قرار دادن چیزهایی اول اول – ربع بازبینی

[ad_1]

بیایید شروع با درک یک زن و شوهر از چیزهایی که در اینجا:

1. اگر شما در حال خواندن این, سپس شما ممکن است در میان کسانی که به دنبال یک “ثابت” به زندگی است. ما دیگران را ببینید که به نظر می رسد به آن همه, و ما نمی توانیم به نظر می رسد خودمان را سازمان یافته است. اگر فقط ما می تواند پیدا کردن راز موفقیت است. به خوبی به عنوان خوانده شده.

2. همه زندگی ما صرف شده است در حال حاضر. در عین حال چقدر از هم اکنون ما صرف بودن پشیمان یا نگران در مورد گذشته یا نگران آینده ؟ پاسخ (برای بسیاری از ما) – مقدار زیادی!

بنابراین اجازه دهید فکر می کنم کمی در مورد آنچه به انجام در حال حاضر است که در حال حاضر – چه به انجام این کار.

استفان کاوی را ربع

بیایید نگاهی به استفان کاوی را ربع از بهترین فروشنده “7 عادت مردم بسیار موفق”. به عنوان کاوی خود اذعان می کند این است که فقط حس مشترک – اما مطمئن شوید که به کمک آن گذاشته منطقی است. اگر ما طبقه بندی آنچه که ما باید انجام دهید در هر دو شرایط اضطرار (محور X) و اهمیت (محور Y) پس از آن ما

چهار ربع:

1. مهم و فوری

2. مهم و فوری

3. فوری و مهم

4. نه ضروری و مهم است.

اگر شما احساس ضعف به این معنی که شما هزینه های زیادی کردن زمان در پردازنده 1. چه کاوی به ما نشان می دهد که

A. اگر ما اجازه می دهد خودمان را به ناخودآگاه رانده توسط “استبداد” فوری اما (بیشتر) اهمیت (چهار 3) پس ما محکوم خودمان را به بیشتر از چهار 1.

بهلول بیشتر وقت ما صرف در چهار 2 کمتر ما صرف خواهد شد و بعد از آن در چهار 1.

بنابراین برای ضعف آن را خوب اطلاعات – ایجاد یک نمودار خود را به انجام و طرح متفاوت است.

اما برای بسیاری از ما آن را بهترین مدل برای سازماندهی زندگی ما به این دلیل بسیاری از زمان ما کاملا قادر به قرار دادن چیزهای مهم است – می شود آن را فوری یا غیر فوری است. به عبارت دیگر ما بدفع الو قت گذراندن.

کن بلانچارد را ربع

کن بلانچارد (“The One Minute Manager”) در آخرین (“در-زمان-هدف Manager”) گذارد و از او ربع کمی متفاوت:

1. باید برای انجام خواهید انجام دهید

2. باید به انجام نمی خواهید برای انجام

3. لازم نیست که آیا می خواهید به انجام

4. لازم نیست که به انجام نمی خواهید به انجام.

بسیاری از ما نمی باید یک مشکل با قدس 1 و 4. اگر این چهار 1 ما فقط پیش بروید و آن را انجام دهد. اگر این چهار 4, ما فقط آن را انجام دهد – هیچ معامله بزرگ است. این مربع های 2 و 3 که در آن مسائل بوجود می آیند چرا که بسیاری از ما جذب به چهار 3 در هزینه چهار 2 معنی چیزهایی است که باید انجام شود را دریافت نمی انجام می شود.

این بلانچارد مشاوره برای انجام آنها را در جهت Quad 2 Quad 1 و صرف کم و یا هیچ زمان در چهار 3 مورد. برای استفاده از این مدل بار دیگر نمودار خود را به انجام و بر این اساس برنامه ریزی. شما بهتر خواهد بود “سازمان یافته”.

کار با ربع – یک پیشنهاد

مشکل من با هر دو این است که در تجربه من هیچ یک از ما ادامه خواهد داد برای انجام چیزهایی که ما نمی خواهیم مگر اینکه ما مجبور هستیم به آنها را انجام دهد. ما ممکن است مجبور شود با یک رئیس. اما اگر رئیس ما است و سپس مگر ما می توانید لذت بردن از دانش است که ما در حال حاضر “سازمان یافته” (و برخی می) ما هنوز هم نمی خواهید به چوب با آن.

در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند شما و سپس شما در حال عادی و عاقل و شما ضعیف نیست و شما ضعیف منظم – پس از دریافت کردن که ضربه. و در اینجا خبر خوب این است – شما محکوم به باید کمتر در زندگی نسبت به کسانی که افسانه ای “دیگر” “بهتر سازمان یافته” مردم خارج وجود دارد!

اگر شما در نظر گرفته بلانچارد ربع فکر می کنم برای یک دقیقه در مورد چه چیزی تعیین می کند که چرا شما همیشه “می خواهم به” انجام کاری. پاسخ – به دلیل آن را سرگرم کننده به دلیل آن را به ارمغان می آورد شما شادی به شما اجازه می دهد احساس خوب است. من قصد دارم به پیشنهاد ما جایگزین عبارت “الهام بخش” به جای “می خواهم به” دلیل آن را نشان میدهد آنچه در واقع اتفاق می افتد در اینجا وجود دارد همکاری و مشارکت در بین شما و خود را درونی – درونی خود را که – که باعث این احساس. و هیچ چیز ندا zilch پستی… مهم تر از احساس خوب است.

حال بیایید نگاهی به “باید” بیت. پیشنهاد من در اینجا به شما فکر می کنم در مورد این که “باید” انجام داد و “باید” انجام دهد. بقیه “می توانید” انجام دهید.

1. باید/باید فراموش الهام به انجام

2. باید/باید فراموش نه الهام را

3. می تواند الهام بخش برای انجام

4. می تواند انجام دهد نه الهام را

در حال حاضر بخش خود را به انجام موارد و نگاه کنید که چگونه بسیاری از دروغ در هر جعبه. با شروع از پایین چهار 4 نوع catch-all سطل برای همه نوع از همه چیز. وجود دارد مقدار انرژی درگیر بنابراین شما می توانید با خیال راحت چشم پوشی از این موارد است.

بعد بیایید نگاهی به آنچه که در چهار 2. اگر شما معمولی شما باید مقدار زیادی از مطالب را در اینجا. شما ممکن است دریابید که این جایی است که شما اویختن زیادی است.

قدس 1 و 3 می باشد که در آن شما نیاز به. به عبارت دیگر به منظور واقعا “سازمان یافته” وظیفه است برای به دست آوردن چیزهای در چهار 2 به 1 3 یا 4. شما می توانید کار در Covey حالت یا شما می توانید کار در بلانچارد حالت. اما اگر شما واقعا می خواهید به شکستن این عادت خود را “کار” است به تغییر راه شما فکر می کنم و الهام گرفته است.

چیزهایی اول اول,

درست مدیریت زمان و رشد شخصی به این معنی است که شما نیاز به صرف برخی از زمان هر روز در حالت آرام – یا مراقبه یا تجسم آنچه شما می خواهید. اگر وجود دارد هیچ زمان در روز پر مشغله خود را برای انجام این کار – زمان. این است که خود را واقعا مهم است. و به عنوان شما ایده خواهد آمد.

شما لازم نیست که به جهش کوانتومی. شما لازم نیست که خودتان را به یک سقوط با ترک شغل خود را و یا ارتباط خود را. اگر شما صرف زمان آرام, ایده را به شما می آیند و فرصت را به استفاده از این ایده ها را به شما می آیند. در آسان و آرام شیوه زندگی خود را تبدیل خواهد شد آنچه شما در حال تجسم.

چند نقل قول

“دنبال سعادت و درب برای شما باز خواهد شد که شما هرگز نمی دانستند” – جوزف کمپبل

“آنچه ما در اندیشیدن و آنچه که ما در مورد فکر می کنم مجموعه این دوره از زندگی ما است. هر روز ما آرزو می کنیم; ما می تواند نظم و انضباط خودمان را به آن را تغییر دهید و تمام. هر روز ما آرزو می کنم ما می توانیم کتاب را باز کنید که باز کردن ذهن ما به دانش جدید است. هر روز ما آرزو می کنم ما می توانیم شروع یک فعالیت جدید. هر روز ما آرزو ما می توانید شروع روند زندگی را تغییر دهید. ما می توانید آن را بلافاصله و یا هفته آینده و یا ماه آینده یا سال آینده.” – Jim Rohn

“هر آنچه در ذهن شما می توانید تصور و باور می تواند می تواند رسیدن به.” – ناپلئون هیل

“توقف فکر مشکل اگر شما می خواهید برای جذب آن مخالف توقف تفکر فقر اگر شما مایل به جذب مقدار زیادی. حاضر به چیزی برای انجام با این چیزهایی که شما ترس از چیزهایی که شما نمی خواهید.” – Orison Swett Marden

نسیم در سپیده دم اسرار به شما بگویم. نمی به خواب بروید.

شما باید بپرسید آنچه شما واقعا می خواهید. نمی به خواب بروید.

مردم در حال رفتن به عقب و جلو در سراسر doorsill که در آن دو جهان را لمس کنید.

درب گرد است و باز است. نمی به خواب بروید.
– مولانا یک عارف و شاعر

[ad_2]