مراکز قرآنی بوشهر ۴۱ کارگاه مشارکتی تولید ماسک راه‌اندازی کردند

[ad_1]

ابراهیم مرادی روز چهارشنبه در این ارتباط افزود: مراکز قرآنی استان بوشهر از ابتدای شیوع ویروس کرونا و همزمان با اقدام سازمان تبلیغات اسلامی در ایجاد پویش ملی «به توان ما» با پیوستن به این پویش در  زمینه ایجاد کارگاه‌های تولید ماسک و دستکش به همکاری پرداختند.
وی بیان کرد: ضدعفونی کردن معابر، مساجد، مراکز و فضاهای آموزشی، مراکز قرآنی و محلات و برگزاری کارگاه آموزشی در فضای مجازی از دیگر اقدام‌های مهم مرکزهای برای مبارزه با ویروس کرونا است.
مرادی، پیگیری کمک به افراد بی بضاعت از طرف اتحادیه و با همکاری مراکز قرآنی و شناسایی فقرای محلات، برگزاری جشن‌های نیمه شعبان و آذین‌بندی موسسه‌های در جشن‌های شعبانیه و انعکاس برگزاری جشن‌های نیمه شعبان در فضای مجازی به صورت حسینیه مجازی را از دیگر اقدام‌های انجام شده برشمرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: قربانی کردن به مناسبت نیمه شعبان و کمک به فقرا و مستمندان، بازدید مستمر از کارگاه‌های تولید ماسک و حل مشکلات کارگاه‌ها و برگزاری ۲۸۰ ختم‌ قرآن کریم به نیت شفای مریضان و فرج آقا امام زمان «عج» در نیمه شعبان در سراسر استان از اقدام‌های دیگری است که در این ایام انجام شد.
وی آموزش‌های قرآنی از طریق فضای مجازی توسط مراکز به قرآن‌آموزان، پخش زنده قرآن و اذان از طریق اینستاگرام و برگزاری نشست با کارشناسان قرآنی ادارات تبلیغات اسلامی در فضای مجازی برای انجام امور قرآنی در ایام ماه مبارک رمضان را از دیگر برنامه‌های اجرا شده در این ایام دانست.

[ad_2]

Source link