قبل از خرید ردیاب خودرو چه نکاتی را باید در نظر داشته باشیم؟

همچنین برای کودکان و دانش آموزان وسیله ای است تا والدین بتوانند با کمک از محل دقیق فرزندشان اطلاع داشته باشند و در مواقع ضروری به کودک خود مراجعه کنند و دیگر نگران گم شدن کودک خود نباشند. همچنین افراد حقیقی هم میتوانند از ردیاب خودرو استفاده کنند و تا در زمان سرقت اتومبیل یا زمانی که ماشین خود را به دیگران امانت میدهند بتوانند آن را مسیر یابی کنند. ردیاب خودرو در ۲۰ سال اخیر برای کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. مسیریاب خودرو برای رسیدن به آدرس مورد نظر به شما کمک میکند، در حالی که ردیاب خودرو وسیله کوچکی است که معمولا بصورت مخفی در خودرو نصب می شود تا اطلاعات مربوط به نوع رانندگی و مسیرهای طی شده و برخی دادههای مهم حرکت خودرو را نگهداری و اقدام به ارسال کند. اگر شما هم در گیرو دار خرید جی پی اس ماشین هستید و تمامی نیازهایتان را مشخص کردهاید، اما نمیدانید باید چه ویژگیهایی را باید در نظر بگیرید، این مقاله برای شماست.

اما به این نکته توجه کنید که به هنگام به سرقت رفتن خودرو هر چه سریع تر اطلاعات نرم افزار را در اختیار پلیس قرار دهید، زیرا :شانس اینکه خودروی شما سریعتر پیدا شود بیشتر خواهد بود. نرم افزار این ردیاب همزمان روی هر تعداد تلفن همراه قابل دسترسی و مشاهده می باشد. پنل به زبان انگلیسی و فارسی طراحی شده و قابلیت تمامی تنظیمات دستگاه رابر روی خود دارد و شما به سادگی میتوانید توسط پنل خود تنظیمات دستگاه را انجام و این امکان فراهم است تا تعداد نامحدود دستگاه های ردیابی خودرو وشخصی را روی آن اضافه کنید و تمامی دستگاه های ردیاب خود را در یک پنل داشته باشید و این پنل با ارائه ۴ نوع نقشه از کل جهان و امکاناتی که در خود دارد این امکان را برای شما فراهم می آورد که بتوانید به سادگی دستگاه جی.پی.اس(ردیاب) خود را به وسیله تلفن همراه کامپیوتر و تبلت بر روی نقشه دنبال کنید و گزارش کاملی از کارکرد گذشته دستگاه داشته باشید. این اطلاعات در پنل ردیابی قابل دسترس است و توسط موبایل و یا کامپیوتر می توانید آن ها را مشاهده کنید. شما میتوانید با استفاده از ردیاب خودرو در هزینههایی چون هزینه سوخت و هزینه سرویسدهی ماشین صرفه جویی کنید.

به طور کلی کلیه کسب و کارهایی که نیاز به حمل و نقل دارند و از وسایل نقلیه بخشی از کارهای آنها را انجام میدهند، میتوانند با استفاده از چنین سیستمی همه چیز را راحتتر مدیریت کنند. ردیاب خودرو قادر است موقعیت مکانی خودرو را با دقتی بالا بر روی نرمافزار مدیریت ناوگان خودرویی و اپلیکیشن موبایلی نمایش دهد. GPS ، جی پی اس یک سیستم هدایت ناوبری ماهواره ای است و تنها سیستمی می باشد که امروزه قادر است، موقعیت دقیق شما را بر روی زمین در هر زمان، مکان و یا در هر آب وهوایی ردیابی کند. یا هر لحظه نگران سرقت خودروی پارک شده خود در خیابان هستید؟ با استفاده از ردیاب این مشکل حل میشود و میتوانید گزارش لحظه به لحظه از موقعیت خودروی خود اطلاع پیدا کنید. ذخیره داده ها به این شکل این اجازه را به ما می دهد که بتوانیم همزمان با حرکت مورد متصل به ردیاب و با استفاده از نرم افزار مسیریاب جی پی اس، مسیر را زیرنظر بگیریم و یا بعدها مسیر حرکت آن را آنالیز کنیم. دارای سرور داخل ایران و نرم افزار فارسی می باشد و مسیر های طی شده تا یکسال را در سرورو نگهداری میکند. ردیاب خودرو ir201 دارای نرم افزار ردیابی فارسی بسیار قوی و کاربردی می باشد.

با توجه به کیفیت بسیار بالای سخت افزار نیاز به سرویس و تعمیرات ردیاب نمی باشد. در هنگام خرید ردیاب خودرو از طریق سایت های اینترنتی حتماً باید به نماد الکترونیک این سایت ها توجه داشته باشید زیرا اگر این نماد وجود نداشت محصول عرضه شده کیفیت کافی را نخواهد داشت و بالعکس با قیمت بالایی نیز عرضه خواهد شد. در زمان خرید دزدگیر خودرو به این نکته توجه کنید که در برخی دزدگیرها نمیتوان صدای آژیر خطر را زیاد یا کم کرد. سعی کنید از شرکت خرید کنید نه مغازه دار! ردیابهای امروزی از آنتنهای جمع و جور داخلی پشتیبانی میکنند که این موضوع به سهولت نصب ردیاب، بیشتر مخفی ماندن و هزینه کمتر برای خرید ردیاب کمک می کند. هر روز ردیاب های جدیدی با قابلیت های جدید روانه بازار میشود و معرفی جدیدترین ردیاب کار سختی است برای اینکه بتوانید به روز ترین ردیاب را تهیه کنید میتوانید از سایتهایی مثل دیجی کالا کمک بگیرید که همه محصولات شرکت های مختلف را به نمایش و فروش میگذارند.