ملکه درام مشاوره – آیا شما هنوز هم جذب درام?

[ad_1]

آیا شما می دانید هر درام ملکه? آیا شما تا به حال یک درام ملکه ؟ من هرگز خودم را به عنوان یک. اما حدس بزنید چه ؟ از آن زمان به اعتراف.

من یک نشانه دار بالای درب دفتر من است که می گوید:” “ملکه درام مشاوره.”

شوهر من آن را در بر داشت در تعطیلات اخیر. در ابتدا من نمی خواهم این ایده از آن حلق آویز وجود دارد تفکر “من نه یک درام ملکه. چرا من ادعا می شود یک مشاور”? او گفت: “بیا در گذشته شما بوده ام به یک درام ملکه. هک نیست که چه Grand Opera همه چیز در مورد”? (شما می دانید که من استفاده می شود به خواندن اپرا.)

من تا به حال به آن اعتراف. او درست بود.

درسته من زندگی بخش بزرگی از زندگی من به طور کامل ثبت نام در ایده و نگرش یک درام ملکه. داشتن غیر متعهد و روابط راه دور یک راه این بود که همه بازی کردن.

اوه وای بر من. من همه به تنهایی. که در آن او است ؟ که من ثابت سرود.

من نمی دانستم قانون جاذبه بود با عشق حمایت از نگرش من با ارسال من بیشتر از آنچه که من در انتقال… بیشتر از “من تمام تنهایی – از کجا است ؟” نوع از نتایج.

البته من گام بعدی خواهد بود برای منحرف کردن اذهان خودم و به ناخودآگاه. من می خواهم به صرف پول من نباید خوردن مواد غذایی, من گرسنه و انجام چیزهای دیگر بودند که از خود تخریب طبیعت است.

آن زمان من واقعا مدت زمان طولانی به مسئولیت برای چه بود و نبود در زندگی من است.

چه در مورد شما ؟ آیا شما یک درام ملکه ؟ آیا شما صرف زمان با درام ملکه دوستان ؟

اگر شما همیشه پیدا کردن خود را در آینده دست خالی شما هنوز جذب دوست و رابطه مورد نظر شما, پس از آن من می خواهم برای کمک به شما در کاهش زمان خاموش منحنی یادگیری خود را. من شکسته از طریق موانع برای جذب عشق و من آموزش مشتریان من چگونه به انجام همان. داشتن جذب عشق رویاهای من شده است بسیار زیاد و بی اندازه هدیه من خودم با توجه.

تصور کنید که چگونه زندگی خود را بهبود بخشد اگر شما می دانستم که شما تا به حال کسی را شریک در زندگی و در عشق ؟ فقط تصور کنید – برای یک لحظه آنچه که می خواهم نگاه و احساس. تصور کنید که مغناطیسی به عشق از رویاهای خود. شما در واقع می تواند یاد بگیرند که چگونه به انجام این کار در حال روشن در مورد تمایل خود را و آزاد مقاومت یا منفی صحبت کردن با خود و شک و تردید در مورد داشتن آن است.

[ad_2]