مهاجرت – Atrracting موفقیت

[ad_1]

من شده است خواندن برخی از مقالات جالب در قانون جاذبه به تازگی و شروع به فکر می کنم می تواند این کمک به کسانی که به دنبال یک ویزا و یک زندگی جدید? می تواند شما واقعا با استفاده از قانون جاذبه برای کمک به رسیدن به رویای خود را زندگی? آن را جالب و هیجان انگیز فکر می کردم اما چه چیزی این همه قانون جاذبه در مورد مسائل به هر حال و چه آن را به انجام با مهاجرت?

با توجه به ویکیپدیا عبارت “قانون جاذبه” یک نظریه بحث برانگیز معمولا همراه با عصر جدید و فکر جدید نظریه که تعیین “مانند مانند جذب”. افکار ما (خودآگاه و ناخودآگاه), احساسات, عقاید و اعمال خود جلب مربوطه مثبت یا منفی تجربه است. عبارت است از نزدیک در ارتباط با فکر جدید اعتقادات و شیوه های که نکردم 2006, فیلم راز.

برای قرار دادن آن را به سادگی وجود دارد کسانی که بر این باورند که ما در جذب هر چه ما را انتخاب کنید تا توجه ما را به آن را می خواستم و یا ناخواسته. همه چیز در جهان است که وجود دارد برای ما, همه ما باید انجام دهید این است که فکر می کنم آن را به زندگی ما. اگر شما فکر می کنم عمدتا افکار منفی و سپس شما را جذب کند همه چیز منفی است و بالعکس. پس بیایید درخواست این مفهوم به یک وضعیت مهاجرت و ببینید چه چیزی ما را دریافت کنید.

در اینجا برخی از رایج ترین نگرانی های ابراز شده توسط مهاجران

o اخذ ویزا

o پیدا کردن دوستان جدید

o پیدا کردن کار

این نگرانی ها و نگرانی ها به طور معمول به عنوان بیان شده “این یک فکر خوبی اما من احتمالا نمی خواهد دریافت ویزا به هر حال” یا “من فقط به نظر نمی رسد قادر به ایجاد هر گونه دوستان” و یا “من هرگز پیدا کردن کار کردن در اینجا آن را یک کابوس”. فکر کردن در این راه با توجه به قانون جاذبه تنها جذب فقدان آن موارد را در زندگی خود را.

مهاجران تمایل به حمل مقدار زیادی بیش از حد چمدان در اعماق ذهن ناخودآگاه. همه ما ترس که ما گام به گام به ناشناخته و این چیزی است که ما عمدتا جذب به زندگی ما زمانی که ما مهاجرت می کنند. من به یاد داشته باشید نشستن در ترمینال 3 انتظار برای پرواز تفکر “چه هستم من اجازه خودم برای” ترس از ناشناخته ها می تواند کاملا طاقت فرسا و بدون شک بسیاری از آنها نیز احساس این را به عنوان به خوبی. با این حال با توجه به قانون جاذبه این افکار جذب بسیار چیزهایی که ما از ترس ما دیدار خواهد کرد زمانی که ما وارد در مقصد ما; (که اگر ما دریافت ویزا!) دوستان بدون هیچ کار و غیره. این است که قانون جاذبه – چه شما فکر می کنم و باور چیزی است که شما دریافت می کنید چون ذهن ناخودآگاه شما واقعیت خود را ایجاد و آن را نشانی از این در پاسخ به افکار و اعتقادات خود را. تغییر آن و شما می توانید زندگی خود را تغییر دهید.

برای تلفن های موبایل قدرتمند مسائل اما چگونه می توان این اعمال را به کمک به شما را با مهاجرت ؟ خوب متاسفانه شما هنوز هم باید برای درخواست ویزا ببخشید شما نمی توانید خارج از آن. اما اگر شما می تواند شما را تغییر افکار و باورهای شما می توانید زندگی خود را تغییر دهید!

این کار نیاز به برخی از عمل خود را در بخشی اما شما باید مثبت باشد و بر این باورند که آنچه که شما در حال فکر کردن واقعا اتفاق خواهد افتاد. این همان است که امیدوار است که حامل برخی از شک و تردید با آن است. شما باید واقعا تمایل این مورد و ایمان به خود را دارند که شما را در رسیدن به آن. به سادگی وجود دارد هیچ جایی برای افکار دوم وجه مطمئن باشید از آنچه شما می خواهید از آنجا که شما ممکن است به خوبی آن را دریافت کنید!

مهاجرت به یک کشور جدید است که کمی ناشناخته مقدار را به عنوان شما می توانید مطمئن شوید که از آنچه انتظار می رود. این به نوبه خود می تواند باعث برخی از شک و تردید است که ما واقعا نمی خواهید اگر ما به تمرین هنر قانون جاذبه است. همانطور که قبلا ذکر شد شما دریافت می کنید آنچه شما بخواهید برای آن را دوست دارم یا نه. این ترفند برای شما در اینجا این است به آمده تا با راه مثبت برای فکر کردن در مورد شما به جلو آمدن ماجراجویی. بسیاری از ما صحبت می کنند در شرایط منفی در همه زمان ها و فقط نمی دانند آن را به یک عادت و یک عادت بد است که باید شکسته شود. برای شکستن یک عادت منفی را تمرین, بعد از همه, آن را احتمالا شما گرفته شده سال کامل آن! برای شروع سعی کنید بحث در مورد آنچه شما انجام خواهد داد و یا تجربه در یک راه مثبت مانند “وجود دارد بسیاری از فرصت ها را در اینجا” یا “هر کس بسیار دوستانه در اینجا آن را آسان برای پیدا کردن دوستان جدید”. اعتقاد دارم که شما را پیدا خواهد کرد کار به اعتقاد شما دوستان و این اتفاق خواهد افتاد. این درخواست به تمام افکار خود را و شما را پیدا خواهد کرد زندگی خود را شروع خواهد شد به تغییر بسیار زیادی در راه است.

آماده به قبول آنچه که شما درخواست برای اجازه ندهید چنین افکار چگونه من کودتا با این کار من مثل کار جدید در راه دریافت کنید. هر چهره شما در کشور جدید خود اعتقاد دارم که شما می توانید مقابله با آن زمانی که آن زمان مطرح می شود و شما باید به یاد داشته باشید برای طرد همه فکر منفی.

در حال حاضر ساخت یک تصویر ذهنی از این همه افکار خوب استفاده از تجسم به تصویر خودتان زندگی شما این باور است که در انتظار شما در کشور جدید خود. احساس گرم و آفتاب شنیدن پرندگان احساس شن و ماسه در ساحل با استفاده از همه حواس خود را و ساخت تصویر ذهنی به عنوان اینکه آن چیزی که واقعی است.

به این فرصت را به مهاجرت یک موقعیت بسیار خوش شانس بود, بنابراین سپاسگزار برای آنچه شما برای رسیدن به بسیاری لازم نیست که شانس خیلی مثبت بود و از آن لذت ببرید.

برای موفقیت شما!

[ad_2]