قیمت روز موتور زانتیا – قیمت اجناس

سیستم ترمز در سیتروئن زانتیا بر خلاف دیگر خودروهای غیر سیتروئن بهصورت تمام هیدرولیکی و با تأمین فشار توسط پمپ هیدرولیک خودرو و دارای سیستم ضد قفل ABS میباشد. فضای صندوق بار ۳۲۳ بسیار بزرگ است و تمام نیازهای یک خانواده را پاسخ میدهد. آینه ها بزرگ هستند و میدان دید خوبی هم به راننده ارائه می شود. مدل بعدی XUM ELX پژو پارس نیز 16 سوپاپه و یورو دو بود که شتاب آن در مقایسه با مدل اتوماتیک از 14 ثانیه به 11 ثانیه رسید. در مقایسه با پارس، امکانات اضافی پارسELX شامل صفحهٔ ادوات هوشمند با امکانات مختلف از جمله سنجش مصرف سوخت لحظهای و کلی، تلمتیکس فارسی چند منظوره، دزدگیر، حسگرهای کمک به پارک، صندلیهای برقی ورزشی ریکارو به همراه گرمکن و سردکن، داشبورد طرح چوب، آفتابگیر چراغدار سرنشین، پیشرانهٔ پر قدرتتر ۱۶ سوپاپه، ترمزهای دیسکی در هر ۴ چرخ به همراه ایبیاس و ئیبیدی و بالاخره رینگهای آلومینیومی است.حرف ئی (به انگلیسی: E) در ابتدای نام ELX اشاره به گروه خودروهای تجملی مدیران (به انگلیسی: executive sedans) دارد.

ولی همچنان پارس ELX موتور زانیتا با همان صندلی خلبانی معروف که گرمکن و تهویه صندلی جلو داشت، از دید خیلی از دوستداران این خودرو بهتر میتواند باشد. هرچند که در خودرو های اسپرت معمولا تمرکز روی توانایی فنی و قوای محرکه است و خیلی سازنده به فکر کیفیت نیست اما همین که روی داشبورد این خودرو بعد این همه کارکرد رنگ و رو رفتگی نمی بینیم یعنی هیوندای بد هم عمل نکرده! البته یادتان نرود یک موتور ۳.۸ لیتری قطعا خوش اشتها هم هست و اگر بخواهید خیلی زیاد گوش به صدای پیشرانه و اگزوز جنسیس فرا دهید کمی زود باید به پمپ بنزین مراجعه کنید! به نظر بنده مقایسه ی ماشینا باید تو رنج خودشون باشه… پارس 16 سوپاپ از نظر فنی با مدل قبلی یعنی پرشیا تفاوت هایی داشت. تویوتا GT86 به عنوان رقیبی برای این خودرو از لحاظ قدرت موتور و توانایی فنی در سطح بسیار پایینی قرار می گیرد اما هندلینگ بهتری دارد. یعنی خودرویی نیست که هم از لحاظ قیمت، هم کلاس و رده موتور هم رده جنسیس کوپه باشد.

قیمت موتور کامل زانتیا 2000 – خرید فروش قیمت. ارزانترین دنا در نمایندگیهای ایرانخودرو 46 میلیون تومان و قیمت خرید زانتیا دستدوم بین 20 تا 50 میلیون تومان متفاوت است.حجم موتور دنا چهارصد سیسی کمتر از زانتیا است. در این مقاله به بررسی مشخصات زانتیا و معرفی روغن موتور مناسب برای زانتیا میپردازیم. موتور این خودرو هم چندان پرخرج نیست و قطعات آن هم به راحتی یافت می شوند و چندان گران نیستند. قبل از اعلام نتایج تست های عملی، بیایید با هم از نظر تئوری آماری که از سوی کارخانه های سازنده در مورد این خودروها اعلام شده را مرور کنیم.نمودار گشتاور و قدرت زانتیا 2000 با موتور XU1014 نشان می دهد که حداکثر قدرت این خودرو 135 اسب بخار، حداکثر گشتاور آن 187 نیوتن متر، وزن خودرو 1350 کیلو، نسبت وزن به قدرت آن یک به 10 و نسبت وزن به گشتاور آن 22/7 به یک می باشد.

سرتونو درد آوردم که بگم، من اکثر مدل های ماشینای توی ایران رو شخصا داشتم. جنسیس کوپه در بازار کم تنوع ایران رقیب مستقیمی ندارد. موتور های لامبادا همیشه جز موتور های کم استهلاک و خوبی بوده اند. جنسیس کوپه و یا به طور کلی خودروهای جوان پسند که معمولا مالکینی جوان و اهل هیجان داشته اند معمولا نمونه سالمشان کم پیدا می شود. عرض خودرو کمی زیاد است که شاید در مناطق قدیمی تهران کمی مشکل ساز شود اما به طور کلی جنسیس کوپه ابعاد نا متعارفی ندارد و به عنوان یک خودروی شهری هم می توان از آن استفاده کرد. به طور کلی اگر دنبال خودرویی هستید که قدرت موتور بالایی داشته باشد، شتاب خوبی داشته باشد و در کنار قیمت نسبتا مناسب بسیار در چشم باشد جنسیس کوپه مناسب شماست. فروشندگان , موتور زانتیا قیمت خرید و فروش اینترنتی لوازم یدکی زانتیا اصلی لوازم یدکی تهرانلوازم یدکی … 742 سیتروئن نو و دسته دوم برای خرید و فروش با قیمت های مناسب در تهران و حومه شهر. سراتو کوپ هم بسیار ضعیف تر از جنسیس است اما قیمت کمتری هم نسبت به آن دارد.