نوری: حق رشد اسکوچیچ را می‌خواهیم

[ad_1]

پژمان نوری، مدیرعامل باشگاه ملوان درباره جلسه مدیران عامل باشگاه‌ها با نمایندگان فدراسیون و سازمان لیگ اظهار داشت: جلسه خیلی خوبی بود؛ به خصوص برای باشگاه ملوان. درگیر ۲ پرونده هستیم؛ پرونده پاشنکو و اسکوچیچ. صحبت شد که چطور از خودمان در فیفا دفاع کنیم. جلسه مفیدی بود.

وی درباره کاهش قرارداد بازیکنان مانند لیگ‌های خارجی گفت: من در مورد باشگاه ملوان صحبت می‌کنم. بازیکنان ما قرارداد زیادی ندارند که بخواهد کم شود. همین که بتوانیم قرارداد را پرداخت کنیم خوب است. بازیکنان زحمات زیادی کشیدند و باشگاه تلاش می‌کند تا به تعهدات خودعمل کند چرا که مبالغ بسیار کمی است.

مدیرعامل باشگاه ملوان درباره ماجرای پرونده اسکوچیچ گفت: در همین جلسه راجع به آن صحبت کردیم. او سرمربی تیم ملی است. با باشگاه باید توافق صورت بگیرد؛ همانطور که ما دنبال حق رشد هستیم. به نظر من اسکوچیچ از ملوان شروع کرد و حق رشد باید به ملوان برسد. امیدوارم توافقی بشود که به ضرر ملوان نشود.

نوری در پایان راجع به ادامه بازی‌های لیگ برتر بعد از اتمام اجباری بازی‌ها به خاطر شیوع ویروس کرونا اذعان داشت: به نظر من یک چیزی است که باید انجام شود و باید مسابقات تعطیل می‌شد؛ به خاطر سلامت بازیکنان و تماشاگران. شروع مجدد به انگیزه بازیکنان لطمه می‌زند. بازیکنان باید بدنسازی کنند. با این حال شرایط برای همه یکسان است و باید کنار بیاییم. باید زمان لازم در اختیار باشگاه‌ها قرار بگیرد تا بتوانیم با آمادگی وارد مسابقت شویم.

[ad_2]

Source link