مجوز برگزاری لیگ و اردوی تیم‌های ملی پنج رشته ورزشی صادر شد

[ad_1]

به گزارش ایرنا، در جلسه ستاد مقابله با کرونا در ورزش مجوز برگزاری اردوی تیم‌های ملی برخی رشته‌های ورزشی با حضور حداقل نفرات و رعایت پروتکل‌های بهداشتی صادر شد.

در این جلسه که به ریاست محمد اسد مسجدی، سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار شد، علاوه بر علی ماهر معاون ستاد فرماندهی مقابله با کرونا در تهران و پیمان فخری، رییس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی کمیته ملی المپیک، روسا و دبیران فدراسیون‌هایی نظیر ووشو، تنیس، بوکس، والیبال و دوچرخه‌سواری نیز حضور داشتند و به بیان دغدغه‌های خود پرداختند.

مسجدی در خصوص برپایی اردوهای ملی و لیگ‌های برخی رشته های ورزشی گفت: در این راستا و پیرو جلسه‌ای که پیش‌تر با علیرضا رییسی معاون بهداشت وزارت بهداشت برگزار شد و نامه او، موضوع نامه نگاری شماری از فدراسیون‌های ورزشی که پیش از این درخواست‌های خود را مبنی بر برگزاری اردوهای ملی با توجه به ضرورت آن رشته ورزشی مطرح کرده بودند، مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد اردوی تیم های ملی رشته‌های بوکس، کشتی، تکواندو و ووشو با حداقل نفرات و با رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز شود.

علاوه بر این مجوز برگزاری رقابت‌های لیگ والیبال، لیگ تالو و لیگ پومسه، لیگ تنیس و لیگ دوومیدانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی صادر شد.

بنابر اعلام ماهر، معاون ستاد فرماندهی مقابله با کرونا در تهران، باشگاه‌های ورزشی تهران بزرگ نیز در صورت اخذ گواهی آموزشی ضد کرونا (که در سایت پایگاه خبری فدراسیون پزشکی ورزشی موجود است)، می‌توانند فعالیت‌های خود را به طور مجدد و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز کنند.

[ad_2]

Source link