لیفت شقیقه – عمل جراحی در بهترین کلینیک – کلینیک تخصصی رویان سلامت

در صورتی که نخ ها از جای خود تکان بخورند و یا جایگذاری آنها درست انجام نشود عدم تقارن در دو طرف صورت اتفاق می افتد. فعالیتهای ورزشی پس از این جراحی بهتر است به مدت دو هفته به تعویق افتد و پس از آن هم، طی هفته های اول از ورزشهای سنگین و بلند کردن اجسام با وزن بالا خودداری کنید. در صورت مشاهده هریک از این علائم بهتر است در اسرع وقت با پزشک خود تماس بگیرید.

در مطلب پیش رو صفر تا صد لیفت شقیقه را برای شما گفته ایم. در روشهای تغییر یافته لیفت شقیقه، علاوه بر نتیجه فوق، ممکن است خواسته های دیگر شما نیز برآورده شود. می توانید در زیر همین مقاله و در بخش کامنت ها سوالات خود را مطرح کرده و پاسخ آن را دریافت کنید زیرا که این بخش یکی از راه های ارتباطی ما با شما مخاطبین عزیز است. این آسیب وارد شده به بافت اطراف چشم در میان پزشکان به، افتادگی پلک(پتوز) شناخته شده است. در این بیماری آب سیاهی وجود ندارد و احتمالا علت نامگذاری آن به نام آب سیاه، تاثیر مایع داخل چشم در نابینایی دائمی است.

اما خوشبختانه در 70 درصد موارد افتادگی پلک در نوزادان، یک چشم نوزاد لیفت شقیقه و ابرو درگیر پتوز میشود. طبق مطالعات انجام شده، اغلب بیمارانی که عمل لیفت شقیه را توسط یک جراح متخصص و مجرب انجام داده اند؛ از نتایج این عمل راضی بوده و لیفت شقیقه را به دیگران نیز پیشنهاد میکنند.

لیفت شقیقه با نخ یک تکنیک کمتهاجمی است که از آن برای بالا بردن و سفت کردن بافت افتاده و آویزان این قسمت از صورت استفاده میشود. با وجود تمام این توضیحات، ماندگاری لیفت شقیقه تا حد زیادی به روش جراحی و تکنیک جراح، میزان برداشت پوست، و عوامل تعیین کننده دیگر مانند سبک زندگی، بستگی دارد. با هیچ روشی (جراحی یا غیر جراحی) نمیتوان روند تاثیر عوامل گوناگون مانند افزایش سن را بر روی پوست متوقف کرد. پزشک همچنین پوست اضافی را از این ناحیه لیفت شقیقه مردان بر می دارد. زمانی که پلک بالا از محدوده طبیعی خود پایینتر بیاید علاوه بر اینکه وسعت دید فرد کاهش پیدا میکند، زیبایی چشم را از بین میبرد.