مربی نفت آبادان: اشتباه داور مانع پیروزی تیم شد

[ad_1]

به گزارش ایرنا کاظم فرهانی جمعه شب در نشست خبری پس از بازی تیم های صنعت‌نفت آبادان و شهرخودرو مشهد اظهار داشت: در این بازی داور به صنعت‌نفت ظلم کرد و خیلی راحت ۲ پنالتی تیم ما را ندید تا سه امتیاز را از دست بدهیم.

وی افزود: در دقیقه ۸۲ گل کاملا صحیح  نفت را داور ندید و اعتقاد داشت توپ از خط دروازه عبور نکرده در صورتی که توپ از خط دروازه رد شده بود.

مربی تیم صنعت‌نفت آبادان گفت: گلی که دریافت کردیم صحیح نبود زیرا مهاجم حریف قبل از گلزنی روی مدافع ما مرتکب خطا شد ولی این خطا از چشم داور دور ماند.

فرهانی افزود: اگر ما برای کسب سهمیه آسیا نیاز به سه امتیاز این دیدار داشتیم چگونه اشتباهات داوری را جبران می‌کردیم. متاسفانه اشتباهات داوری در این فصل برای صنعت‌نفت به امری عادی تبدیل شده است.

وی اظهار داشت: کارشناسان باید وقت بیشتری برای بازی‌های صنعت‌نفت آبادان بگذارند تا برای همه مشخص شود که این تیم از سوی داوری ضرر کرده است و امتیازهای مهمی را از دست داده است.

مربی صنعت‌نفت آبادان افزود: ما همه تلاش خود برای پیروزی را می‌کنیم ولی برخی اتفاقات این اجازه را به ما نمی‌دهد که پیروز شویم و ما را شرمنده هواداران می‌کند.

تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان جمعه‌شب از هفته بیست‌وهفتم رقابت‌های لیگ برتر برابر میهمانش شهرخودرو به تساوی یک بر یک رسید.

[ad_2]

Source link