موسوی: کار کردن عار نیست

[ad_1]

«سیدشاهین موسوی» که جواز حضور در المپیک توکیو را در وزن ۷۵ کیلوگرم کسب کرده است در گفت‌وگو با ایرنا در خصوص مشکلات مالی بوکسورها، اظهار داشت: پس از مسابقات گزینشی المپیک، ۸۰ میلیون تومان که ۵۰ میلیون آن‌را نایب رئیس فدراسیون و مابقی را مجموعه فدراسیون تقبل کرد، به‌عنوان پاداش به من داده شد.

وی افزود: حدود چهار ماه حقوق طلب دارم که طی صحبت با مسوولان فدراسیون، مقرر شد هر زمانی به فدراسیون بودجه تزریق گردید، حقوق معوقه‌ام پرداخت شود.

بوکسور مطرح کشورمان در خصوص صحبت‌هایی که در خصوص مسافرکشی خود انجام داده بود، گفت: کار کردن عار نیست و به من به خاطر این موضوع هیچ فردی را مقصر نمی‌دانم. اهل مصاحبه کردن علیه ارگان‌های ورزشی و فدراسیون بوکس نیستم. مگر مسافرکشی چه ایرادی دارد؟ و برای تامین مخارج زندگی برخی مواقع مجبور به این کار که آن‌را بسیار شریف هم می‌دانم، می‌شوم.

دارنده مدال برنز آسیا ادامه داد: در یک باشگاه چند شاگرد خصوصی هم دارم و از این طریق نیز برای خانواده ام درآمدزایی می‌کنم. اکنون که اردوها تعطیل است باید با تلاش زیادی خرج زندگی خود را تامین کنیم. دوستان از این موضوع سو استفاده نکنند چون ممکن است این مشکل برای هر ورزشکاری به وجود آید. همانطور که به تازگی یکی از قهرمانان تکواندو نیز برای تامین مخارج زندگی خود به مسافرکشی روی آورد و این اقدام را عار ندانست.

موسوی تصریح کرد: شاید پرداخت حقوقم از سوی فدراسیون دیر شود، اما قطعا عملی می شود. تاجایی‌که می‌دانم بسیاری از فدراسیون‌ها در این دوران با مشکلات عدیده مالی مواجه هستند و بوکس نیز از این مساله جدا نیست.

این بوکسور شناخته شده ایران در پایان گفت: هدفم کسب مدال المپیک است و اینگونه اخبار نمی‌تواند تاثیری روی عملکردم داشته باشد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *