می تواند “من” بود بهبود یافته است ؟ قسمت 1

[ad_1]

به محض این که من وارد عجیب و غریب تقریبا سورئال جهان از بازاریابی اینترنتی من شد شگفت زده برای پیدا کردن بسیار صحبت از بهبود. به نظر می رسد در همه جا شما به نوبه خود وجود دارد این است که کسی یا دیگر فریاد در شما است که شما نیاز به بهبود خود را اگر شما می خواهید به موفقیت.

و شما می دانید چه ؟ من آن را کاملا توهین آمیز به دلیل آنچه که آنها واقعا به من گفتن این است که “من به اندازه کافی نیست” راه من و من تا به حال قرار دادن مقدار به پذیرش که من به اندازه کافی. من نمی خواهم فشار پایین و در عین حال دوباره من می توانید انجام دهید که به راحتی به اندازه کافی خودم بدون داشتن افراد دیگر آن را انجام دهد به من.

“شما هرگز یک میلیونر در ده دقیقه مگر اینکه شما در تبدیل شدن به بهتر از شما هستند” – اندکی اغراق احتمالا اما فقط کمی. این چیزی است که من ممکن است می خواهید به یک میلیونر و ممکن است به خوبی می تواند بیش از خوشحال است که من در حال حاضر هستم.

این تنها یک نظر است, البته, اما من فکر می کنم وجود دارد برخی از مناطق “خود بهبود صنعت” است که آنچه در آن تبدیل شده است از دست دادن بینایی از واقعیت است و به احتمال زیاد به ناپدید می شوند تا خود به خود بهبود یافته و برتر پشت قبل از اینکه طولانی و متاسفانه من احساس می کنم آن است که مصرف مقدار زیادی از مردم بی گناه با آن است.

چرا بر روی زمین خواهد من فکر می کنم که ؟

یک نقطه شروع خوب می تواند به این سوال: “می خواهم که یک میلیونر به من یک فرد بهتر; خواهد آن را بهبود من به هیچ وجه در تمام ؟ چه چیزی شما فکر می کنم; آیا شما یک فرد بهتر اگر شما تا به حال یک میلیون بیت از کاغذ سبز?

آن را قطعا خواهد بود و بدیهی است که من خیلی غنی تر از من در این لحظه خواهد بود و بنابراین من قادر به افزایش تعداد چیزهایی که من “خود” – یک عمارت یک دولت از هنر لوکس, ماشین, قایق, شاید. آن می تواند من حدس می زنم تمام رویاهای من به حقیقت می پیوندند و این امر احتمالا همچنین کمک به من را بسیاری از به ظاهر دوستان با نفوذ تر از من در حال حاضر.

که همه فوق العاده و غیر قابل انکار آن را تغییر راه من زندگی می کردند و آنچه که من متعلق به اما آن را در واقع تغییر که من هستم ؟ خواهد بود من بهتر و بهبود فرد است ؟ من فکر می کنم شما فقط باید به نگاه نسبت به افرادی که از آن ساخته شده, حال همه آنها خوب بهبود مردم است ؟ آنها همه deliriously, شاد, زندگی در سعادت?

لطفا دچار سوء تفاهم نیست آنچه من در اینجا گفت. من می خواهم به یک میلیونر اما من باور نمی کنم آن را تغییر دهید که من هستم. در واقع من نمی خواهد اجازه دهید آن را تغییر دهید که من هستم. به طور دقیق تر در اینجا چه می شود اگر من به شما گفت که آن را نمی توانید تغییر دهید که من هستم ؟ این غیر ممکن است!!

شما هنوز اینجا هستید ؟ اگر تبدیل شدن به یک میلیونر نمی توانید تغییر دهید من توضیح خواهیم داد که بعد از آن ممکن است که من می توانم تغییر را به تبدیل شدن به یک میلیونر ؟ من حتی نیاز به تغییر خودم واقعا خودم را تغییر دهید این است که در یک عمیق و معنی دار سطح ؟ نه من نیست و من نمی توانم در هر صورت آن غیر ممکن است. من که هستم و که من در حال حاضر “بهترین” من احتمالا می تواند باشد. من, همه من همیشه می تواند و که همه چیز کاملا عالی. البته زمانی که من صحبت کردن در مورد من و یا من در اینجا من از جمله شما و هر کس دیگری در جهان است.

من فکر می کنم چلیپا کل سوال اگر در واقع, آن است که یک سوال دوگانگی است. چه بر روی زمین است دوگانگی ؟ شما همیشه می توانید به یاد داشته باشید گفتن یا فکر کردن “و من از خودم پرسیدم..” رفتن فکر می کنم سخت در مورد آن. من مطمئن هستم که شما باید همه ما آن را انجام دهد. خوب است که دوگانگی; که از من پرسیدن سوال و چه کسی یا چه چیزی است که خودم خواسته و انتظار به پاسخ است ؟ وجود دارد به دو نفر یا دو نهاد وجود دارد یکی از آنها را به یک سوال بپرسید دیگر نمی وجود دارد ؟ بنابراین دوگانگی است که دو نهاد در یک فرد/بدن!

خوب یا درست است و یا شما به عنوان mad as a hatter! شما چه فکر می کنید ؟ اگر شما می تواند قبول کند که سپس آن را روشن کنید که در آن اسکیزوفرنی و شخصیت تقسیم می آیند از. بله همه ما باید آن را در ما اما اکثریت قادر به کنترل آن است. کمی ترسناک نیست.

من می خواهم را به پایان برساند برای اولین بار در بخشی از این مقاله با یکی از نقل قول های مورد علاقه که نوشته شده بود توسط Marianne Williamson, برای نلسون ماندلا در مراسم تحلیف سخنرانی در سال 1994. آن را می گوید آن را به عنوان آن را برای من: عمیق ترین ترس ما این است که ما ناکافی است. عمیق ترین ترس ما این است که ما قدرتمند فراتر از اندازه. آن است که ما را نور نیست تاریکی ما که بیشتر باعث ترس ما.

با تشکر از شما برای خواندن این. اگر شما از آن لذت بردم لطفا از بخش دوم. من خواهد بود خوشحال به دریافت هر گونه نظر در مورد این مقاله. شما را پیدا خواهد کرد آدرس ایمیل من در صفحه تماس با من سایت زیر دانلود کنید.

[ad_2]