قیمت سمعک – خرید سمعک گوش – فروش انواع سمعک

قیمت محصولات دیجیتال در برندها و مارک های مختلف متفاوت است اما به طور میانگین از حدود خرید سمعک از سمعک مهر آذین دو میلیون تومان الی پنج میلیون تومان تخمین زده می شود. اگر چه تعیین قیمت دقیق سمعک دشوار است، اما قیمت سمعک ها معمولا بسته به نوع فناوری آن ها از ۱ میلیون تومان تا ۲۰ میلیون تومان متفاوت می باشد. در نتیجه قیمت آن تا حد زیادی بستگی به کیفیت ساخت دارد. در نتیجه اینکه عدم خرید سمعک به معنای محروم کردن خود از از عوامل بوده و سبب می شود تا آرامشی که می تواند به زندگیمان رنگ و بوی بهتری ببخشد از دسترسمان دور شود . در این مقایسه چنانچه راننده ای ماهر بوده اما اتومبیلش در حد و اندازه های مهارت وی نباشد ، اگرچه رکورد به دست آمده بهترین نتیجه در میان رقبا نیست ، اما با توجه به شرایط مذکور و مشخصاً اتومبیل راننده ، در ایده آل ترین حالت خود قرار دارد . سمعک اتیکن دارای کیفیت ساخت بالا، ظاهر زیبا و همچنین اندازه کوچک و قابل استفاده برای کاربر است. یکی از عوامل تاثیرگذار روی قیمت سمعک اندازه و سایز آن است. مختلف به استفاده از این محصولات روی بیاورند 

نکته ی حائز اهمیت این است که هرچه در کار و زندگی خود ارتباطات بیشتری داشته باشید، هزینه کردن برای تهیه سمعک اهمیت بیشتری می یابد. وضعیت سلامتی بیمار: برای مثال داشتن مشکلاتی چون کم بینایی یا لرزش دست در انتخاب استایل سمعک حائز اهمیت هستند. بسیاری از افراد با انتخاب برندها از کیفیت و امکانات آن ها راضی می باشند. بعضی افراد دوست ندارند در محیط های عمومی سمعک ها در معرض دید باشد و ترجیح می دهند از سمعک های نامرئی استفاده کنند. در همین رابطه نخستین مرحله ابتیاع سمعک معاینه دقیق گوش توسط ادیولوژیست و انجام تست های شنوایی شناسی است تا بدین ترتیب مشخص شود که اولاً آیا این گوش ها به سمعک نیاز دارند یا خیر ! هرچه میزان افت شنوایی فرد بیشتر و آسیب های رسیده به سیستم عصبی بیشتر باشد، نیاز به سمعک پیشرفته تر و گران قیمت تر بیشتر احساس می شود. سیستم شنوایی دوگوشی در این سمعک ها بسیار فعال، پویا و کاربردی است. محصولات این کمپانی دارای سیستم وایرلس پیشرفته، کیفیت ساخت چشمگیر و همینطور شفافیت صوتی و امکانات جانبی فراوان هستند. با توجه به این توضیحات با لزوم هماهنگ کردن دو متغیر حساس با یکدیگر – نوع و میزان شنوایی با سمعک هایی با خروجی های گوناگون – خرید سمعک امری  به سادگی خرید یک گوشی تلفن همراه نبوده و مستلزم حرکت با نقشه راهی مشخص ، معتبر و اصولی می باشد . سمعک اتیکن جزو 5 کمپانی برتر دنیا در زمینه صنعت شنوایی است. سمعک های برتر یا Premium یا First class بالاترین و با کیفیت ترین سمعک های ممکن هستند که تقریبا در همه ی محیط ها کارامد می باشند. به طور کلی می توان نام های تجاری سیگنیا (زیمنس) ، یونیترون ، فوناک ، ویدکس ، اتیکن و ریساند را به عنوان مطرح ترین سازندگان سمعک های پیشرفته در دنیا دانست . با توجه به اینکه بنده و همکارانم در مجموعه سیگنال کلینیک نیز اعضای خانواده بزرگی به نام اجتماع بوده ، میان عامه مردم رفت و آمد داشته و پذیرای افراد متقاضی تهیه سمعک هستیم ، به خوبی می دانیم که گاهی هزینه چند میلیون تومانی ابتیاع این محصولات ولو در ساده ترین مدل های خود برای عده فراوانی سنگین بوده و این محدودیت های مالی در مواردی به عدم خرید این وسیله و گذشتن از خیری که به ایشان می رساند همراه است .

یکی از عواملی که باعث افزایش هزینه این وسیله کمک شنوایی می شود، قدرت پردازشگر مورد استفاده در آن است. با توجه به این ادعا ممکن است یک کودک به استحکام یا عدم جابجایی این وسیله در حین تحرکات فراوان یا دویدن های بی وقفه خود اهمیت دهد ، برای یک جوان ارتباط این محصول با سخت افزارهای دیجیتالی دیگر به واسطه بلوتوث یا وایرلس و همچنین عدم نمایش سمعک برای همگان مهم باشند و افراد سالخورده محصولی با طرز کاری ساده ، دارای ورود و خروج آسان به داخل گوش یا تعویض بی دردسر باتری های این وسیله را بپسندند! سمعک ویدکس دارای کیفیت صدای بالا و همچنین توانایی درک و تمایز گفتار منحصر به فرد است. در این مدل ها توانایی وایرلس به بهترین شکل ممکن استفاده می شود. کلیه عملکرد ها در این سمعک ها به صورت اتوماتیک بوده و کاربر از نهایت کیفیت شنیداری بهره مند می شود. هزینه سمعک آنالوگ امروزه در بازار از حدود 500 هزار تومان تا یک میلیون تومان می باشد. این شرکت با بیش از نیم قرن سابقه و 500 نفر پرسنل متخصص، به عنوان یکی از شرکتهای معتبر در این زمینه در دنیا شناخته شده است.

 

منبع