قدردانی وزیر کشور از استاندار ایلام در اجرای موفق طرح فاصله گذاری اجتماعی

[ad_1]

به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در این پیام به دلیل اجرای موفقیت آمیز طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان ایلام از مسئولان استان بویژه سلیمانی دشتکی استاندار ایلام و رئیس ستاد استانی مبارزه با کرونا قدردانی کرد. 

متن پیام وزیر کشور به شرح زیر است:

جناب آقای سلیمانی دشتکی

استاندار محترم ایلام

اجرای موفقیت آمیز طرح فاصله گذاری اجتماعی تا این لحظه، مرهون تلاش و مجاهدت شبانه روزی تمامی مسئولان به ویژه جنابعالی به عنوان رییس استانی ستاد ملی مبارزه با کرونا می باشد که نتیجه و ثمره این مجاهدت فی سبیل الله تحقق شکوه حماسه همبستگی و اتحاد ملی در مبارزه با این بیماری منحوس عالمگیر است. 

جا دارد از زحمات شما و همه همکاران عزیز و سختکوشم اعم از معاونان استاندار، فرمانداران، بخشداران و دهیاران و سایر افتخارآفرینان این حماسه ملی که برگ دیگری از افتخارات تاریخ تمدن ساز فرهنگ دیارمان می باشد، صمیمانه تشکر و قدردانی کنم و انشاالله با نهایت جدیت در تداوم این عزم خداپسندانه با تلاش و اقدامات لازم وهماهنگی های پیوسته تا پایان اجرای این طرح در ایفای حق الناس، موجبات رضایت حق تعالی را بیش از پیش فراهم سازید.

استاندار ایلام نیز در پیامی از مردم استان در خلق حماسه ۱۳ فروردین ماه قدردانی کرد.

قاسم سلیمانی دشتکی از مردم متعهد و با فرهنگ استان ایلام در همراهی مثال زدنی در نه به ۱۳ بدر تقدیر و تشکر کرد. 

در بخش از این پیام آمده است: آنچه که امروز مردم با فرهنگ و متعهد ایلام عزیز در روز طبیعت با رعایت اصول بهداشتی به نمایش گذاشتند  تلفیقی از اخلاق و مدنیت بود که حس مسئولیت پذیری و تعهد در مقابل همنوعان و همراهی با قوانین و مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا را به نمایش گذاشت.

آری این مردمان بزرگ یک بار دیگر با همدلی و همراهی همیشگی و با مسئولیت پذیری اجتماعیشان در اجرای پویش در خانه بمانیم در روز ۱۳ فروردین ماه برگ زرین دیگری را در صفحه پرافتخار خود ثبت کردند و یک حماسه ماندگار دیگر خلق کردند.

اینجانب بر خود لازم می دانم از همراهی یکایک مردم عزیز و بزرگوار استان ایلام بابت این حرکت ارزشمند در خالی کردن خیابان ها، پارک ها و طبیعت و شرکت نکردن در مراسم روز ۱۳ بدر صمیمانه قدردانی نمایم.

به یقین امروز ایلامیان عزیز با این حرکت ماندگار گامی بلند در راستای سلامتی خود و جامعه برداشتند و امیدواریم این همراهی و همکاری تا شکست قطعی این ویروس منحوس ادامه یابد.

در روز سیزدهم فروردین مردم ایلام با چشم پوشی از سنت سیزده بدر با ماندن در خانه برای پیشگیری از بیماری کرونا همکاری گسترده ای با مسئولان استان داشتند.

[ad_2]

Source link