معاون استاندار لرستان: تکمیل دیواره حفاظتی رودخانه پلدختر تسریع شود

[ad_1]

گودرز امیری در حاشیه بازدید از طرح‌های در دست احداث شهرستان پلدختر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:  دیواره حفاظتی شهر پلدختر به خوبی انجام شده و انتهای آن نیاز به تداوم و استمرار داشت که عملیات اجرایی آن آغاز و تا حدودی اعتبار این پروژه تامین شده است.

وی پر کردن پشت دیواره حفاظتی شهر پلدختر را امری ضروری دانست و تاکید کرد: دستگاه های اجرایی شهرستان باید به جهت اهمیت این پروژه در تکمیل آن با همکاری و تعامل تسریع دربه عمل آورند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان با بیان اینکه عملکرد راهداری در ترمیم راه‌ها و احداث پل‌های شهرستان مطلوب نیست، اضافه کرد: تاکید شده پیمانکاران این پروژه ها عملیات اجرایی خود را با نظارت بیشتر فعال تر کنند تا این پروژه ها طبق برنامه زمان بندی که پیش از این  ارائه شده تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

وی به مشکلات سایت چهار هکتاری شهر پلدختر اشاره و بر تسریع در آماده سازی منازل احداثی سیل زدگان این سایت تاکید کرد و افزود: مقرر شد فردا(سه شنبه) جمعی از مدیران در سطح شهر پلدختر جلسه ای برای پیگیری این موضوع تشکیل دهند.

امیری یادآور شد: برخی از نواقص و نارسایی ها در پروژه های شهرداری در سایت چهارهکتاری وجود داشت که طی مکالمه تلفنی به شهردار پلدختر یادآوری گردید و قرار شد نسبت به رفع آنها اقدام کند.

[ad_2]

Source link