مرطوب کننده و آبرسان ژوت

Polyglyceryl-2 Stearate و PEG-7 Glyceryl Cocoate دو ترکیب مرطوب کننده و آبرساننده جوت بعدی استرهای گلیسرول هستند که همانطور لینک نمایندگی نمایندگی محصولات ژوت محصولات ژوت که در مقاله می خوانید جوش زیر پوستی یا آکنه های قارچی: علت ، درمان ، پیشگیری و معرفی محصولات مناسب است. قارچها استرهای الکلی یا استرهایی هستند که گلیسرول به اسیدهای چرب تجزیه می شود نمایندگی محصولات ژوت نمایندگی محصولات ژوت و استرها می توانند آکنه های قارچی را در افراد مستعد این نوع آکنه ها تشدید کنند.

کره Shea یا کره Shea کره ی مرطوب کننده ترکیب بعدی نوعی چربی است که از میوه درخت درخت استخراج می شود نمایندگی محصولات ژوت و به نمایندگی محصولات ژوت دلیل غنی بودن در اسیدهای چرب ضروری و خاصیت ضد التهابی و آنتی اکسیدانی قرن ها در مراقبت از پوست استفاده شده است. کره سرشار از اسیدهای چرب ضروری مانند اسید لینولئیک ، اسید اولئیک ، اسید استئاریک و اسید پالمیتیک است نمایندگی محصولات ژوت و لیپیدهای موجود در سطح پوست را ترمیم و بازسازی می کند ، رطوبت را فراهم می کند و علائم خشکی پوست را کاهش می دهد.

کره کره حاوی ویتامین A و ویتامین E است و خاصیت آنتی اکسیدانی نمایندگی محصولات ژوت این ویتامین ها پوست را از آسیب رادیکال های آزاد محافظت می کند. نمایندگی محصولات ژوت به دلیل غنی بودن کره shea در اسیدهای چرب ، این ماده ترکیبی نامناسب برای پوستهای روغنی است و می تواند این نوع آکنه را در افراد نمایندگی محصولات ژوت مستعد ابتلا به آکنه های قارچی (خط بهداشتی) تشدید کند.

مایع آرامش بخش هیدرا ، یک شیر مرطوب کننده نمایندگی محصولات ژوت بدون چربی ، پوست را ترمیم و تغذیه می کند
ماده بعدی موجود در آب و کرم صورت جوت روغن زیتون است. نمایندگی محصولات ژوت ترکیب اسیدهای چرب روغن زیتون بسته به نوع و روند استخراج روغن متفاوت است. نمایندگی محصولات ژوت سرشار از ویتامین های A و E است و خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد التهابی دارد. روغن زیتون اکثراً سرشار از اسید اولئیک (تا 83٪) و در اسیدهای چرب دیگر مانند اسید لینولئیک و اسید پالمیتیک پایین است. روغن هایی که درصد بیشتری نمایندگی محصولات ژوت از اسید اولئیک نسبت به اسید لینولئیک دارند ، روغنهای مغذی بیشتری دارند و با قرار گرفتن در بیرونی ترین لایه پوست ، نمایندگی محصولات ژوت از از بین رفتن نمایندگی محصولات ژوت رطوبت پوست جلوگیری می کنند و برای خشکی پوست مناسب تر هستند.