نحوه مطالعه دین و زندگی کنکور

آرایه: در این بخش توصیفی ، خواندن می تواند بسیار مفید باشد. خواندن توصیفی درک ادبی شما را تقویت می کند. مثال: شما به یک کتاب درسی می روید و سعی می کنید آرایه ها را خودتان بفهمید. خوب ، وقتی در مورد آن فکر می کنید ، به کتاب کار توصیفی می روید و می بینید که بیتی برای ارائه چیست. این مهارت در تست به دست نمی آید. زیرا آزمون گزینه ای دارد و ارسال ها را در گزینه می نویسد. فقط باید در مورد کمکی که به دیگران می کنید بیشتر تمایز قائل شوید. خواندن آرایه شما به صورت آناتومیکی تست را زیاد می کند. زیرا وقتی بدون آرایش گزینه های مختلف را نگاه می کنید می توانید حدس بزنید.

نکته دیگری درباره آرایه و زبان فارسی ، یا اصلاً فکر نکنید که می توانید به همه سوالات آنها بد پاسخ دهید. هرچه بیشتر جواب دهید ، خوشحال تر هستید. اما ناراحت نباشید که نمی توانید انتخاب قطعی کنید. این بدون اینکه همه مثل شما باشند.

بیشتر بخوانید: نحوه مطالعه دین و زندگی کنکور

چگونه شیرین کنکور ریاضی شوید؟
ریاضی موضوعی است که بیشتر کودکان نسبتاً کم آن را تجربه می کنند. با سهولت در آزمون ورودی ، درصد 20٪ برای قبولی دروس خوب دیگر قابل قبول نیست. از طرف دیگر ، این افزایش نمی دهد به عنوان مثال ، 60 درصد از همان سطح. به عنوان یک قاعده کلی ، اکثر کودکانی که در یک رشته آزمایشی خوب پذیرفته شده اند ، باید حداقل 50٪ ریاضی را پاسخ دهند.
همچنین برای یادگیری ریاضی باید صبر کرد. نیازی نیست که از حل مسائلی که حل آنها مشکل است خسته شوید. معمولاً افراد دوست دارند مشکلات ریاضی را که چالش ها و معماها را دوست دارند حل کنند. وقتی ساعت ها به چیزی فکر می کنند ، خسته نمی شوند. آنها به خودشان نمی گویند دست بردار. هر لحظه که می گذرد ، چالش برای آنها بزرگتر و جذاب تر می شود. اما کسی که ریاضیات را به عنوان یک چالش نمی بیند ، لحظه به لحظه رنج می برد. از طرف دیگر ، او به این دارو برای پزشکی احتیاج دارد و نمی تواند این کار را انجام دهد. به همین دلیل او از نظر ذهنی احساس می کند!

اگر به یک فیلم آموزشی ریاضی نیاز دارید که کل کنکور را به زبان ساده تدریس می کند ، حتما آن را از اینجا بررسی کنید.

بیشتر بخوانید: چگونه می توان مشاوره آزمون ورودی رایگان را از رتبه های برتر دریافت کرد؟

چگونه به فیزیک 100 ضربه بزنیم ؟!
اگر می خواهید فیزیک انجام دهید ، باید آن را درک کنید. حالا بگذارید برای شما تعریف کنم که فیزیک به چه معنی است. فقط باید در مورد کمکی که به دیگران می کنید بیشتر تمایز قائل شوید. وقتی مشکل این است که بدن در یک آسانسور در حال افزایش است که به سرعت در حال کاهش است ، اکنون باید نیرویی را که روی سطح آن عمل می کند محاسبه کنید. شتاب گرانشی که کاهش یا افزایش می یابد. البته این یک مثال آسان بود ، زیرا شما قبلاً در آسانسور بودید و می توانید این احساس را به خاطر بسپارید. در جایی که مسئله به امواج یا خازن ها می رود مشکل است. تصور کردن سخت است. شما باید در ذهن خود آزمایشگاه داشته باشید. البته این یک آزمایشگاه در ذهن ما است ، اما ما باید آن را بیشتر و پیشرفته تر کنیم تا بتوانیم علاوه بر تصور مسئله در آزمایشگاه ذهن خود ، آن را در قالب روابط ریاضی بر روی کاغذ پیاده سازی کنیم. (احساس می کنم مستند شبکه 4 را توصیف می کنم).
اگر فیزیک را مطالعه می کنید اما نمی دانید از کجا شروع کنید ، به دنبال علت در روند باشید.
مسائل فیزیکی زیادی وجود دارد که می خواهند صبر و شکیبایی شما را آزمایش کنند. شما بسیاری از این موارد را در بحث گرما مشاهده می کنید. معمولاً این مسائل دارای رکود معمولی اما بالاست. راه حل آنها خیلی سریع تشخیص داده می شود ، اما از آنجا که بچه ها می توانند جواب را خیلی سریع بگیرند ، در ماه آگوست مرتکب اشتباه ناجوانمردانه می شوند و اگر فرصتی پیدا کنند ، جواب آنها در گزینه ها نیست.
بگذارید یک نکته بسیار فنی بیان کنم. آزمایش زنان حرفه ای باعث می شود من آنچه را که می گویم درک کنم. زمانی وجود دارد که مشکلی را حل می کنید. شما در آنجا در نیمه راه هستید و احساس می کنید اشتباه کرده اید اما از ابتدا نمی توانید آن را حل کنید. شما به انتها می روید و پاسخی در گزینه ها وجود ندارد یا اشتباه می کنید. این احساس وقتی بوجود می آید که شلخته سوال را حل می کنید. یا مثلاً در زیست شناسی ، شما بدون دلیل مشخص گزینه را رد می کنید. من آن را حس اسفنج می نامم. (چون من دوست دارم)
تعریف دیگر این حس تعریف مسکن است. یک امتحان یا آزمون وجود دارد که شما به راحتی به سؤال پاسخ می دهید و به نظر می رسد این سؤال آسان است. فکر می کنید حال شما خوب است ، اما احساس نمی کنید قرص مصرف کنید. این احساس است شما مدام احساس اسفنج را تجربه می کردید ، اما آن را نادیده می گرفتید.

کلیک کنید