق می افتد. شما می تواند یک کار شما می خواهید کسی که به فروش خانه خود را به شما در هر قیمت شما می خواهید کسی که در عشق با شما سقوط حرکت بازار سهام به سهام شرکت بالا برود یا پایین چون شما می خواهید آن را به رفتن که راه و یا حتی برنده شدن در قرعه کشی

این به این معنی شما در حال بازی خدا و تمام جهان باید راه شما می خواهید آن را به رفتن صرف نظر از هر کس دیگری و آنها چه می خواهند. تضمین کسی در حال رفتن به می خواهید مخالف شما می خواهید و یا شاید هم می خواهید برای دریافت همان کار و یا خانه. چرا باید شما را با افراد دیگر نیز می خواهید ؟

سپس تصور کنید که این نبرد که در جهان, همه مردم کشیدن همه چیز را در جهات مختلف. است که در آن آزادی انتخاب به راست یا زندگی ؟ مفهوم کالاها به معنی شما می توانید بسیاری دیگر از مردم و آنها را به انجام آنچه شما می خواهید از آنجا که کالاها می گوید شما می توانید هر چیزی که شما می خواهید. آیا شما فکر کردن در مورد زمانی که شما خود را در هیئت مدیره چشم انداز?

تصور کنید که شما می توانید با استفاده از بلندگو به عنوان شما می خواهید برای دریافت هر آنچه شما می خواهید و آن را به عنوان ساده و مایل به معنی است که شما به اندازه کافی قدرتمند برای هر انسان دیگر به سادگی و ربات به انجام دستورات خود را.

با این همه که من پیدا کرده اند این کالاها در ذکر کیمیایی آموزش بیش از 3000 سال پس اصل باستان است و اگر می دانستم چیزهایی که در زندگی من اتفاق افتاده و سپس تمام جهان باید به من می آیند به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از کالاها.

ترفند این است به استفاده از قوانین جهان در یک فروتن و راه عادلانه به طوری که هیچ کس صدمه دیده است و یا کنترل را در راه منفی به تحقق یک نفر نفس و یا خواسته های شخصی.

نیز وجود دارد بسیاری کارهای بیشتری باید انجام دهید که مدرن غلط معلمان و ‘راز’ نه بحث در مورد دلیل کار سخت را درگیر قانون کار برای شما. اما در ابتدا قلب و ذهن خود را باید خالص باشد.

نیت خود را و خواسته های خود را از طبیعت است که به نفع همه موجودات و نیت خود را باید به استفاده از آنچه شما در یک راه مفید برای بیش از فقط شما به دلیل وجود یک مرد که به نظر می رسد به تسلط قانون تا حد زیادی در واقع تعداد کمی از آنها که خود محور, خودخواه گيرد و هیتلر و استالین و موسولینی, به نام چند. از سوی دیگر گاندی اندرو کارنگی و ناپلئون هیل نیز تسلط LOA.

اگر شما قدرت و قلب خود را خالص نیست شما ببینید چه اتفاقی می افتد. این است که چرا این کالاها به طور موثر بی فایده به توده ها و بسیاری از افراد با طراحی خوب از ویژگی های ایمنی.

اگر شما بر این باورند در این قانون, و شما می دانید آن را برای شما کار می کنند سپس شما باید واقعا یاد بگیرند که چگونه به استفاده از آن است که توان ساخت خود را شایسته این کار را برای شما. سپس حق انتخاب همه چیز را به خود جلب و با دقت نظر آنچه شما انجام دهد زمانی که شما آنها را دریافت کنید.

[ad_2]